0918 665 685

Baseballové pálky a baseballové vybavenie

Baseball, jeden z najobľúbenejších športov v USA, valcuje aj Česko! V Česku okrem solídnej baseballovej extraligy a bejzbalových ihrísk, vidieť amatérskeho nadhadzovača a pálkara aj na dvorcoch a v parkoch.

Okrem baseballovej pálky, rukavice, loptičky a trochy rovnakého priestoru už totiž baseball viac nevyžaduje. Baseballové vybavenie navyše nemusí byť drahé, zvlášť ak sa rozhodnete pre výhodný baseballový set (pálka, rukavice, loptička) z nášho športového e-shopu najlacnejsisport.sk

Baseballové sety pre rekreačných hráčov i začínajúcich športovcov

Hoci naozajstný baseballový zápas sa nezaobíde bez dvoch tímov o 9 hráčoch, náhody a odpaly môžete trénovať pokojne aj vo dvoch!

Ak si s baseballom ešte len začínate tykať, baseballový set je pre vás to najlepšie riešenie. Za veľmi dobrú cenu máte k dispozícii kvalitnú raketu, loptičku aj baseballovú rukavicu pre chytanie, v prípade tohto baseballového setu aj nadhadzovaní loptičky. Príjemná cena, za ktorú baseballové sety kúpite v našom e-shope, zmení vaše športové túžby v činy!

Pre nácvik odpaľovania odporúčame zaobstarať si aj tento baseballový stativ.

Vyberáme baseballové pálky a baseballové rukavice

Baseballovú rukavicu drží pravák v ľavej a ľavák v pravej ruke, podobne ako hokejový gólman. Pri výbere zohľadnite aj veľkosť baseballovej rukavice, ktorá je vyjadrená číslami v popiske pri každej rukavici.

Baseballové pálky sú k dispozícii v drevenom i kovovom prevedení, pričom oba materiály majú čo do seba a začiatočníka určite nesklamú. Tiež baseballové pálky sú rozdelené na rakety pre seniorov a juniorov. Pre detailnejšií výber využite číslovanie.

Medzi baseballové príslušenstvo patria aj loptičky, rukavice pre nadhadzovača, stojany pre odpálenie či méty. Rovnako toto vybavenie pre baseball zakúpite výhodne na adrese najlacnejsisport.sk

Chcete dostávať náš newsletter a mať dopravu nad 80 € ZADARMO?
Zaregistrujte sa