0918 665 685

Čakajú vás tento rok vodné radovánky. Nezabudnite sa vybaviť. Máme tu pre vás nafukovacie lehátko, nafukovacie lopty, kruhy a rukávky.

Chystáte sa na dovolenku k moru? Prípadne plánujete celé leto tráviť na záhrade pri bazénoch? V tomto prípade si určite nezabudnite zaobstarať nafukovacie lehátko, ktoré neodmysliteľne ku každej dovolenke patria. S nafukovacím lehátkom môžete nielen odpočívať na hladine vody, ale tiež relaxovať na pláži.

Ďalej sú tu nafukovacie kruhy, ktoré vám zaručene oživia vaše vodné hry s deťmi a priateľmi.

Nezabudnite tiež na nafukovacie rukávniky či nafukovacie lopty, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou vodného vyčíňania vašich detí.

Nafukovacie lehátka za nízké ceny!

V našom e-shope najlacnejsisport.sk nájdete naozaj širokú ponuku nafukovacích lehátok do bazéna rôznych tvarov, veľkostí, farieb a motívov, a to už od pár eur. Vybrali sme pre Vás pár tipov lehátok, poďme sa teda na ne pozrieť:

Detské nafukovacie lehátko

Veľmi obľúbeným lehátkom je detské nafukovací lehátko Sea World s veselou farebnou potlačou a prehľadom pre sledovanie vodného sveta pod hladinou. Toto lehátko je vhodné pre deti od troch rokov.

Nafukovacie lehátka taktiež pre dospelých

Čo potrebné hovoríte na nafukovacie lehátko Fashion 188 x 72 cm, ktoré vám zabezpečí maximálny odpočinok na vodnej hladine. Toto bazénovej ležadlo má pevnú konštrukciu a je vybavené nafukovacím záhlavcom. Toto nafukovacie lehátko je ako pre deti, tak pre dospelých.

Chcete si užiť maximálny komfort na vode? Kúpte si nafukovacie lehátko - kreslo 198 x 94 cm. Nejedná sa iba o klasické lehátko, možno ho zložiť a tým vám bude slúžiť ako kreslo.

Radi by ste sa na vode od ostatných odlíšili? Vyberte si ležadlo s tvarom jahody - nafukovacie lehátko Strawberry 165 x 120 cm, ktoré je veľmi stabilný, dá sa poskladať a môže vám tiež slúžiť ako kreslo.

Nafukovacie lehátka gumotextilné

Ak skôr hľadáte gumotextilné nafukovacie lehátka, odporúčame vám toto kvalitné gumotextilné nafukovacie lehátko značky BESTWAY. S týmto lehátkom sa môžete vydať nielen k vode, ale tiež je vhodné na kempovanie. Ležadlo je z jednej strany vyrobené z opryžované bavlnenej tkaniny a druhá strana lehátka je z PVC materiálu, všetky spoje sú vulkanizované.

Nafukovací míčPre väčšiu zábavu vo vode sú tu nafukovacie lopty rôznych veľkostí!

Chystáte sa s rodinou či priateľmi na dovolenku k moru? Nezabudnite sa pozrieť na našu ponuku - nafukovacie lopty do vody, ktoré ponúkame v najrôznejších motívoch a rozmeroch.

Pre dievčatká tu máme nafukovacia plážová lopta HELLO KITTY 50 cm, a pre chlapcov nafukovacia plážová lopta Spidermann 50 cm.

U nás si vyberie naozaj každý, všetky nafukovacie lopty u nás zakúpite za veľmi nízke ceny!

Pre väčšiu bezpečnosť vašich detí sú tu nafukovacie kruhy a nafukovacie rukávy!

Ak máte malé deti, ktoré si ešte nie sú celkom istí vo vode, kúpte im nafukovacie kruhy a nafukovacie rukávniky.

S týmito nafukovacími pomôckami budú vaše deti vo vode veselo vyčíňať a vy budete určite pokojnejší.


Prečítať tiež:

Ako postupovať pri výbere bazéna a jeho príslušenstva

Bazény Intex a bazény Bestway

Piesková, alebo kartušová filtrácia do bazéna

Kompletná starostlivosť o váš bazén za dobrú cenu - to je bazénové príslušenstvo na najlacnejsisport.sk

Nadzemný bazén - vhodný sezónny bazén pre deti

Bazénová piesková filtrácia - prečo sú pieskové filtrácie tak obľúbené

Bazénová filtrácia - základné vybavenie každého bazéna!

Aké sú hlavné výhody a nevýhody bazénovej kartušové filtrácie


alebo prejdite do kategórie nafukovacie lehátka, alebo nafukovací lopty, kruhy, rukávniky priamo v našom e-shope.