Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Kompletná starostlivosť o váš bazén za dobrú cenu - to je bazénové príslušenstvo na NAJLACNEJSISPORT.SK

Každý, kto má bazén, to vie: bez čistenia a filtrácie sa letné radovánky pri vode nezaobídu. Príslušenstvo pre údržbu bazénov patrí pre ich majiteľa k základným položkám, ktoré nemusia byť práve lacné.

Bazénové príslušenstvo sa preto oplatí zakúpiť už pred sezónou a priamo od dovozcu, ktorým je aj náš www.najlacnejsisport.sk.

V našich skladoch je pripravená účinná bazénová chémia (piesková filtrácia, tablety a iné), nevyhnutné príslušenstvo: kartuše, vysávače, plachty, schodíky do bazéna a pod, ako aj detské a prstencové Bazény v AKCII !

Využite nízkych cien, sledujte priebežné zľavové akcie a zásobte sa na letnú sezónu už teraz!

Piesková filtrácia BESTWAY je najefektívnejšia cesta k čistému bazénu

Bazénové filtračné zariadenia BESTWAY predstavuje veľmi účinnú, ale aj hospodárnu metódu čistenia vášho bazéna! Kremičitý piesok zachytí väčšinu nečistoty vody, ktorá sa vracia späť do bazéna ako nová. Tento prietokový prístroj vyžaduje iba lacnú pieskovú náplň a počiatočné investície za BESTWAY sa vám rýchlo vráti.

Filtračné kartuše TREBA PRAVIDELNE MENIŤ

Medzi základný čistiaci sortiment pre bazény patria kartuše, filtračná vložka, cez ktorú prúdi znečistená voda a ktorá zachytáva nečistoty. Ak sa chystáte napustiť bazén pre novú sezónu, určite je potrebné vymeniť starú kartušu za novú - to isté však odporúčame opakovať približne raz za 14 dní. Pri tomto spôsobe filtrácie bazénov sa teda oplatí zásobiť sa s predstihom väčším počtom filtračných vložiek za lepšiu cenu, ktoré vám ponúka najlacnejsisport.sk

Každý bazén potrebuje plachty. Ty solárne vám ponúknu viac.

Každý bazén je treba zakryť, a to nielen, keď prší. Pravidelné používanie plachiet pre bazény šetrí vašu námahu s čistením bazéna, a najmä vaše finančné náklady na jeho filtráciu. Naše plachty k bazénom však ponúkajú ešte viac! Tzv. solárne bazénove plachty navyše zadarmo ohrievajú vašu vodu len za pomoci slnečných lúčov, takže už nebudete musieť dlho čakať na tú správnu teplotu!

Ako solárne, tak klasické plachty pre bazény sú vám k dispozícii v rôznych veľkostiach a za veľmi prijateľné ceny!

Náš eshop vám ponúka kompletné príslušenstvo pre bazény v zodpovedajúcej kvalite a za vyhovujúce ceny! Navštívte naše stránky a doprajte svojmu bazénu starostlivosť, ktorú potrebuje.


Prečítajte si taktiež:

Ako postupovať pri výbere bazéna a jeho příslušenstva

Ako vybrať vhodný bazénový vysávač

Piesková, alebo kartušová filtrácia do bazéna

Bazénové schodíky pre bezpečný prístup do bazéna

Nadzemný bazén - vhodný sezónny bazén pre deti

Bazény Intex a bazény Bestway


alebo prejdite rovno do kategórie bazény a príslušenstvo v našom e-shope.