Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie
Otázky a odpovede

Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Základné informácie
Parametre
Recenze (0)
Otázky a odpovede (0)

- Základné informácie

Nová tenisová raketa Babolat Drive 115 2016 z radu Drive. Rad tenisových rakiet Babolat Drive v sebe kĺbi predovšetkým silu a ľahkú ovládateľnosť. Väčšia hlava (742cm2) ako inokedy. Sila, hrateľnosť a vysoký výkon. Táto raketa je skvelou voľbou pre deblových hráčov a tých, ktorí často používajú volej. Raketa je mierne dlhšia (700mm) a tak dodáva úderom maximálnu silu bez toho aby pri tom klesala jej ovládateľnosť. Raketa využíva novú technológiu Intermediate Cortex.

Nová dvojitá konštrukcia - jeden Cortex tlmiaci systém pre maximálny cit a druhý Cortex, ktorý je o 20% pružnejší, pre optimálny komfort pri každom údere. Ideálna rovnováha medzi herným komfortom a citom pre loptu. Elliptic Design - oválny tvar rámu poskytuje zvýšenú odolnosť proti krúteniu a ohýbaniu - dosiahnete väčšej sily.

Technologicky najefektívnejší systém na spájanie rámov a strún Woofer poskytuje o 25% dlhší čas kontaktu medzi loptou a strunami a dodáva tak hráčovi viac kontroly, citu a menej negatívnych vibrácií. Perfektnou voľbou pre stredne pokročilých a pokročilých hráčov, ktorí hľadajú ľahkú a komfortné raketu. Vďaka veľkej veľkosti hlavy však dosiahnu aj veľmi silných úderov. Raketa je nevypletená.

Technické dáta:
- zloženie: Graphite
- dĺžka: 700 mm
- veľkosť hlavy: 742 cm2
- vyváženie rakety: 350 mm
- grip: Syntec Lite
- výplet: nie
- obal: áno
- hmotnosť: 255 g
- hmotnosť balenia: 0.26 kg
Potrebujete poradiť?

- Parametre

- Recenze (0)

- Otázky a odpovede (0)