Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Baseballové pálky a baseballové vybavenie

Baseball, jeden z najobľúbenejších športov v USA, valcuje aj Česko! V Česku okrem solídnej baseballovej extraligy a bejzbalových ihrísk, vidieť amatérskeho nadhadzovača a pálkara aj na dvorcoch a v parkoch.

Okrem baseballovej pálky, rukavice, loptičky a trochy rovnakého priestoru už totiž baseball viac nevyžaduje. Baseballové vybavenie navyše nemusí byť drahé, zvlášť ak sa rozhodnete pre výhodný baseballový set (pálka, rukavice, loptička) z nášho športového e-shopu najlacnejsisport.sk

Baseballové sety pre rekreačných hráčov i začínajúcich športovcov

Hoci naozajstný baseballový zápas sa nezaobíde bez dvoch tímov o 9 hráčoch, náhody a odpaly môžete trénovať pokojne aj vo dvoch!

Ak si s baseballom ešte len začínate tykať, baseballový set je pre vás to najlepšie riešenie. Za veľmi dobrú cenu máte k dispozícii kvalitnú raketu, loptičku aj baseballovú rukavicu pre chytanie, v prípade tohto baseballového setu aj nadhadzovaní loptičky. Príjemná cena, za ktorú baseballové sety kúpite v našom e-shope, zmení vaše športové túžby v činy!

Pre nácvik odpaľovania odporúčame zaobstarať si aj tento baseballový stativ.

Vyberáme baseballové pálky a baseballové rukavice

Baseballovú rukavicu drží pravák v ľavej a ľavák v pravej ruke, podobne ako hokejový gólman. Pri výbere zohľadnite aj veľkosť baseballovej rukavice, ktorá je vyjadrená číslami v popiske pri každej rukavici.

Baseballové pálky sú k dispozícii v drevenom i kovovom prevedení, pričom oba materiály majú čo do seba a začiatočníka určite nesklamú. Tiež baseballové pálky sú rozdelené na rakety pre seniorov a juniorov. Pre detailnejšií výber využite číslovanie.

Medzi baseballové príslušenstvo patria aj loptičky, rukavice pre nadhadzovača, stojany pre odpálenie či méty. Rovnako toto vybavenie pre baseball zakúpite výhodne na adrese najlacnejsisport.sk