Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Otázky a odpovede

Kartušová filtrácia INTEX - prietok 5.700 l / h

Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Základné informácie
Parametre
Recenze (0)
Otázky a odpovede (0)

Kartušová filtrácia INTEX - prietok 5.700 l / h - Základné informácie

Kartušová filtrácia s prietokom 5 678 L (4,47m3 / h) za hodinu. Krištáľovo čistú vodu a veľmi dobrý výsledok filtrovania prináša kartušová filtrácia od firmy INTEX. Toto zariadenie, má cirkulačný výkon 4.466 l / h a pripojenie je 230V / 165 W. Kartušu typu A je možné pripojiť na všetky bežné nadzemné bazény s hadicovou prípojkou priemer 38 mm / 2 "AG.

Výhody a obsah:
- 2 bazénové hadice s dĺžkou 1,50 m, priemer 38 mm / 2 "AG pre bazény INTEX sú súčasťou balenia (dodávané bez pripojovacích armatúr).
- vrátane zabudovaného časového spínača.
- filtračné zariadenie môže byť použité až do maximálnej teploty vody 35 ° C
- pomocou časovača je možnosť jednoducho nastaviť každodenný filtračný cyklus. Prepínače na bočnej strane môže byť kartušová filtrácia nastavená buď na OFF, nepretržitú prevádzku alebo môže byť obsluhovaná jednoducho ovládateľným časovačom.

 /> Bezpečnosť je u INTEX na prvom mieste. Ochranná mriežka na ústí sacieho kanála chráni čerpadlo nielen pred hrubými nečistotami, ale zároveň vylučuje riziko vzniku poranenia siahnutím dovnútra zapnutého čerpadla.

Manipulácia:
- na hornej strane sa nachádza veľký kryt filtračného čerpadla, ktorý sa otvorí miernym otočením proti smeru hodinových ručičiek. Filtračná kartuša, ktorá sa nachádza vo vnútri krytu čerpadla, môže byť ľahko vybratá a vyčistená. Pre dosiahnutie krištáľovo čistej vody v bazéne, je nutné čistiť a vymieňať filtračné kartuše v pravidelných intervaloch každé 4 týždne.
- odvzdušňovací ventil slúži na to, že v sústave sa nenachádza žiadny vzduch. Keď je zariadenie vypnuté otvorte odvzdušňovací ventil, než unikne všetok vzduch a nevyteká voda, uzavrite, hotovo.
- vypúšťací ventil pre ľahké vypustenie bez zbytočnej námahy na konci sezóny. Kartušová filtrácia by bezpodmienečne mala byť skladovaná na suchom, nezamŕzajúcom mieste.
- každé filtračné čerpadlo by malo byť upevnené na zemi, aby sa predišlo prevráteniu a následnému zraneniu. Na podstavci čerpadla sa nachádzajú upevňovacie otvory. Vďaka tomu je možné rýchlo a jednoducho kartušovú filtráciu zafixovať.

Technické dáta:
- výrobca: Intex
- hmotnosť: 8.250 kg
- výška: 37 cm
- šírka: 32 cm
- hĺbka: 48 cm
- rozmer balenia: 47 x 37 x 32 cmBalenie:
  • hmotnosť balenia: 4.3 kg
Potrebujete poradiť?

Kartušová filtrácia INTEX - prietok 5.700 l / h - Parametre

Základné vlastnosti
Filtrácie - druh:
Príslušenstvo
Príslušenstvo:

Kartušová filtrácia INTEX - prietok 5.700 l / h - Recenze (0)

Kartušová filtrácia INTEX - prietok 5.700 l / h - Otázky a odpovede (0)