Aké príslušenstvo na stolný tenis možno dokúpiť

Aké príslušenstvo na stolný tenis možno dokúpiť

Ako už bolo spomenuté v predchádzajúcom článku stolný tenis, ktorý je tiež bežne označovaný ako ping pong, je bezpochyby jeden z najrýchlejších športov vôbec.

Rovnako ako ktorýkoľvek šport má tiež stolný tenis svoje príslušenstvo a doplnky. Toto príslušenstvo a doplnky sa k stolnému tenisu zaobstarávajú hlavne z toho dôvodu, aby vaše športové vybavenie (rakety na stolný tenis, stoly na stolný tenis) netrpeli a vydržali vám čo najdlhšie.

Čo si budeme rozprávať, za základnú výbavu stolného tenisu miniete nemálo peňazí, tak pre tých, ktorí chcú udržať svoje športové vybavenie pre stolný tenis dlhodobo kvalitné, doporučujeme opatriť aspoň základné príslušenstvo.

Poďme sa teda pozrieť na základné príslušenstvo a doplnky, ktoré možno spoločne s pingpongovými stolom či pálkou na stolný tenis v našom obchodno zakúpiť.

Základné príslušenstvo pre stolný tenis rozdeľujeme podľa účelu:

  • pre zvýšenie ochrany rakiet na stolný tenis
  • pre pravidelnú údržbu rakiet na stolný tenis
  • pre pravidelnú údržbu stolov na stolný tenis
  • pre zvýšenie ochrany stolov na stolný tenis
  • pre pravidelný prehľad ohľadom skóre počas hry stolného tenisu
  • pre zlepšenie zručností hranie stolného tenisu

Do skupiny základného vybavenia a príslušenstvo k stolnému tenisu patria obaly na rakety na stolný tenis, čističe na rakety na stolný tenis, čističe na stoly na stolný tenis, ochranné plachty na stoly na stolný tenis, ukazovateľ skóre na stolný tenis alebo napríklad tréningový trenažér stolného tenisu.

Ako môžem zvýšiť ochranu svojej rakety na stolný tenis?

Pre zaistenie dlhoročnej životnosti vašej pingpongové rakety sú určené ochranné obaly na rakety na stolný tenis. Ochranné obaly účinne chránia rakety proti poškodeniam, ale hlavnou úlohou obalu je hlavne ochrana poťahu pálok na stolný tenis pred poškodením, zašpinením alebo napríklad umaštěním.

Obal na pálky na stolní tenis SHIELDV našom obchode môžete zakúpiť obaly, ktoré skvele ochráni vašu pálku na stolný tenis:

Obal na rakety na stolný tenis SHIELD

Najlacnejšie variantom v našom internetovom obchode je tento ochranný obal na rakety na stolný tenis značky Shield, ktorý vám zakryje celú pálku. Hmotnosť obalu je 0,5 kg.

Prejsť do obchodu na obal na rakety na stolný tenis SHIELD.

Obal na rakety na stolný tenis DRAGON 79012

Ďalšie lacnejší variant ochranného obalu, ktorý však má ďaleko lepší dizajn ako prvý obal. Tento čiernomodrý obal na pingpongovú raketu je určený pre ochranu celej pingpongové rakety.

Prejsť do obchodu na obal na rakety na stolný tenis Dragon 79012.

Obal na rakety na stolný tenis DRAGON s vreckom

Keď spojíme dve užitočné funkcie do seba, tak dostaneme tento obal na rakety na stolný tenis, ktorý plní funkciu nielen ochrannú, ale aj praktickú. Tento obal je vybavený malou kapsičkou pre uschovanie pingpongovej loptičky a zároveň ochráni celú pingpongovú raketu.

Prejsť do obchodu na obal na rakety na stolný tenis Dragon s kapsou.

Obal na raketu DONIC Classic - čierna-šedá

Teraz vám predstavujeme model obalu, ktorý je dizajnovo atraktívnejší. Tento obal na rakety na stolný tenis je opäť vybavený malou kapsou pre úschovu pingpongových loptičiek. Obal slúži k ochrane celej rakety na stolný tenis.

Prejsť do obchodu na obal na raketu Donic Classic - čierna-šedá.

Obal na raketu STIGA Batcover StripeObal na pálku

Veľmi obľúbenou variantou obalu je tento obal na raketu na stolný tenis značky Stiga. Tento obal na raketu môžete zakúpiť buď v červenej, modrej alebo zelenej farbe. Ochranný obal je určený pre umiestnenie jednej rakety so zapínaním na suchý zips.

Prejsť do obchodu na:

obal na raketu Stiga Batcover Stripe - červený

obal na raketu Stiga Batcover Stripe - modrý

obal na raketu Stiga Batcover Stripe - zelený

Obal na rakety na stolný tenis DOUBLE HAPPINES

V čom je tento obal na raketu iný? No predsa v počte ochrane pingpongových rakiet. Tento obal značky Double happinnes je určený pre umiestnenie a zároveň ochrane dvoch rakiet na stolný tenis.

Prejsť do obchodu na obal na rakety na stolný tenis DOUBLE HAPPINES.

Obal na raketu STIGA Batwallet Stripe Double

Ďalším veľmi praktickým obalom je tento ochranný čierno-zelený obal, ktorý je určený pre jednu až tri pingpongové rakety. Zapínanie obalu na rakety je praktické pomocou suchého zipsu.

Prejsť do obchodu na obal na raketu STIGA Batwallet Stripe Double zelený.

Ďalšie obaly na raketu, ktoré by vás mohli zaujímať:

Obal na raketu STIGA Batwallet Competition modrý

Obal na raketu DONIC Classic - červená-šedá

Obal na raketu STIGA Batwallet Competition red

Obal na raketu DONIC Waldner - červený

Akým spôsobom môžem zabezpečiť pravidelnú údržbu svoje pingpongové rakety?

Pre zvýšenie životnosti vašej rakety na stolný tenis je potrebné o pingpongovú raketu pravidelne starať. Na trhu sú k dostaniu rôzne varianty prostriedkov, ktoré zbavia vašu pingpongovú raketu od všetkých nečistôt. Týmto dôjde napríklad k zvýšeniu rotácie alebo točivosti poťahov. K tomu, aby ste dosiahli dokonalej čistoty vašej pingpongové rakety, sú určené čističe pálok na stolný tenis. Tento čistič odstráni z povrchu pálky mastnotu a zároveň povrch vašej pingpongové rakety šetrí. Súčasne čistič obnovuje vzhľad a konzervuje účinky nového poťahu pingpongové rakety.

Čistič DONIC na rakety na stolný tenis.

V našom obchode môžete zakúpiť čistiaci prostriedok značky DONIC, ktorý je určený na údržbu ktorýchkoľvek pálok na stolný tenis.

Prejsť do obchodu na čistič DONIC na rakety na stolný tenis.

Akým spôsobom môžem zabezpečiť pravidelnú údržbu svojho stola na stolný tenis?

Čistič na stoly STIGA Table Cleaner 500 ml

V našom obchode môžete zakúpiť tento čistiaci prostriedok značky Stiga, ktorý je určený pre údržbu povrchu ako vonkajšieho, tak vnútorného stola na stolný Venis.

Prejsť do obchodu na čistič na stoly STIGA table Cleaner 500 ml.

Ako môžem zvýšiť ochranu svojho stola na stolný tenis?

Plachta na stolní tenisAby ste zamedzili poškriabaniu svojho pingpongového stola, je dobré zaobstarať ochrannú plachtu, ktorá krásne zabráni zničeniu stola. Na trhu zoženiete ochranné plachty ako pre vnútorné stoly na stolný tenis, tak ochranné plachty pre vonkajšie stoly na stolný tenis.

Prejsť do obchodu na:

Ochranná plachta na stoly - vnútorná

Ochranná plachta na stoly - vonkajšia

Ochranná plachta na stoly SPONETA (pre všetky skladacie pingpongové stoly značky Sponeta)

Bez čoho sa pri hre stolného tenisu nezaobídem?

Aby ste pri hre mali vždy aktuálny prehľad ohľadom skóre, odporúčame kúpiť si ukazovateľ skóre na stolný tenis. Ukazovateľ skóre môžete zakúpiť buď plastový, alebo kovový.

Prejsť do obchodu na:

Ukazateľ skore na stolný tenis - plastový

Ukazatel skóre na stolný tenis - kovový

Akým spôsobom môžem zlepšiť svoju zručnosť hranie stolného tenisu?

Ak máte záujem si zvýšiť vaše zručnosti v stolnom tenise a nemáte protihráča, odporúčame kúpiť si tréningový trenažér stolného tenisu.

V našom obchode môžete zakúpiť Tréningový trenažér DONIC Robopong 2050, ktorý obsahuje až 64 uložených kombinácií a je vhodný pre všetky úrovne hráčov stolného tenisu.

Tento robot je hlavne ideálne pre hráčov začiatočníkov. Je dokázané, že tréning s týmto trenažérom je až desať krát intenzívnejšie ako klasický tréning s protihráčom. Vďaka tomuto pôjde vaša výkonnosť ďaleko rýchlejšie nahor. Môžete si vyskúšať všetky údery vrátane samotného podania. Inštalácia trenažéru je jednoduchá, je zavesený za stolom a jeho zásobník pojme až 300 loptičiek.

Prejsť do obchodu na tréningový trenažér Donic Robopong 2050.


Prečítajte si tiež:

Všetko o stolnom tenise čiže ping pongu

Ako vybrať stôl na stolný tenis čiže tiež pingpongový stôl?

Ako vybrať rakety na stolný tenis

Vyberáme rakety na stolný tenis

Ako vybrať sieťky na stolný tenis

Ako vybrať loptičky na stolný tenis?


alebo prejdite rovno k výberu tovaru v sekcii stolný tenis príslušensto v eshope.

Späť |    Všechny novinky
Akcie
Bazény
Detské bazényDetské bazényNafukovacie bazényNafukovacie bazényPrstencové bazényPrstencové bazényNadzemné bazényNadzemné bazényNafukovacie vírivkyNafukovacie vírivkyBazénové trampolínyBazénové trampolínyNafukovacie lehátkaNafukovacie lehátkaKruhy-lopty-rukávnikyKruhy-lopty-rukávnikyBazénové filtrácieBazénové filtrácieBazénová chémiaBazénová chémiaBazénové vysávačeBazénové vysávačePlachty k bazénomPlachty k bazénomSchodíky k bazénomSchodíky k bazénomPumpy k bazénomPumpy k bazénomPríslušenstvo k bazénomPríslušenstvo k bazénom
Extrémne športy
KitingKitingSkateboardySkateboardySlacklineSlacklineSnowboardSnowboardHorolezectvoHorolezectvo
Fitness a posilovňa
BandážeBandážeČinky a záťažeČinky a záťažeFitness doplnkyFitness doplnkyGymnastikaGymnastikaPosilňovacie strojePosilňovacie strojeTrampolínyTrampolíny
Bicykle
BicykleBicykleCyklotrenažéryCyklotrenažéryCyklo prilbyCyklo prilbyCyklo oblečenieCyklo oblečenieSvetla a blikačkySvetla a blikačkyCyklo náradieCyklo náradieCyklo fľašeCyklo fľašeTachometreTachometreBicykle príslušenstvoBicykle príslušenstvo
Hry
BilliardBilliardKroket a kolkyKroket a kolkyPetanquePetanqueSpoločenské hrySpoločenské hryStolný futbalStolný futbalŠípkyŠípky
Kolobežky, korčule, odrážadla
KolobežkyKolobežkyOdrážadláOdrážadláKolieskové korčuleKolieskové korčuleSkateboardySkateboardyĽadové korčuleĽadové korčuleCyklo prilbyCyklo prilby
Loptové športy
BaseballBaseballBasketbalBasketbalFlorballFlorballFutbalFutbalHádzanáHádzanáVolejbalVolejbalVodné póloVodné pólo
Oblečenie, výstroj, doplňky
BandážeBandážeFitness doplnkyFitness doplnkyMeračeMeračePlavecké potrebyPlavecké potrebyPotápaniePotápaniePrilbyPrilbyŠportové oblečenieŠportové oblečenieChráničeChrániče
Outdoor a camping
BatohyBatohyCampingCampingCestovné taškyCestovné taškyDoplnkyDoplnkyKarimatkyKarimatkyHorolezectvoHorolezectvoKartušeKartušeLampyLampyĽadvinkyĽadvinkyMeračeMeračeNafukovacie matraceNafukovacie matraceRiadRiadSpacie vakySpacie vakyStanyStanySvietidlá - čelovkySvietidlá - čelovkyŠportové oblečenieŠportové oblečenieTermoskyTermoskyTrekingové paliceTrekingové paliceVaričeVaričeVreckové nožeVreckové nože
Posilňovacie stroje
Bežecké pásyBežecké pásyCyklotrenažéryCyklotrenažéryEliptické trenažéryEliptické trenažéryErgometreErgometreMasážne prístrojeMasážne prístrojePosilňovacie lavičkyPosilňovacie lavičkyPosilňovacie vežePosilňovacie vežeRecumbentyRecumbentyRotopedyRotopedyStepperyStepperyVeslovacie trenažéryVeslovacie trenažéry
Pre deti
Detské bicykleDetské bicykleKolobežkyKolobežkyOdrážadláOdrážadláTrampolínyTrampolínyBazényBazényHojdačky a hojdacie sieteHojdačky a hojdacie sieteLopty a hopsadláLopty a hopsadláDetské zimné korčuleDetské zimné korčuleSane a bobySane a bobyŠmykľavky pre detiŠmykľavky pre deti
Raketové športy
BadmintonBadmintonRicochetRicochetSquashSquashStolný tenisStolný tenisTenisTenis
Stolný tenis
LoptičkyLoptičkyRaketyRaketySieťkySieťkyStoly na stolný tenisStoly na stolný tenisStolný tenis príslušenstvoStolný tenis príslušenstvoVonkajšie stoly na stolný tenisVonkajšie stoly na stolný tenis
Trampolíny
Trampolíny 96-140 cmTrampolíny 96-140 cmTrampolíny 182 cmTrampolíny 182 cmTrampolíny 244 cmTrampolíny 244 cmTrampolíny 305 cmTrampolíny 305 cmTrampolíny 365 cmTrampolíny 365 cmTrampolíny 396 cmTrampolíny 396 cmTrampolíny 426 cmTrampolíny 426 cmTrampolíny 457 cmTrampolíny 457 cmObdĺžníkové trampolínyObdĺžníkové trampolínyBazénové trampolínyBazénové trampolínyNáhradné diely k trampolínámNáhradné diely k trampolínám
Vodné športy, vodáctvo
BazényBazényKitingKitingPlavecké potrebyPlavecké potrebyPotápaniePotápanieVodné póloVodné póloLodeLode
Záhrada a voľný čas
Basketbalové košeBasketbalové košeBazényBazényFutbalové bránkyFutbalové bránkyCampingCampingHojdačky a hojdacie sieteHojdačky a hojdacie sieteKroket a kolkyKroket a kolkyPetanquePetanqueSaunySaunyŠmykľavky pre detiŠmykľavky pre detiTrampolínyTrampolíny
Zimné športy
BobyBobyHokejHokejKitingKitingLyžovanieLyžovanieSaneSaneSnowboardSnowboardŠportové oblečenieŠportové oblečenieĽadové korčuleĽadové korčule
Váš košík
Naše pobočky
Najlacnejsisport.sk
Cesta do Rudiny 1098
Kysucké Nové Mesto
Nejlevnejsisport.cz
Provozní 5560/1b
Ostrava
O nás Všetko o nákupe Naše pobočky Poradňa Kontakty