Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky
Bojové športy
Bojové športy
Boxovacie vrece 30 kg 104.60 € 84.10 € Detail produktu
Akcie

Ako vybrať a inštaľovať virivé bazény s vyhrievaním

Druhy vírivých bazénov

Existuje mnoho rôznych modelov vírivých nafukovacích bazénov s vyhrievaním, ktoré sa líšia použitým materál, výbavou a cenou.

Najluxusnejšie vírivky môžu cenou presahovať aj sto tisíc korún. Je však možné získať aj dosť kvalitné vírivky za pomerne nízke ceny. Pozrite sa na našu ponuku víriviek, kde nájdete najlacnejší model Bestway Lay-z Spa Whirlpool Vegas už do 400 eur. Jedná sa o veľmi kvalitné vírivký za prijateľnú cenu. Svetle krémový dizajn pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Má dostatok priestoru pre 4 osoby. Je vybavená trojstupňovou masážou a LCD dotykovým displejom. Pohodlne, priamo z vírivky ovládate intenzitu masáže, nastavujete teplotu vody alebo zapínate zabudovaný mechanizmus čistenia ozónom. Pre zvýšenie Vášho pohodlia sú tu nainštalované tiež štyri zabudované sedáky.

Naopak najdrahší model nafukovacích víriviek, ktorý pre Vás máme v ponuke je HANSCRAFT MSpa Luxury Exotic J-213. Jedná sa o luxusnú vírivku, ktorá zaistí luxusnú hydroterapiu až pre 6 osôb. Táto nafukovacia vírivka je v porovnaní s drahými vírivkami z akrylátu stále veľmi cenovo dostupná. Je vybavená vysoko kvalitnými chrómovými tryskami.

Kam virivý bazén umiestniť a ako sa používa?

Nafukovací vírivý bazén môžete umiestniť do interiéru, ale aj von na záhradu. Ich obrovskou výhodou je to, že sa dajú použiť po celý rok.

Inštalácia je jednoduchá a tak vírivku budete môcť podľa ľubovôle a počasia ľubovoľne presúvať. Jediné čo k tomu potrebujete je hladký, pevný a rovný povrch, ako je napríklad terasa, drevená podlaha a podobne. Vzhľadom na spôsob využitia je vhodné vyberať príjemné miesta s výhľadom alebo príjemným estetickým vzhľadom.

Vo vírivom bazéne môžete tráviť príjemné chvíle úplne osamote alebo sa tu môžete stretávať s priateľmi, partnermi alebo rodinnými príslušníkmi. Môžete tak spoločne oddychovať alebo diskutovať. Na okraji si ľahko odložíte nápoje alebo iné veci pre zábavu. Vírivku môžete po celú dobu komfortne ovládať digitálnym ovládaním.

Ak sa obávate, že zostaviť tento bazén bude pre Vás zložité, tak nemusíte, pretože nie je. Vírivý bazén sa iba rozbalí a pomocou hlavnej ovládacej jednotky jednoducho nafúkne. Potom už ho len napustíte vodou a môžete si okamžite začať užívať relaxačné a masážne prúdenie tisícov bubliniek.

Na ďalšie modely nafukovacích Vírivek sa môžete pozrieť na našom e-shope.