Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

FITNESS POMÔCKY MASTER z vás urobia skutočných majstrov

Kvalitný športový obchod spoznáte aj podľa toho, že vyrába a predáva svoje vlastné športové pomôcky. Najlacnejsisport.sk medzi ne rozhodne patrí! Dôkazom sú nami vyrábané, patentované posilňovacie stroje a športové potreby MASTER a trampolíny MASTER jump, na ktoré vlastníme ochrannú známku.

Poďme si spoločne pozrieť športový sortiment našej značky MASTER.

Posilnovacie stroje MASTER do fitness centra aj do bytu

Ponuka posilňovacích strojov značky MASTER je natoľko bohatá, že uspokojí ako majiteľa fitness centier a posilňovní, tak samotných športovcov. Rotopedy, ergometry, trenažéry, bežecké pásy rovnako ako posilovacie lavice, veže, činky a závažia a mnohé ďalšie stroje na posilňovanie teraz zoženiete skutočne lacno a hlavne v zodpovedajúcej kvalite.

Na športové náradie značky MASTER narazíte v mnohých slovenských, ale aj českých či poľských fitness centrách. Dôvery našich zákazníkov si veľmi ceníme, a preto sa im snažíme okrem výhodnej ceny poskytovať aj ďalšie nadštandardné výhody. Patrí medzi ne:

- možnosť výhodných splátok
- dopravné zadarmo (pri nákupe nad 50 Eur)
- záruka až 5 rokov
- rýchlosť dodávky
- vernostný program

Veríme, že posilňovacie stroje MASTER využijete aj vy - či už pre váš súkromný bodybuilding, alebo pre komerčné účely vašej posilňovne.

Značka MASTER uspokojí vaše športové ambície

MASTER - to zďaleka nie sú len posilňovacie stroje (aj keď na tie sa špecializujeme predovšetkým), ale aj veľa ďalších športových pomôcok a potrieb! Najlacnejsisport.sk myslí aj na najmenších športovcov a ich zdravý telesný vývoj! Preto pod našou značkou nájdete napríklad aj moderné kolobežky, odrážadla, kĺzačky či detské lyže.

Tiež priaznivci iných ako mainstreamových športov si u nás prídu na svoje! Je libo partičku pokru, máte ju mať. Značku MASTER nesie aj naše baseballová pálka či vybavenia pre kroket .

Športové pomôcky značky MASTER využije každý športovec, ktorý potrebuje kvalitné náčinie, ale nemieni kvôli tomu zbankrotovať. Veríme, že medzi nich budete patriť aj Vy!

Prečítajte si tiež:

Domáca posilovna - alebo ako vybavit domácu posilovnu

Výhody domácej posilňovne

Ako vybrať správny cyklotrenažér

Ako vybrať správny rotoped

Ako pre seba vybrať vhodný bežecký trenažér na domáce použitie

6 tipov ako vybrať a používať činky

alebo prejdite rovno k výberu posilňovacích strojov v e-shope.