Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Otázky a odpovede

Aerial Yoga - Záves na jogu SEDCO Swing

Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Základné informácie
Parametre
Recenze (0)
Otázky a odpovede (0)
Video

Aerial Yoga - Záves na jogu SEDCO Swing - Základné informácie

Sie na jogu je špeciálna pomôcka, ktorú si doma pripevníte k stropu, na záhrade k hojdaciemu stojanu, alebo kdekožvek vonku napríklad na strom. A potom už si len užívate cvičenie vo vzduchu.
Do siete sa v rôznych pozíciách zavesíte a tým sa preahujete, posilňujete, uvožňujete, relaxujete ... Keď chcete cviči "vo vzduchu", umiestnite sie vyššie (do vyššieho oka popruhu), pre kontakt so zemou zase jednoducho, bez námahy, len prekliknutím karabíny do iného oka popruhu.

Aero jóga, lietaca jóga, fly jóga, inverzná terapia, AntiGravity yoga, swing yoga, aerial yoga, suspension yoga ... To všetko sú názvy pre aktivitu, vďaka ktorej si môžete vyskúša jogové pozície vo vzduchu. Siete sú vyrábané z nylonu najvyššej kvality, materiál je extrémne odolný proti roztrhnutiu, látka je husto tkaná, na dotyk vežmi príjemná, pruží do šírky a je pevná v smere zaaženia.
K sieti potrebujete ešte príslušenstvo: dve slučky, karabíny a tzv. Safety Chain, čo je polohovací popruh s okami po celej svojej dĺžke pre žubovožné nastavenie výšky siete od zeme (všetko je ale súčasou balenia). V balení tiež nájdete 2x pevný držiak pripevnitežný k stropu. Užahčí Vám to prácu s hžadaním vhodného priestoru pre zachytenie.
Samotnú sie tvorí vežké nylonové plátno s rozmerom 2,80 x 3,80 m, do siete sa teda vojde človek úplne celý, môžete sa napríklad natiahnu pre relaxáciu. Obrátené pozície urobia dobre úplne každému, nech sa joge venujete, alebo nie. Pôsobí proti opuchom, kŕčovým žilám, ale aj proti bežnej únave nôh, majú priaznivý vplyv aj na obehovú sústavu: celý krvný obeh sa rozprúdi, lepšie sa nám okysličuje mozog a tým sa uvožňuje aj naša mysež. Pri zavesení tela hlavou dolu odžahčujeme krčnej chrbtici a prirodzeným ahom pôsobíme na chrbticu. Tým preahujeme stavce, zmierňujeme tlak na platničky a celkovo užavuje od bolesti chrbta.

Sie je tiež skvelou pomôckou pre fitness, vežakrát ide totiž o cvičenie fyzicky náročné - napríklad také sedy / žahy vo vzduchu hlavou dolu, alebo kžuky vo vzduchu.

Technické dáta:
- materiál: Extra pevný nylon
- vysoká odolnos a bezpečnos pri cvičení
- dlhá životnos materiálu
- farba: podža ponuky

Súčasti balenia:
- Aerial Yoga Sie vrátane madiel na uchytenie
- 2x Yoga popruh
- karabíny
- záves na upevnenie na strop
- montážne skrutky pre záves na strop
- transportný vak

Balenie:
  • hmotnos balenia: 2 kg
Potrebujete poradi?

Aerial Yoga - Záves na jogu SEDCO Swing - Parametre

Vlastnosti
Farba:
modrá 
Posilovacia pomôcka:
fitness pomôcky:

Aerial Yoga - Záves na jogu SEDCO Swing - Recenze (0)

Aerial Yoga - Záves na jogu SEDCO Swing - Otázky a odpovede (0)

Aerial Yoga - Záves na jogu SEDCO Swing - Video