0918 665 685
TIP: Parkour Výpredaje
🎁 DARČEKk stolom na STOLNÝ TENIS

Robte JÓGU!

Upokojíte sa, pretiahnete a ešte k tomu spevníte teloUrčite ste zaznamenali, že je jóga v poslednej dobe stále populárnejšia. Divíte sa prečo?

Dnešná doba je plná stresu, povinností, deadlinov a na odpočinok ostáva veľmi málo času. Zdá sa, že je takmer nemožné, aby človek stíhal odpočívať a ešte k tomu robiť niečo pre svoje telo. JÓGA je ideálnym riešením, pretože vďaka nej sa dokonalo pretiahnete, predýchate telo a psychicky si odpočiniete. Nemusíte rovno chodiť na platené lekcie jógy, môžete si spraviť doma svoju malú jógovú oázu.

K cvičeniu jógy nepotrebujete žiadne extra drahé jógové pomôcky, obzvlášť pokiaľ s jógou začínate alebo ju chcete len vyskúšať.


Úplne Vám postačí základná jógová podložka. K nej si kúpte blok na jógu, ktorému sa inak hovorí aj „kocka“ alebo „tehlička“. O blok sa môžete v zložitejších jógových pozíciach oprieť, aby ste boli stabilnejšie. Ideálne je kúpiť si bloky rovno dva, pretože v niektorých pozíciach sa budete potrebovať zaprieť oboma rukami, aby ste sa dokázali ľahšie uvoľniť. Naviac vybrať si môžete z niekoľkých farebných variánt. Pokiaľ už to s jógou myslíte vážnejšie alebo chcete vyskúšať niečo nové, obstarajte si kruh na jógu, bežne používaný pre tzv. wheel jógu.

Jógový kruh Vám pomôže dostať sa do takých jógových pozícii (ásan), do ktorých by ste sa normálne nedostali. Krásne sa vďaka nemu napríklad otvára hrudník a preťahuje chrbát. Existuje mnoho druhov jógy a objavujú sa stále nové. Jedným z novších typov jógy je tzv. fly alebo tiež aerial jóga, slovensky „lietajúca jóga“, ktorá sa cvičí vo vzduchu, v závesných sieťach. Jedná sa o zábavné jógové cvičenie, ktoré si môžete vyskúšať aj sami doma. Stačí si kúpiť závesný systém pre jógu MASTER HAMMOCK a prehovoriť partnera, aby Vám ho pripevnil k stropu alebo si ho pripevníte na záhrade k hojdaciemu stojanu, alebo kdekoľvek vonku, napríklad na strom. Hovorí sa, že jóga je úplná pohodička, ale verte, že pri jóge sa občas aj dosť zapotíte. Preto je dobre zaobstarať si aj uterák na jógu, ktorý si roztiahnete na podložku a ta Vám tak nebude kĺzať.

Myslíte si, že ste na jógu príliš neohybný a nikdy sa neohnete až k zemi? O tom jóga síce nie je, ale ak je predsa Vašej ambícií dotknúť sa v predklone zeme, trénujte s jógovým popruhom. Vďaka nemu sa postupne popreťahujete tak, že dotknúť sa palca na nohe už nebude problém. Hovoríte si, že jóga môže byť super, ale do jógového štúdia sa nedostanete, pretože Vám nemá kto postrážiť deti? Nevadí, cvičiť môžete aj s deťmi. Stačí ich dobre namotivovať. Kúpte im tiež podložku na cvičenie, ukážte im, že pohyb je fajn a možno sa budete diviť, ako ich cvičenie bude baviť a hlavne si užijete pekný společne strávený čas.


Vyberte si, pro jógu máme vše


produkt

Podložky na jógu

Vyberte si
produkt

Jóga kocky a bloky

Vyberte si
produkt

Jóga valce

Vyberte si
produkt

Doplnky na jógu

Vyberte si
Chcete dostávať náš newsletter a mať dopravu nad 80 € ZADARMO?
Zaregistrujte sa