Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685
TIP: Parkour Akcie Výpredaje
Inšpirujte sa našimi nápadmi 👉 AKO ZABAVIŤ DETI 
banner


Ako konečne zabaviť deti?


Otázka, ktorú v posledných týždňoch často riešite? Nie ste v tom rozhodne sami ... #spolutodáme

Naozaj to neni jednoduchá téma, pretože nudu doma nechceme a naše dievčatá a chlapcov proste v aktuálnej situácii zabaviť musíme, a to je niekedy ťažký oriešok. Spoločne ich určite rozhýbeme a stavíme na domáce pohybové hry.

Nepodliehajte domácej nude, nenechajte deti zbytočne vyvádzať a skúste viac času s vašimi ratolesťami využiť aktívne. A prečo vlastne? Pretože ich to bude baviť a vy si konečne trocha oddýchnete a hlavne nebudú len pestovať gaučing a striedať ovládač od tv a mobil, pravidelný pohyb je veľmi dôležitý pre celú rodinu a tieto návyky deťom vydržia po celý život, prečo to nenaštartovať práve teraz, v období karantény, kedy na seba máme viac času?

Prinášame vám inšpiráciu ako na to! Naše športové tipy zabavia vaše najmenšie predškolské deti aj školákov, ktorým sú dvere školy stále zatvorené.

Tipy na domáce aktivity

Predškoláci
 • farebné lopty a hopsadlá patria do detskej izby, rýchlo zaženú nudu a deti si s vami budú hádzať veľmi radi, alebo skúste trénovať dribling, susedia to chvíľu vydržia
 • drevená hra s krúžkami z prírodných materiálov dokonale rozvíja odhad vzdialenosti našich najmenších a tiež súťaživosť, kto dnes vyhrá?
Školáci
 • kvalitné nafukovacie žinenky airtracky MASTERJUMP zaženú nudu raz dva všetkým malým akrobatom. Ideálna pomôcka pre nácvik kotrmelcov, sált a domáci bezpečný tréning. Využijete ako doma tak aj vonku
 • boxovacia sada je ideálna k odreagovaniu a skvele odbúra stres, odporúčame využiť pred spracovaním tej záplavy úloh, ktoré vám posielajú zo školy

Airtracky MASTERJUMP

Tipy na vonkajšie aktivity

Predškoláci
 • prvý dopravný prostriedok odrážadlo je asi najobľúbenejšia aktivita našich detičiek s jedným bonusom aj pre vás - zrýchli sa vám presun z miesta na miesto :)
 • no a hneď na druhom mieste sú hojdačky, hojdanie proste miluje tiež každé dieťatko, to rozmazané okolie a zvláštny pocit v žalúdku deti proste láka
Školáci
 • starý známy bedminton, hra pre 2 alebo 4 hráčov, dáme výzvu? Kto zvládne 100 prehadzov?
 • volejbalový set - poďte si s loptou zahádzať spoločne s deťmi, zlepšíte koordináciu pohybu a postreh, tak komu spadne na zem lopta skôr?
 • basketbalový kôš na vašej záhrade rozhodne nebude zavadzať. Ten pocit, keď sa v pohybe trafíte do koša sa musí opakovať, pretože tréning robí majstra
 • vyskúšajte farebný lietajúci nezmysel frisbee, za ktorým sa radom naháňajú všetky deti vrátane vašich domácich miláčikov
 • kvalitné kolieskové korčule s riadnou bezpečnou výbavou zaručia parádnu prechádzku na čerstvom vzduchu, koľko koliečok dnes dáme?
 • farebné pennyboardy sú stále v kurze a vyblbnúť sa na nich sa dá poriadne dlho
 • ľahké a prenosné futbalové bránky budú mať u vašich školákov ťah na bránku, koľko gólov dnes padne?
 • populárna záhradná hra kroket u nás nie je tak bežná, ale rozhodne stojí za vyskúšanie

Všetky deti ocenia trampolíny a airtracky MASTERJUMP, skákanie je proste veľká zábava a výzva. Koľko salt a premetov sa dá za jeden deň zvládnuť?

Trampolíny MASTERJUMP

No a za chvíľu sa nám oteplí a stúpanie ručičky na teplomery naštartuje samozrejme obľúbenú zábavu v bazéne, člapkanie a blbnutie vo vode je pri dodržaní bezpečnosti najlepší program na prázdniny a celé leto pre všetkých - malých aj veľkých.

Vaše deti budú také, aký im dáte príklad. Urobme spoločne všetko pre to, až nepočúvame, že slovenským deťom chýba pohyb. Tie vaše už to určite nebudú. Celej vašej rodine prajeme veľa šťastných chvíľ a pohybu, natrite to nude s nami!

bazen_deti