0918 665 685
TIP: Parkour Výpredaje
🎁 DARČEKk stolom na STOLNÝ TENIS

MISS ČR Míša Salačová odporúča

Vibračný stroj – najlepší spôsob, ako sa zbaviť tukov aj zlej nálady!Nabalili sa na vás tuky, zato fyzická kondícia a dobrá nálada sa stratili bohvie kam? Predtým stačilo zájsť do fitka a hneď bolo všetko inak. Ale dnes? Fitka sú častejšie zavreté než otvorené a doma sa vám cvičiť nechce? Nemáte motiváciu, vybavenie ani náladu?

Obstarajte si vibračný stroj a všetko to zo seba jednoducho striaste - tuky aj zlú náladu– a nalaďte sa na tie správne vibrácie!

Sama som vibračný stroj vyskúšala a všetko o ňom som pre Vás spísala do prehľadnej RECENZIE! Konkrétne som testovala tento model.👇

Vibračný posilňovací stroj MASTER G1 Zobraziť

Tento model je ideálny pre tých, ktorí na vibračnom stroji nikdy nestáli, ale určite ho využijú aj tí, čo s týmto typom cvičenia už majú skúsenosť. Veľké plus je to, že je malý a skladný. Upratať ho môžete pod posteľ, do skrine, skrátka nepotrebujete špeciálny úložný priestor.

Absolútne skvelá vec! Tých 15-20 minút na cvičenie si naozaj nájdeme všetci, naviac doma. ;)

Aké sú benefity cvičenia na vibračnom stroji?

 • Vibrácie zvyšujú efektivitu a účinnosť cvikov až 3x!
 • Pravidelné používanie vibračného stroja pomôže s formovaním postavy.
 • Je super aj na chudnutie – práve efekt v tomto smere cítim aj sama na sebe. Síce sa nejedná priamo o aeróbne cvičenie, ale svaly sa veľmi intenzívne zapájajú. Preto vám také cvičenie nahradí aj behanie. Ja teda zapojenie svalov na nohách cítim neskutočne. Naozaj po cvičení na tomto stroji máte ten známy pocit, že ste “niečo so sebou robili ”.
 • Vibračný stroj má zdravotné účinky! Pôsobenie vibrácii je prínosné proti bolesti kĺbov a svalov, zlepšuje krvný obeh, je účinné aj na celulitídu, znižuje tvorbu kŕčových žíl. Samotné cvičenie na vibračnej plošine je výborne na zlepšenie koordinácie. Je perfektné aj pre posilnenie panvového dna.
 • Vibračný stroj môžete využívať na príjemné masáže svalov.

Nie je nutné cvičiť každý deň, já mám režim obdeň a maximálne mi to vyhovuje. Druhý deň majú svaly vždy priestor na regeneráciu.

Ako na vibračnom stroji cvičiť?

 • Stroj ponúka mnoho možností cvičenia. Môžete cvičiť tak, ako ste zvyknutý na podložke doma. Tým, že cvičíte na vibračnej plošine, zvyšujete efektivitu cvikov.
 • Vibračný stroj má jednoduché ovládanie. Môžete ho ovládať buď priamo na displeji alebo cez diaľkový ovládač. Vybrať si môžete manuálny alebo prednastavený program.
 • U manuálneho programu si môžete zvoliť rýchlosť vibrácií – k dispozícii je až 120 úrovni rýchlosti! Vedľa toho ponúka 11 prednastavených programov. Každý z nich má inú úroveň, intenzitu a striedanie frekvencie vibrácii.

I keď sa to môže zdať na prvý pohľad jednoduché, verte, za pár minút cvičenia na tomto prístroji sa pekne zapotíte.
A to hovorím zo svojej vlastnej skúsenosti.

 • Cvičenie je naozaj efektívne. Stačí 15 alebo 20 minúť každý deň a naozaj pocítite, že sa svaly behom cvičenia veľmi zapájajú. Je dobre cviky opakovať po kratších sériách, striedajte aj typy cvičení.
 • Pokiaľ nemáte s týmto typom cvičenia skúsenosti, je dobré si jednotlivé cviky vyskúšať, zistiť, aká rýchlosť vám vyhovuje. Behom cvičenia je lepšie stáť s pokrčenými kolenami.
 • Samotné cvičenie na vibračnom posilňovacom stroji nie je vôbec ťažké, zvládne ho každý. Povrch prístroja tvorí špeciálna masážna podložka, ktorá uvoľňuje a masíruje akupresúrne body. Nekĺže, je výborne cvičiť aj na boso.
 • Súčasťou balenia sú aj posilňovacie gumy, ktoré jednoducho pripnete – a môžete efektívne posilňovať aj ruky.

Kde vibračný stroj kúpiť?

Vibračný posilňovací stroj MASTER G1 kúpite na e-shope www.najlacnejsisport.sk. Nájdete tu niekoľko modelov – s najrôznejšími funkciami a úrovňou. Vyberať môžete podľa toho, či ste začiatočník, pokročilý, aké máte od cvičenia očakávanie a tiež aj podľa toho, ako veľký prístroj chcete.

Vibračné posilňovacie stroje

Chcete dostávať náš newsletter a mať dopravu nad 80 € ZADARMO?
Zaregistrujte sa