0918 665 685

Ako vybrať a inštalovať vírivé bazény s vyhrievaním

Druhy vírivých bazénov

Existuje mnoho rôznych modelov vírivých nafukovacích bazénov s vyhrievaním, ktoré sa líšia použitým materál, výbavou a cenou.

Najluxusnejšie vírivky môžu cenou presahovať aj sto tisíc korún. Je však možné získať aj dosť kvalitné vírivky za pomerne nízke ceny. Pozrite sa na našu ponuku víriviek, kde nájdete najlacnejší model VÍRIVÝ BAZÉN BESTWAY LAY-Z SPA - WHIRPOOL VEGAS v akcii už do 440 eur. Jedná sa o veľmi kvalitné vírivký za prijateľnú cenu. Svetlý dizajn pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Má dostatok priestoru pre 4 osoby. Pohodlne, priamo z vírivky ovládate intenzitu masáže, nastavujete teplotu vody. Pre zvýšenie Vášho pohodlia sú tu nainštalované tiež štyri zabudované sedáky.

Naopak najdrahší model nafukovacích víriviek, ktorý pre Vás máme v ponuke je VÍRIVÝ BAZÉN HANSCRAFT MSPA REVE JB-301. Jedná sa o luxusnú vírivku, ktorá zaistí luxusnú hydroterapiu až pre 6 osôb. Táto nafukovacia vírivka je v porovnaní s drahými vírivkami z akrylátu stále veľmi cenovo dostupná. Je vybavená vysoko kvalitnými chrómovými tryskami.

Kam virivý bazén umiestniť a ako sa používa?

Nafukovací vírivý bazén môžete umiestniť do interiéru, ale aj von na záhradu. Ich obrovskou výhodou je to, že sa dajú použiť po celý rok .

Inštalácia je jednoduchá a tak vírivku budete môcť podľa ľubovôle a počasia ľubovoľne presúvať. Jediné čo k tomu potrebujete je hladký, pevný a rovný povrch, ako je napríklad terasa, drevená podlaha a podobne. Vzhľadom na spôsob využitia je vhodné vyberať príjemné miesta s výhľadom alebo príjemným estetickým vzhľadom.

Vo vírivom bazéne môžete tráviť príjemné chvíle úplne osamote alebo sa tu môžete stretávať s priateľmi, partnermi alebo rodinnými príslušníkmi. Môžete tak spoločne oddychovať alebo diskutovať. Na okraji si ľahko odložíte nápoje alebo iné veci pre zábavu. Vírivku môžete po celú dobu komfortne ovládať digitálnym ovládaním.

Ak sa obávate, že zostaviť tento bazén bude pre Vás zložité, tak nemusíte, pretože nie je. Vírivý bazén sa iba rozbalí a pomocou hlavnej ovládacej jednotky jednoducho nafúkne. Potom už ho len napustíte vodou a môžete si okamžite začať užívať relaxačné a masážne prúdenie tisícov bubliniek.

Na ďalšie modely nafukovacích Vírivek sa môžete pozrieť na našom e-shope.

Chcete dostávať náš newsletter a mať dopravu nad 80 € ZADARMO?
Zaregistrujte sa