0918 665 685

Detský nafukovací bazén - letné čľapkanie za pár eur

Svoj detský bazén si zaslúžia aj tí najmenší plavci i neplavci.

Detské nafukovacie bazény u nás kúpite za menej ako 5 EUR, nafukovací bazén teda Vašu peňaženku určite nezruinuje. Zato ochudobniť Vaše milé deti o zážitky z letného čľapkanie by bola, veru, škoda preveľká!

Nafukovacie bazény pre deti od 1 roka, ale taktiež priestranné bazény, kam sa zmestia deti i s rodičmi! Detské bazény z e-shopu bezpečne zabavia deti všetkých vekových kategórií! A vďaka nízkej cene a minimálnym nárokom na údržbu si ich môže dovoliť naozaj každý.

Nafukovací bazén pre deti, rady a odporúčania pre úspešný výber

Výber nafukovacieho bazéna pre deti nie je nijako náročné a skutočnú dilemu môže nakoniec, hlavne pre deti, predstavovať dizajn bazénu.

Napriek tomu by ste pri výbere bazéna mali myslieť aj na vek dieťaťa, počet ľudí, ktorí budú v bazéne vyčíňať, a ďalej zvážiť, aký tvar a akú konštrukciu by Váš bazén mal mať.

Nafukovacie bazény podľa veku dieťaťa

V popisku každého bazéna na našom webe nájdete informáciu, pre akú vekovú kategóriu je bazén určený. Ako vaše dieťa rastie, menia sa aj parametre bazéna, ktoré sú pre dané dieťa bezpečné. Vekovú hranicu teda neberte na ľahkú váhu a najmenším deťom (1 až 3 roky) zabezpečte radšej malé, kruhové bazény.

Nafukovacie bazény podľa rozmerov a tvarov

Nafukovacie bazény majú väčšinou kruhový alebo obdĺžnikový tvar. Nájdeme však aj neodolateľné bazény s veľmi atraktívnymi obrázkami a výzdobou.

Väčšia pozornosť ako dizajne venujte rozmerom bazénu s ohľadom na pravdepodobný počet osôb, ktoré sa budú v bazéne kúpať. V našej ponuke nájdete ako priestranné bazény, kam sa okrem detí zvlažia aj sediaci dospelý, tak menšie bazény s kapacitou tak akurát pre deti.

Ak je Vaša ratolesť staršia ako 6 rokov, oplatí sa investovať pár eur navyše za bazén väčších rozmerov, z ktorého blahodárnych účinkov sa v letnej horúčave môžete radovať aj Vy!

Konštrukcia nafukovacieho bazéna

Ako môžete postrehnúť z fotiek, nafukovacie bazény sa líšia aj svojou stavbou. Všetky bazény sú nafukovacie, väčšiu stabilitu a životnosť Vám zaručia bazény s dvoma alebo viacerými vzduchovými komorami (prstence) a širšími bočnými stenami. Pokiaľ práve nezháňate bazén pre dieťa mladšie 5, 6 rokov, voľte radšej robustnejšie obdĺžnikové bazény.

Pár slov k údržbe detského bazénu

Aby sme uviedli bazén do chodu, potrebujeme iba zdravé pľúca (možno nahradiť napr kompresorom) a vodu. Pri vypúšťaní môžeme využiť ventil pre rýchle vypustenie, ak ním daný bazén disponuje.

Diera v stene bazéna nie je žiadna pohroma - súčasťou balenia je vždy sada na opravu, s ktorou pretrhnutú časť sami zalepíte.

Vzhľadom k veľkosti a objemu bazéna netreba drahé filtračné zariadenia. Úplne vystačíte s touto špeciálnou chemiu pre detské bazény. Nečistoty odstraňujte tiež mechanicky (napr. sieťkou), vodu pravidelne meňte.


Prečítať tiež:

Ako postupovať pri výbere bazéna a jeho příslušenstva

Čakajú vás tento rok vodné radovánky? Nezabudnite sa vybaviť. Máme tu pre vás nafukovacie lehátko, nafukovacie lopty, kruhy a rukávky!

Piesková, alebo kartušová filtrácia do bazéna

Kompletná starostlivosť o váš bazén za dobrú cenu - to je bazénové příslušenstvo na najlacnejsisport.sk

Nadzemný bazén - vhodný sezónny bazén pre deti

Bazény Intex a bazény Bestway


alebo prejdite rovno do kategorie detské nafukovacie bazény v našom e-shope.

Chcete dostávať náš newsletter a mať dopravu nad 80 € ZADARMO?
Zaregistrujte sa