Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky
Bojové športy
Bojové športy
Boxovacie vrece 30 kg 104.60 € 84.10 € Detail produktu
Akcie

Bazénová chémia AQUAMAR Kyslíkové tablety 0,9 kg

Naša cena:
21.90 €
Bežná cena:
23.90 € s DPH
Dodacia lehota 5 pracovných dní
+ -
Porovnať
Výrobca:MARIMEX
Základné informácie
Parametre
Poradňa
Zaradenie produktu

Bazénová chémia AQUAMAR Kyslíkové tablety 0,9 kg - Základné informácie

Pomaly rozpustné tablety pre komplexné ošetrenie vody, používajú sa v kombinácii s prípravkom Aquamar Aktivátor. Po ponorení tablety do vody dochádza k jej postupnému rozpúšťaniu, kedy sa uvoľňuje účinná zložka, ktorá oxiduje nečistoty prítomné vo vode.

Biele tablety s hmotnosťou 20 g pomaly rozpustné vo vode. Účinnou látkou je bis (peroxysíranov) -bis (síran) pentadraselný (1 000 g / kg), CAS: 70693-62-8.

Pôsobenie:
Prostriedok sa používa pre komplexné priebežné ošetrovanie vody v kombinácii s prípravkom AQUAMAR Aktivátor. Po ponorení tablety do vody dochádza k jej postupnému rozpúšťaniu, kedy sa uvoľňuje účinná zložka, ktorá oxiduje nečistoty prítomné vo vode. Pre správnu funkciu používajte pravidelne podľa návodu spolu s pravidelným ošetrením vody pomocou prípravku AQUAMAR Aktivátor.

Pred prvým použitím prípravku upravte hodnotu pH na 6,8 - 7,2. Pri prvom ošetrení vody a ako šokové opatrenie cca. každé 2 týždne dávkujte 10 - 15 tabliet / 10 m3 vody. Počas prevádzky bazéna pridávajte ďalšie tablety podľa potreby. Všeobecne platí, že pre dosiahnutie krištáľovo čistej a trvalo hygienicky nezávadnej vody by mala byť hodnota pH udržiavaná v rozsahu 6,8 - 7,2 a obsah aktívneho kyslíka udržiavaný v rozmedzí 8 - 12 mg/l, pri teplotách vody nad 28 ° C udržujte koncentráciu aktívneho kyslíka medzi 10 - 14 mg/l. Ak klesne obsah aktívneho kyslíka pod hodnotu 8 mg/l je potrebné pridať ďalšie tablety, ak je vyššia ako 14 mg/l, obmedzte dávkovanie tabliet a počkajte, až táto hodnota klesne do vyššie uvedeného rozmedzia. Hodnotu obsahu aktívneho kyslíka priebežne najmenej 2x týždenne kontrolujte vhodnými testermi pri výstupe vody z bazéna do filtračného okruhu.

Způsob aplikace:
Plovákem: do dávkovacího plováku vložte potřebné množství tablet. Nechte plovák, aby se volně pohyboval po hladině bazénu, kde je větší pohyb vody. Dávkovačem vestavěným do cirkulačního potrubí: do dávkovače dejte potřebné množství tablet. Regulační ventily dávkovače nastavte tak, aby byla přibližně dodržována hodnota koncentrace aktivního kyslíku.

NIKDY NEHÁZEJTE TABLETY DO BAZÉNU!

Technická data:
- druh chemie: tablety
- účel použití: průběžná údržba
- typ chemie: bezchlorová
- hmotnost: 0,9 kg

- hmotnosť balenia: 1 kg
Potrebujete poradiť?

Bazénová chémia AQUAMAR Kyslíkové tablety 0,9 kg - Parametre

Určenie
Určenie:
Bazénová chémia 
Druh a použitie chémie
Použitie chémie:
Komplexná starostlivosť 
Druh chémie:
Tablety 

Bazénová chémia AQUAMAR Kyslíkové tablety 0,9 kg - Poradňa

Bazénová chémia AQUAMAR Kyslíkové tablety 0,9 kg - Zaradenie produktu