Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie
Otázky a odpovede

Kolieskové korčule SPOKEY Skylar - vel. 41

Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Základné informácie
Parametre
Recenze (0)
Otázky a odpovede (0)

Kolieskové korčule SPOKEY Skylar - vel. 41 - Základné informácie

Slalomové korčule SPOKEY Skylar ponúka strednej kolieska s väčším priemerom zvyšujúce manévrovateľnosť korčúľ.

Veľmi vysoké technické parametre koliesok o tvrdosti 85A výborne absorbujú vibrácie aj na nerovnom teréne, ložiská triedy ABEC 7 Chróm zaručujú vysokú presnosť, vďaka čomu sú odolné a rýchlejšie. Vďaka použitiu hliníka CNC na podvozok sú korčule ľahšie, stabilnejšie a odolnejšie. Hliník CNC - podvozok je vyrobený z jedného kusu hliníka na numerických obrábacích strojoch CNC, čo zvyšuje životnosť korčúľ. AFS - vložka Fitness Air System so zvýšenou priedušnosťou zvyšujú priechod tepla a vlhkosti. Heellock - špeciálne vyprofilované vnútorná topánka zamedzuje pohybu päty počas jazdy. Korčule sú vyrobené s dôrazom na každý detail. Extrémne presné šitie a vysoko kvalitné materiály robia korčule veľmi pohodlné.

Pre mierne pokročilých a pokročilých korčuliarov sú slalomovej korčule výborným riešením. Tieto korčule sú predurčené pre slalomovú jazdu medzi prekážkami, čo svojimi menšími kolesami blízko seba umožňujú. Dvojité spony a mikroreguláciou umocní komfort jazdy.

Kolieskové korčule sú dnes jednou z najobľúbenejších mestských športových aktivít a vlastniť jeden pár kvalitných korčúľ by mal každý aktívny človek. Nie je nič jednoduchšie, než si obuť korčule a vyraziť na výlet s priateľmi alebo rodinou. Korčuľovanie si užijú ako deti, tak aj dospelí, nezávisle na tom, či jazdíte vytrvalostné preteky, alebo sa prejdete okolo domu. Dajte svojmu telu potrebnú porciu pohybu a spojte príjemný výlet so športom, ktorý je v dnešnej uponáhľanej dobe tak dôležitý.

K korčuliam patrí kvalitné príslušenstvo, ktoré Vám zaistí potrebný komfort pri projížďkách. Nezabudnite si preto vybrať vhodné chrániče a športové oblečenie.

Technické dáta:
- podvozok: CNC hliníkový
- ložiská: ABEC 7 Chróm
- kolieska: 76 - 80 mm, 85A PU, uloženie slalom U
- vložka: Fitness Air System, Heellock
- zapínanie: dve dvojité spony, šnurovanie
- max. váha užívateľa: 100 kg
- veľkosť: 41

- hmotnosť balenia: 3 kg
Potrebujete poradiť?

Kolieskové korčule SPOKEY Skylar - vel. 41 - Parametre

Kolieskové korčule SPOKEY Skylar - vel. 41 - Recenze (0)

Kolieskové korčule SPOKEY Skylar - vel. 41 - Otázky a odpovede (0)