0918 665 685
Niekedy sa oplatí vidieť veci čierno 💣 BLACK FRIDAY 💣

Domáce fitko vás udrží vo forme
Fitness centrá sú zatvorené a na vonkajší workout už je zima, ale vy nutne potrebujete svoju pravidelnú dávku endorfínov a hlavne nechcete stratiť formu? Alebo by ste sa naopak do formy radi dostali? Na nič nečakajte a spravte si vlastné fitko priamo doma.

Menšia, stredná alebo veľká posilňovňa?

Na vytvorenie domáceho fitka nemusíte hneď vyhrazovať celú miestnosť, stačí si spraviť pekný cvičebný kútik napríklad priamo v izbe alebo obývačke. Pokiaľ miesto ale máte, môžete si dopriať viac posilňovacích strojov a pomôcok a naviac môžete cvičiť naraz spolu s partnerom alebo deťmi. Či už tak alebo onak, prvotná investícia do posilňovacích strojov a pomôcok sa vám rozhodne vyplatí. Skúste si len v hlave spočítať, koľko by ste ročne dali za permanentku do svojho obľúbeného fitness centra.


Malá posilňovňa

Pokiaľ nemáte doma miesto na viac posilňovacích strojov a športového náradia, obstarajte si univerzálny posilňovací stroj, na ktorom posilnite celé telo. Jedným z takých sú posilňovacie veže.

Posilňovacie veže sú veľmi skladné, niektoré z nich sú dokonca rohové, takže ušetříte ešte viac miesta.

K posilňovacej veži môžete dokúpiť aj pár menších činiek a ďalšie športové vybavenie, ktoré je uvedené pri stredné a väčšie posilňovne, ale hodí sa aj pre malinký posilňovacie roh v obývačke. Ostatne fitko neznamená len posilňovací stroj, môžete si svoje fitko vybaviť podľa svojho.

produkt

Posilňovacie veže

Vyberte si

Stredná posilňovňa

Miesta máte tak akurát. V tom prípade si k posilňovacej veži obstarajte aj pár ďalších pomôcok. Ideálne sú činky a balančné podložky a steppery , na ktorých spevníte všetky problémové partie a potrénujete rovnováhu.

produkt

Balančné podložky

Vyberte si
produkt

Steppery

Vyberte si

Pokiaľ nie ste priaznivci univerzálnych posilňovacích strojov, ale dávate prednosť jednotlivým cvičebným pomôckam, spravte si svoju posilňovňu skôr ako domácu telocvičňu a obstarajte si tiež nástroj, na ktorom spevníte jednotlivé partie zvlášť.

produkt

Gymnastické lopty

Vyberte si
produkt

Fitness posilňovače

Vyberte si

Veľká posilňovňa

Pokiaľ máte veľa mieste, určite si obstarajte viac posilňovacích strojov a fitness pomôcok. Môže vás tak naraz cvičiť viac. K posilňovacej veži si obstarajte posilňovaciu lavičku, činky, steppery a rozhodne aj plyobox.

Táto „bedňa“ je ideálna k skákaniu a tiež pre cross-fit tréning a vďaka výplni z hustej peny je pevná a mäkká a má oblé hrany. Pri nedoskočení tak nehrozia zodreté lýtka, ako sa pri tréningu na bežných drevených bedniach často stáva. Pokiaľ sa nájde miesto, potom určite aj bežecký pás, eliptical alebo rotoped, vďaka ktorým potrénujete aj kardio. Budete tak mať pokrytý celý komplexný tréning – posilňovacie aj aj kardio cvičenie.

produkt

Posilňovacie lavice

Vyberte si
produkt

Záťaže na nohy, členky a zápästie

Vyberte si
produkt

Plyobox

Vyberte si
produkt

Bežecký pás

Vyberte si
produkt

Eliptical

Vyberte si
produkt

Rotoped

Vyberte si

Výhody domácej posilňovne

Výhod domáceho fitka je naozaj veľa. Všetky stroje a športové náradie máte len pre seba, nemusíte sa obmedzovať otváracou dobou a naviac nemusíte nikam jazdiť. Z práce idete domov aj rovno do fitka. Domáce fitko je tiež najefektívnejším spôsobom využitia času. Medzitým, čo sa bude piecť koláč alebo obed na druhý deň, si v kľude zacvičíte.

Behom cvičenia v domácom fitku nemusíte nechávať deti na stráženie. Môžete ich zapojiť a ukázať im, ako sa zdravo hýbať. Kúpte im detský stepper, na ktorom sa nielen zabavia, ale hlavne budú zlepšovať fyzičku.

Najväčšou výhodou domáceho fitka je, že si ho môžete zariadiť úplne podľa seba. Nemusíte sa obmedzovať nutne na náš výber. Vyberte si sami z nášho e-shopu všetko, čo sa vám bude hodiť. Fantázii sa medze nekladú. Najdôležitejšie je, že si doprajete zdravý pohyb, nabijete sa endorfíny, posilníte telo, vytrénujete postavu a hlavne si oddýchnete. Spolu s nami to pôjde samo, sme totiž Vaša najľahšia cesta k športu.

Potrebujete inšpiráciu? Prečítajte si:

Ako vybaviť domácu posilňovňu

Ako vyberať posilňovacie lavice, bench, šikmé lavice

Jednoručné činky (jednoručky) pre domáce posilňovanie

5 najlepších cvikov na spevnenie brucha