0918 665 685
TIP: Parkour Výpredaje
🎁 DARČEKk stolom na STOLNÝ TENIS

Športové potreby

Doporučujeme športové potreby

Novinky

Skladom: 4 kusy
Piknik deka SPOKEY Flamingo
21.90 €
19.90 €
-9%
Skladom: 5 kusov
Eliptical HOUSEFIT Motio 70 NC
Doprava zadarmo
583.00 €
Skladom: 2 kusy
Eliptical HOUSEFIT Motio 50 NC
Doprava zadarmo
505.20 €
Skladom: 6 kusov
MERCO tenisový trenažér
3.50 €
Skladom: 2 kusy
Veslovací trenažér NORDICTRACK RX800
Doprava zadarmo
769.70 €
Skladom: 3 kusy
Rotoped HOUSEFIT Tiro 50 W
Doprava zadarmo
349.60 €
Skladom: 10 a viac kusov
Vinylové činky SPARTAN 2 x 2 kg
15.40 €
Skladom: 10 a viac kusov
Vinylové činky SPARTAN 2 x 1 kg
7.80 €
Skladom: 4 kusy
Kolieskové korčule SPOKEY Tony čierno-ružové
42.80 €
38.90 €
-9%
Skladom: 5 kusov
Kolieskové korčule SPOKEY Tony bielo-modré
42.80 €
38.90 €
-9%
Skladom: 2 kusy
Slackline GIBBON Bananalama Treewear Set XL
Doprava zadarmo
124.40 €
Skladom: 2 kusy
Slackline GIBBON Bananalama Treewear Set
Doprava zadarmo
83.60 €

Špecialista na športové potreby

Každý, kto sa či už rekreačne, alebo profesionálne venuje určitému športu, dobre vie, že k nemu potrebuje nielen športové pomôcky, ako sú rakety, hokejky, lyže či baseballové pálky, ale tiež chrániče, prilby, siete, basketbalové koše, pumpy na lopty a ďalšie športové vybavenie, bez ktorého sa daný šport nedá praktizovať.
Kvalitné športové vybavenie u nás kúpite za veľmi dobré ceny. Cieľom našej firmy je šíriť radosť zo známych i menej známych športov a športových aktivít medzi čo najväčšie spektrum ľudí. Na najlacnejsisport.sk preto zakúpite kvalitné športové vybavenie renomovaných značiek za veľmi prijateľné ceny.
Viac informáciíNajlacnejsisport.sk - to je tiež športové vybavenie pre najmenších športovcov! Naše trampolíny, odrážadlá, kolobežky, hojdačky spolu s ich príslušenstvom zaručene vyženú vaše potomstvo od počítačov von na čerstvý vzduch!
Sú šach, či šípky ešte športom, alebo nie? Túto otázku môžeme prenechať nadšeným priaznivcom týchto nesmrteľných hier. Športové vybavenie pre športové aktivity nachádzajúce sa mimo hlavný prúd tvoria dôležitú súčasť nášho sortimentu. Naši zákazníci si tak môžu vyskúšať napríklad petanque, kroket, vodné pólo či judo a to vďaka športovému vybavenie pre tieto aktivity.
Športové vybavenie na najlacnejsisport.sk, to je športové vybavenie pre všetkých!
Sme špecialista na športové potreby, a preto je naším cieľom neustále rozširovať ponuku. Základné športové potreby sú pre nás samozrejmosťou, ale naše inšpirácie nikdy nespí. Neustále sledujeme zahraničné trendy v športoch, cestujeme po svete a obohacujeme našu ponuku o úplne nové moderné a originálne športové pomôcky. Načúvame zákazníkom, či už s daným športom len začínajú a chcú poradiť, tak profesionálom, ktorí presne vedia, čo hľadajú. Sme hrdí na to, že na našom eshope nájdete značky špičkových celosvetových aj českých výrobcov - zažite maximálnu kvalitu, ktorú títo výrobcovia doprajú svetoznámym profesionálnym športovcom.

Športové vybavenie pre všetky športy aj pre všetkých športovcov

Ak ste sa rozhodli práve teraz, že nutne potrebujete kvalitné a cenovo dostupné športové vybavenie a športové pomôcky, zavítajte na náš eshop a nakupujte 24 hodín denne - rýchlo, pohodlne, online. Náš nákupný košík je dostatočne veľký, aby pojal nové krosový bicykel, moderné paddleboard, bezpečnú cyklistickú prilbu, nastaviteľné korčule, originálne longboard aj retro Medicimbal. Nemusíte to počítať, od toho máte nás - máme viac ako 3000 druhov skladom, expedujeme preto ihneď, aby sme čo najrýchlejšie vytvorili úsmev aj pot na tvárach všetkých športových nadšencov.

Naším cieľom nie je len spokojný zákazník - naším cieľom je zákazník, ktorý si vďaka našim športovým pomôckam maximálne užije akýkoľvek šport - kvalitne, lacno, bezpečne, s nadšením. Sme tu pre Vás kedykoľvek, sme najlacnejsisport.sk.