0918 665 685
TIP: Parkour Výpredaje
🎁 DARČEKk stolom na STOLNÝ TENIS

TIP! Detský hrací raj na záhrade

Skákať, hojdať, šplhať🤸 ... skákať, hojdať, šplhať🤸 ... a tak stále dokola. To je pre deti raj! RAJ, ktorý môžete na pár kliknutí👇 vytvoriť NA VLASTNÉ ZÁHRADE. Deti sa budú skvele baviť a vy na ne dozerať z pohodlia hojdacie siete😊

Trampolíny

Ak niečo tvorí naozajstný základ záhradného hracieho raja, potom je to rozhodne trampolína. Tá je dnes "ozdobou" skoro každej záhrady. Niet divu, deti si na nej užijú veľa zábavy a rodičia si pri skákaní v stave bez tiaže pripomenú detstvo. Urobte radosť celej rodine a jednu si kúpte. V ponuke máme základné trampolíny bez postranných sietí alebo celý trampolínový set, vratanie siete a schodíkov.

Trampolíny Vybrat si

Hojdačky

Deti milujú hojdanie a hojdačka neodmysliteľne patrí na každú záhradu. Hojdaním sa zlepšuje rovnováha a hrubá motorika a okrem toho prináša deťom veľa zábavy a radosti. Vyberať môžete klasické drevené alebo moderné plastové hojdačky.

Detská PLASTOVÁ hojdačka
Ohrádková (pre deti od 12 mesiacov) alebo rovná (pre deti od 3 rokov)
Vybrat si
Detská DREVENÁ hojdačka
Ohrádková, kruhová alebo obdĺžniková drevená hojdačka
Vybrat si

Šplhacie rebríky

Okrem klasických hojdačiek máme v ponuke tiež drevené šplhacie rebríky. Deti po nich môžu rôzne šplhať a liezť a zároveň sa hojdať. Vďaka tomu sa naučia skvele pohybovať, potrénujú rovnováhu a stabilitu, odhad a zdravú sebadôveru.

Šplhacie laná a rebríky Vybrat si

Hojdačky pre dospelých

V našom e-shope si prídu na svoje nielen deti, ale aj rodičov. Vedeli ste, že hojdanie stimuluje centrum rovnováhy, ktoré uvoľňuje dopamín, čo vyvoláva pocity pohody a vnútorného pokoja? Vďaka našim hojdacím sedačkám a sieťam si môžete vyprodukovať koľko dopamínu je libo.

Hojdacie sedačky Vybrat si
Hojdacie siete Vybrat si

Airtracky

Táto špeciálna nafukovacia žinenka, tzv. Airtrack, je na záhradné blbnutie ako stvorený. Airtrack funguje ako klasická žinenka, ale má výhodu v tom, že je vďaka vzduchu vo vnútri pevný a pružný zároveň. Deti na ňom môžu skákať, robiť kotúle, saltá, premety, proste všetko, pri čom rodičia tuhnú strachom. Vďaka airtracku sa nemusia báť, ich dieťa totiž vždy dobre dopadne.

Airtracky
Nafukovacia žinenka pre skoky, triky, premety
Vybrat si

Hracie centrá

V lete stačí do záhradného raja pridať nafukovacie hracie centrum a dokonalé letné radovánky sú zaručené. Deti sa vo vodnom hracom centre skvele zabavia a mamičky sa môžu slniť a dohliadať, aby sa im nič nestalo. V ponuke máme hracie centrá so šmykľavkami, s basketbalovým košom a dokonca s mini skákacím hradom!

Hracie centrum
Nafukovacie hracie vodné centrum pre najmenšie deti
Vybrat si

Mini futbalové ihrisko

Čo by to bolo za hracie raj, keby tam nebolo ihriska. Naša ponuka futbalových bránok je naozaj široká. Vyberať môžete z rôznych rozmerov, skládacie alebo pevné bránky, s tréningovými otvormi alebo bez, jednu bránku alebo set 2 bránok. Pozrite sa a vyberte si bránku, ktorá bude na vašu záhradu ako stvorená.

Futbalové bránky skladacie Vybrat si
Futbalové bránky pevné Vybrat si

Čo ďalšie do záhradného hracieho raja?

Kruhy
Malí gymnasti sa najlepšie zabavia na gymnastických kruhoch, ktoré zavesíte kamkoľvek
Vyberte si
Slackline
Zábava pre jednotlivcov aj páry, deti a celú rodinu, ideálny tréning koncentrácie a rovnováhy
Vyberte si
Badminton
Postavte si na záhrade rozkladaciu sieť a len tak si zapinkejte
Vyberte si
Kroket
Zapojte do hrania celú rodinu
Vyberte si
Petanque
Zábava pre deti aj dospelých
Vyberte si
Stolný tenis
Zabavte sa pri vonkajšom stolném tenise
Vyberte si

Potrebujete pomôcť s výberom?


Ako vybrať správnu trampolínu - rady a tipy


Čti více

Predstavujeme detské hojdačky na záhradu

Čti více

Ako vybrať futbalovú bránku - dôležité parametre pri výbere bránky na futbal

Čti více
Chcete dostávať náš newsletter a mať dopravu nad 80 € ZADARMO?
Zaregistrujte sa