0918 665 685

Nadzemný bazén - vhodný sezónny bazén pre deti

Zháňate detský bazén na leto? Potom vedzte, že nadzemné bazény sú to najlepšie riešenie, ktoré nezruinujú vašu peňaženku ani nezdemolujú Vašu záhradu (ako tomu býva u drahších, zapustených bazénov).

Nadzemný bazén pre deti ľahko a svojpomocne nafúknete, napustíte a vypustíte vodu, na konci sezóny bazén zbalíte a uskladníte. Nenáročná je aj ich údržba a filtrácie. Čo je však hlavné: za niekoľko tisíc korún kúpite v e-shope najlacnejsisport.sk kvalitné a priestranné nadzemné bazény, v ktorých sa zabaví celá rodina!

Čo je to nadzemný bazén a aké sú jeho výhody

Oproti bazénom zapustených do vybagrovanej priehlbiny, ktorých stavba sa nezaobíde bez práce odbornej firmy, ktorá si za ňu nechá patrične zaplatiť, kladú nadzemné bazény len minimálne nároky na montáž. Nadzemné bazény musia stáť na pevnom, rovnom povrchu pokrytom ochrannou plachtou. Toť všetko - žiadne stavebné úpravy, žiadna rozbombardovaná záhrada.

Nadzemné bazény delíme v podstate na dva typy:

- prstencové nafukovacie bazény obopína po celom obvode prstenec, ktorý stačí nafúknuť a dovnútra napustiť vodu, ktorá svojím stúpaním bazén sama postaví. Tento spôsob zostavenia, kvalitný povrch, jednoduché vypúšťanie a pružná stavba z fólie (ktorá je však citlivá na ostré predmety) robí z prstencových bazénov jedny z najobľúbenejších bazénov na trhu.

- bazény s pevnou konštrukciou sú vďaka kovovému rámu stabilnejšie, ich montáž je tiež jednoduchá, napriek tomu o niečo náročnejšia než u nafukovacích bazénov.

Pri výbere nadzemného bazénu by sme sa mali rozhodovať hlavne podľa rozmerov bazéna. V nadzemnom bazéne, a to je asi jeho hlavná nevýhoda, si dospelý človek v pravom slova zmysle moc nezapláva (čo ale neplatí u tohto bazéna s rozmerom 366 x 610 centimetrov!). Viac ako na plávanie dospelých sú však nadzemné bazény určené pre plávanie detí a letné čľapkanie celej rodiny!

Aj v tomto nadzemnom bazéne sa však pohodlne zmestí partia 4 priateľov i s osviežujúcim letným drinkom!


Prečítať tiež:

Ako postupovať pri výbere bazéna a jeho příslušenstva

TREBA OPÄŤ SPEVÁDZKOVAŤ A UDRŽIAVAŤ BAZÉN. VĎAKA NÁŠMU PRÍSLUŠENSTVU PRE BAZÉNY UŽ VÁM NEMUSIA VSTÁVAŤ VLASY NA HLAVE

Čakajú vás tento rok vodné radovánky? Nezabudnite sa vybaviť. Máme tu pre vás nafukovacie lehátko, nafukovacie lopty, kruhy a rukávky!

Piesková, alebo kartušová filtrácia do bazéna

Kompletná starostlivosť o váš bazén za dobrú cenu - to je bazénové příslušenstvo na najlacnejsisport.sk

Detský nafukovací bazén letné čľapkanie za pár eur

Bazény Intex a bazény Bestway


alebo prejdite rovno do kategorie bazény v našom e-shope.

Chcete dostávať náš newsletter a mať dopravu nad 80 € ZADARMO?
Zaregistrujte sa