Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky
Bojové športy
Bojové športy
Boxovacie vrece 30 kg 104.60 € 84.10 € Detail produktu
Akcie

Hojdacia sieť La Siesta Carolina červená

Naša cena:
114.30 €
Bežná cena:
125.60 € s DPH
Dodacia lehota 13 pracovných dní.
+ -
Doprava zdarma Porovnať
Výrobca:LA SIESTA
Základné informácie
Parametre
Poradňa
Zaradenie produktu

Hojdacia sieť La Siesta Carolina červená - Základné informácie

Hojdacia sieť pre jednu alebo dve osoby La Siesta Carolina

Vďaka jedinečnému spôsobu tkania je hojdacia sieť pre dvoch CAROLINA mimoriadne pevná a zároveň mäkká na dotyk.

Špecifickým rysom tejto kolumbijskej siete, vyrobené z čistej vysoko kvalitnej bavlny, sú ručne pletené šnúry. Ich veľký počet zabezpečuje rovnomerné rozloženie váhy, neuveriteľný komfort i dlhú životnosť. Odolnosť siete zvyšujú zosilnené okraje zabraňujúci jej roztrhnutia.

Vlastnosti:
- hojdacia sieť Double je tradičný sieť pre jedného alebo pár. Tip na pohodlné ležanie: Ľahnite si do siete naprieč. Pri diagonálnym ležaní budú mať vaše chrbát najlepšiu možnú oporu a tiež sieť bude v tejto polohe najviac roztvorené.
- vysoko kvalitná bavlna s dlhými vláknami: mäkká na dotyk, nežmolkujúci, odolná a ľahká na údržbu.
- tradičné kolumbijskej vrkôčiky Cadejos na hojdacích sieťach z Kolumbie sú považované za špeciálny znak kvality. V spojení s veľkým počtom závesných šnúr zaisťujú optimálne rozloženie hmotnosti a tým aj pohodlné ležanie a dlhú životnosť.
- odolná proti roztrhnutiu. Vďaka dvojnásobnému počtu útkových nití sú lemy hojdacie siete dokonale pevné. Zosilní okraje zaisťujú hojdacej sieti vysokú odolnosť proti roztrhnutiu.
- veľký počet závesných šnúr prispieva k väčšiemu pohodliu a dlhej životnosti oboch hojdacích sietí i kresiel. Čím viac závesných šnúr, tým rovnomernejšie je rozloženie váhy a vernejšie pocit beztiaže.

Technické dáta:
- minimálna požadovaná vzdialenosť: 310 cm
- nosnosť: 160 kg
- šírka látky: 160 cm
- celková dĺžka: 350 cm
- dĺžka lôžka: 230 cm
- krajina výroby: Kolumbia
- hustota tkaniny: 390
- materiál: látka na ležanie 100% bavlna; závesné šnúry 50% bavlna, 50% polyester
- hmotnosť: 2,3 kg
- dodávané varianty: červená (flowers), zelená (spring), žltá (citrus)

Rady a starostlivosť:
- vzdialenosť potrebnú pre zavesenie siete môžete určiť podľa jednoduchého pravidla: Výška zavesenia by sa mala približne rovnať polovici vzdialenosti medzi závesnými bodmi. V prípade, že je vzdialenosť medzi závesnými bodmi väčšie, musí byť hojdacia sieť namontovaná o niečo vyššie.
- upevnenie hojdacie siete medzi dva stromy by mali byť od seba vzdialené aspoň tri metre, v závislosti na veľkosti siete. Tiež musí byť dostatočne silné, aby uniesli zaťaženie. Hojdacia sieť zavesíte tak, že lano oviniete okolo kmeňa stromov a prichytíte k hojdacej sieti.
- upevnenie hojdacie siete medzi dve steny odporúčame na pevné a nosné povrchy. Viacbodový úchyt MultiSpot, ktorý rozloží váhu do troch vyvŕtaných otvorov, je veľmi jednoduchý a bezpečný.
- poloha poležiačky. Keď ležíte v sieti naprieč (diagonálne), Vaše telo roztvorí látku siete a prirodzene sa tak zväčší priestor na ležanie. Látka Vás nezviera. Pri ležaní naprieč majú Vaše chrbát najväčšiu možnú oporu. Hojdanie je v tejto polohe najpríjemnejšie.
- La Siesta Carolina sa dá prať v práčke na 30°C s programom jemnú bielizeň !. Pred praním zviažte závesné šnúry dohromady, zabránite tak ich zašmodrchání. Brazílske macramé môžete ochrániť pomocou sieťky na pranie.
- pre zachovanie pôvodnej kvality nesušte v sušičke. Sieť rozložte a nechajte voľne uschnúť.
- zaistite, aby sa sieť mohla voľne hojdať a netrel sa o zem.
- bavlnené hojdacie siete sú citlivé na vlhkosť. Preto je chráňte pred nočným vlhkým vzduchom. Majte na pamäti, že zavlhlá hojdacia sieť potrebuje na presušenie dostatočnú cirkuláciu teplého vzduchu.
- odporúčame, aby ste hojdacia sieť pred uskladnením na zimu vyčistili a riadne vysušili. Po dokonalom vyschnutí vložte do plastového obalu, ktorý ju ochráni pred drobnými škodcami.

- hmotnosť balenia: 2.5 kg
Potrebujete poradiť?

Hojdacia sieť La Siesta Carolina červená - Parametre

Typ
Typ:
Hojdacie siete 
Materiál
Materiál:
Bavlna 
Rozmery
Dĺžka:
230 cm 
Šírka:
160 cm 
Nosnosť
Nosnosť:
nad 150 kg 

Hojdacia sieť La Siesta Carolina červená - Zaradenie produktu