Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie
Otázky a odpovede

Kolieskové korčule SPOKEY Gutsy slalomové - veľ. 42

Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Základné informácie
Parametre
Recenze (0)
Otázky a odpovede (0)

Kolieskové korčule SPOKEY Gutsy slalomové - veľ. 42 - Základné informácie

Slalomové kolieskové korčule SPOKEY GUTSY vhodné pre rekreačnú jazdu a slalom.

Systém slalom U - vnútorné kolieska majú väčší priemer ako vonkajšie, také rozloženie koliesok zvyšuje manévrovateľnosť korčulí. Korčule majú veľmi vysoké technické parametre. Kolieska s tvrdosťou 82A dokonale absorbujú vibrácie aj na nerovnom povrchu, ložiská triedy ABEC 7 Chróm zaručujú presnosť jazdy, vďaka tomu sú trvalejšie a kolieska rýchlejšie. Vďaka použitiu podvozku z hliníka CNC (Hliník CNC - podvozok vyrobený z jedného kusu hliníka na numerickom CNC obrábacom stroji, aby sa zvýšila jeho pevnosť) sú korčule ľahšie, veľmi stabilné a rýchle. Korčule sú vyrábané s dôrazom na každý detail. Extrémne presné šitie a vysoko kvalitné materiály zaisťujú vysoký komfort.

Kolieskové korčule sa veľmi rýchlo dostali na popredné pozície obľúbenosti v kategórii individuálnych vonkajších športov a korčuliarov v súčasnosti môžeme stretnúť na každom kroku.

Kolieskové korčule sú výborným športovým doplnkom, ktorý Vám umožní jedinečný zážitok vo všetkých vekových kategóriách. Nielen, že zlepšíte svoj zdravotný štýl, ale aj pri pravidelnom korčuľovaní Vaša fyzická výkonnosť pôjde hore, ale tiež môžete prežiť skvelú zábavu pre celú rodinu. Kolieskové korčule môžu milovníkom ľadového hokeja výborne nahradiť tento šport aj v letnom období.

Pre mierne pokročilých a pokročilých korčuliarov sú slalomové korčule výborným riešením. Tieto korčule sú predurčené pre slalomovú jazdu medzi prekážkami, čo svojimi menšími kolesami blízko seba umožňujú. Dvojité spony a mikroreguláciu umocní komfort jazdy.

Kolieskové korčule sú dnes jednou z najobľúbenejších mestských športových aktivít a vlastniť jeden pár kvalitných korčúľ by mal každý aktívny človek. Nie je nič jednoduchšie, než si obuť korčule a vyraziť na výlet s priateľmi alebo rodinou. Korčuľovanie si užijú ako deti, tak aj dospelí, nezávisle na tom, či jazdíte vytrvalostné preteky, alebo sa prejdete okolo domu. Dajte svojmu telu potrebnú porciu pohybu a spojte príjemný výlet so športom, ktorý je v dnešnej uponáhľanej dobe tak dôležitý.

Ku korčuliam patrí kvalitné príslušenstvo, ktoré Vám zaistí potrebný komfort pri jazdách. Nezabudnite si preto vybrať vhodné chrániče a športové oblečenie.

Technické dáta:
- podvozok: CNC hliníkový
- ložiská: ABEC 7 Chróm
- kolieska: 76 mm - 80 mm PU 82A uloženie slalom U
- zapínanie: dve dvojité spony, jedna s mikroreguláciou, šnurovanie
- max. váha užívateľa: 100 kg
- veľkosť: 42

- hmotnosť balenia: 3 kg
Potrebujete poradiť?

Kolieskové korčule SPOKEY Gutsy slalomové - veľ. 42 - Parametre

Kolieska a ložiská
Veľkosť koliesok:
76 mm 
Tvrdosť koliesok:
82A 
Ložiská:
ABEC 7 
Kategórie
Kategórie:
Pre začiatočníkov 
Materiál rámu
Materiál rámu:
Hliník 
Veľkosť
Veľkosť:
veľkosť 42 

Kolieskové korčule SPOKEY Gutsy slalomové - veľ. 42 - Recenze (0)

Kolieskové korčule SPOKEY Gutsy slalomové - veľ. 42 - Otázky a odpovede (0)