Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie
Otázky a odpovede

Infrasauna HANSCRAFT Sydney cedr

Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Základné informácie
Parametre
Recenze (0)
Otázky a odpovede (0)

Infrasauna HANSCRAFT Sydney cedr - Základné informácie

Infrasauna HANSCRAFT SYDNEY CEDR je infrasauna pre 2 osoby.

DARČEK ZADARMO: Ku každej infrasaune HANSCRAFT dostanete ZADARMO Saunový set pre vonné esencie. Pripravili sme pre Vás saunový set pre esencie do sáun, ktorý obsahuje:
- sklenenú misku Duralex FRANCE 7,5 cm pre esenciu a aromaterapiu
- držiak saunovej misky Duralex FRANCE 7,5 cm (pripevní sa k stene infrakabíny)


Sydney je prekrásnou infrasaunou pre dve osoby. Svojou veľkosťou zodpovedá Modelu Constance, avšak elegantný punc a nádych jej dodáva použité drevo z kanadského cédra, ktorý má cherakteristickou vôňu.

Technické dáta:
- interiér z kanadského cédra
- exteriér z kanadského cédra
- 6 x karbónové infražiariče
- výkon infražiaričov 1940 W
- podlahový žiarič na chodidlá
- cítacia lampa
- Ionizátor
- 6mm temperované sklo s dymovým efektom
- SAUNA AUDIO systém - AUX, Mp3
- rozmery: 1200 x 1050 x 1900 mm
Výhody infrasauny: zotavuje pokožku, odstraňuje toxické látky z organizmu, obmedzuje stres a únavu, vylepšuje imunitný systém, podporuje krvný obeh, posilňuje kardiovaskulárny systém, uľavuje kĺbom a celkovej stuhnutosti organizmu.
Infrasauna je zdraviu prospešná forma termoterapia. Tiež pobyt v infrasaune výrazne pomáha spaľovať kalórie a tým sa redukuje telesná váha. Pri 30 - minútovom pobyte v infrasaune sa spáli 600-700 kalórií. Infrasaunu si môžete kúpiť aj domov. Kabínu infrasauny je možné umiestniť kamkoľvek do interéru. Má nízku spotrebu elektrickej energie. Je úplne vhodným doplnkom vášho domáceho wellness centra. Pravidelným používaním infrasauny, budete mať dokonalý pocit telesnej, duševnej i psychickej pohody.
Maximálna odporúčaná dĺžka pobytu v infrasaunách je cca 30 minút. Vždy záleží na Vašej konkrétnej kondícii - konzultujte s Vaším lekárom

Vlastnosti kanadského červeného cédru pre infrasauny:
Výška kanadského cédru je v priemere 50 m, ale môže dokonca dosiahnuť až 75 metrov. Priemer kmeňa môže dosiahnuť 2 metre, alebo aj viac. Jeho kmeň je zdanlivo bledý a kužeľovitý, konáre sa začínajú rozvetvovať-košatět vo výške 30 metrov. Kôra je spravidla hladká a tenká. Povrchy a leta sú od seba navzájom veľmi dobre oddelené, aj keď rozdiel farby medzi nimi nie je príliš odlišný.

Povrch dreva je asi 5 cm hrubý, má skôr svetlú farbu, niekedy aj bielu. Jadrové drevo je zvyčajne nerovnomerné farby a líši sa od svetlo hnedej až po červenkasté hnedé odtiene. Céder sám o sebe spravidla nemá žiadne živicové kanáliky a lúče nie sú v priereze viditeľné. Letokruhy sú zvlnené a jasne rozpoznateľné. Drevo je rovné, má pevný, hrubý materiál so strednou tvrdosťou a dobrým rozdelením, ideálnym pre výrobu saunovacieho materiálu. Dĺžka vlákien je cca. 3,8 mm. Samozrejme, že vôňa cédrového dreva je charakteristická, s kúzelným nádychom jemnej hrušky. Červený céder je vysychá a zreje veľmi ľahko. Drevo vyschne len okrajovo, zostáva však odolné a perfektne vodotesné.

Aj z týchto dôvodov sme kanadský céder priradili pre model Sydney Céder a Swiss Céder. Veríme, že vyššiu výrobnú cenu oproti kanadskému jedlovce vynahradí čarovná vôňa cédrového dreva s neobyčajne elegantným sfarbením do tmavšieho odtieňa.

- hmotnosť balenia: 135 kg
Potrebujete poradiť?

Infrasauna HANSCRAFT Sydney cedr - Parametre

Počet osôb
Počet osôb:
Pre 2 osoby 
Rozmery
Výška sáun:
190 cm 
Šírka sáun:
100 - 150 cm 
Hĺbka sáun:
105 až 130 cm 
Typ
Typ:
Infrasauny 
Rohové infrasauny:
Nie 
Výkon a typ topidla
Výkon:
od 1800 W do 2000 W 
Typ topidla:
Karbonové 
Hmotnosť
Hmotnosť:
do 100 kg 
Druh dreva
Druh dreva:
céder 

Infrasauna HANSCRAFT Sydney cedr - Recenze (0)

Infrasauna HANSCRAFT Sydney cedr - Otázky a odpovede (0)