Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Detské šmykľavky MASTER

Detská šmykľavka je hračka, ktorá zabaví hneď niekoľko detí naraz! K výhodám detskej šmykľavky patrí jej skladnosť, bezpečnosť a v e-shope najlacnejsisport.sk  tiež veľmi priaznivá cena. Naše šmykľavky pre deti spĺňajú nielen bezpečnostné požiadavky, ale hlavne nároky dnešného dieťaťa!


Šmykľavky a detské hojdačky predstavujú nesmrteľný zdroj radosti a zdravého pohybu, o ktoré by bola škoda Vaše deti pripraviť!

Šmykľavky pre deti na záhradu aj do bytu

Detské šmykľavky alebo zabavte kopu detí jednou hračkou

Deti by sa rady kĺzali 24 hodín denne, 12 mesiacov v roku! Naše šmykľavky pre deti tento sen o večnom kĺzaní hravo splní! Vďaka ľahkému zostaveniu a optimálnym rozmerom sa zmestia aj do detskej izby, kde sa deti budú môcť kĺzať, čo im zadok ráči!

Detské šmykľavky sú vyrobené z kvalitného plastu a vďaka pevnej konštrukcii ich môžete bez obáv postaviť von na záhradu či na detské ihrisko. Nízka hmotnosť umožňuje šmykľavku premiestniť z domova von a naopak, kedy sa vám zapáči. Pamätajte, že šmykľavky nesmú používať deti mladšie ako 2 roky, rodičia by mali dbať aj na dodržanie maximálnej nosnosti.

Šmykľavky MASTER - záruka zdravého kĺzania

Obľúbené zvieratká (medveď, žirafa, tučniak), basketbalový kôš, ale predovšetkým parádne zvlnená dráha robia zo šmykľaviek  Master návykovú záležitosť, čo rozhodne nie je na škodu! Ako samotné kĺzanie, tak hádzanie na kôš v podobe obľúbeného zvieraťa rozvíja ich motoriku i vedomosti.


Detské šmykľavky  zdravo zamestnajú vaše deti, a rodičom tak doprajú vytúžený odpočinok. Šmykľavky pre deti, hrajúce všetkými farbami, sa v e-shope najlacnejsisport.sk  naozaj oplatí!