Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/

Kolobežky pre dospelých do mesta aj do terénu

Kolobežky zažívajú v súčasnosti obrovský boom. Výrečným dôkazom sú nielen deti, ale aj dospelí brázdiaci na kolobežkách po chodníkoch, parkoch i lesných a poľných cestách.

Kolobežka pre dospelých je moderný, a hlavne zdravý dopravný prostriedok, ktorý šetrí váš čas, zdravie, ale aj životné prostredie okolo vás. Cesta do práce, do obchodu či do reštaurácie na kolobežke sa stane zábavnym a ekologicky šetrným variantom cesty autom. Kolobežky (nielen) pre dospelých skvele využijete v meste aj v teréne.

Lacné kolobežky pre dospelých i deti, kolobežky skladacie i s nafukovacími gumami nájdete na www.najlacnejsisport.sk!

Ako vyberať kolobežku pre dospelých

V dnešnej dobe je na trhu veľmi široký výber kolobežiek určených pre deti, dospelých, pre rekreačnú jazdu aj freestyle, kolobežky vybavené čeľusťovými aj kotúčovými brzdami, a pod.

Všimnime si najskôr nosnosti kolobežky. Pri každej kolobežky máte uvedenú jej maximálnu nosnosť. Túto maximálnu hranicu radšej nepokúšajte, ale vyberajte kolobežky s nosnosťou cca 20 kg naviac. Jazda na kolobežke v teréne zvyšuje nároky na odolnosť kolobežky. Adepti športovej jazdy teda k svojej váhe pripočítajú ďalších 10 až 20 kg.

Dostatočne vysoké riadidlá, kvalitné brzdy, stabilná konštrukcia, to sú ďalšie dôležité vlastnosti kolobežiek, ktorým venujeme pri výbere pozornosť.

Kolobežka pre dospelého musí byť vybavená riadidlami vysokými minimálne 90 centimetrov. Riadidlá našich kolobežiek možné posúvať a upravovať podľa vašich potrieb!

Vedľa klasických čeľusťových bŕzd získavajú na obľube aj kotúčové brzdy, ktoré dobre poznáme z bicyklov. Kotúčové brzdy oceníte najmä pri športovej jazde na kolobežke, zatiaľ čo rekreačným jazdcom postačia brzdy tradičné (často len jedna, zadná brzda).

Ak chcete naozaj kvalitnú, stabilnú kolobežku, žiadajte kolobežku z hliníka, prípadne karbónu. Za takú kolobežku síce zaplatíte viac, bude to však investícia za kvalitne vykonanú, a hlavne ľahkú kolobežku, ktorá vám dlho vydrží.

Ideálna kolobežka pre dospelých, to je Kolobežka MASTER 26-20

Táto robustná kolobežka s nafukovacími gumami má čo ponúknuť pri jazde na chodníku v meste aj v teréne za mestom! Pohodlné riadidlá, dvojitý predný ráfik, silné pneumatiky, kotúčové brzdy a ďalšie technické atribúty zaručujú rýchlu aj bezpečnú jazdu, už si vychutnáte hlavne pri dlhších zjazdoch v kopcoch.

Prečo by mali dospelí jazdiť na kolobežke

Jazdu na kolobežke si osvojíte ľahko a rýchlo. Napriek tomu, v začiatkoch, bez pár modrín asi nevyviazne. Akonáhle sa naučíte udržať rovnováhu a osvojíte si správny štýl odrazu, kolobežku nebudete chcieť pustiť z rúk!

S pomocou skladnej kolobežky sa rýchlo a zdravo dostanete do obchodu, do školy aj do obľúbenej krčmičky. Jazdu na kolobežke ocení vaše telo (pretiahnete svalstvo, zlepšíte svoju kondíciu, spálite kalórie) a psychika rovnako ako zvierací miláčikovia. Oproti jazde na bicykli posilňujete na kolobežke aj svalstvo hornej časti tela.

Kolobežky sú lacný, ekologický, zdraviu prospešný a moderný dopravný prostriedok, s ktorým sa dostanete, kamkoľvek chcete!

Kolobežky pre dospelých, skládacie kolobežky i kolobežky s nafukovacími gumami sú pripravené na váš prvý odraz na www.najlacnejsisport.sk.

Prečítajte si tiež:

Ako vybrať správnu kolobežku

Aké sú základné dôvody, kvôli ktorým si ľudia kupujú kolobežku

Kupujeme základné príslušenstvo a doplnky pre kolobežky

Kolobežky pre dospelých zaručujú zábavu a adrenalín v jednom!

alebo prejdite rovno k výberu kolobežky v e-shope.