Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Najlacnejšia detská trampolína za menej ako 32 EUR

Najlacnejšie trampolíny sú svojimi rozmermi ako stvorené pre najmenších skokanov!

Detské trampolíny o priemere   trampolína 96 cm, trampolína 122 cm a trampolína 140 cm si u nás môže dovoliť každý. Lacné trampolíny z nášho e-shopu však rozhodne nič nestrácajú  na kvalite! Okrem toho, že ctíme meno nášho obchodu najlacnejsisport.sk, vyplýva nízka cena našich kvalitných detských trampolín prirodzene aj z ich menších rozmerov.

Skákanie na trampolíne má blahodarné účinky na zdravý vývoj vašich detí, a tak hor sa do stavu beztiaže!

Trampolíny MASTERJUMP pre najmenších skokanov

Zhruba od veku 4 rokov môžu na trampolíne, samozrejme pod dozorom dospelého, veselo vyvádzať aj deti. A pretože sú deti v tomto veku malé a ľahké naozaj a doslova, bohato im vystačia naše trampolíny malých rozmerov (do 200 cm), ktoré navyše nezaberú toľko priestoru ani času na zostavenie či údržbu.

Aj tieto trampolíny sú certifikované, ich kostru tvorí kvalitná Hi Ten oceľová konštrukcia a unesú až 100 kg váhy.

Ako teda vybrať tú správnu trampolínu pre najmenších? Naše najlacnejšie trampolíny sa líšia nielen svojimi rozmermi. Niektoré z nich disponujú skladacím systémom pre jednoduché uskladnenie, iné to neumožňujú. V prípade detskej trampolíny určite zvážte voľbu trampolíny s ochrannou sieťou, ktorá zaručuje viac bezpečnosti. Táto trampolína ohradená  pevnou sieťou proti vypadnutiu bola špeciálne navrhnutá pre deti, čomu, dospelí pozor!, Zodpovedá aj jej maximálna nosnosť 40 kg.


Bude trampolínu používať jedno alebo viac detí?

Aj nad tým je dobré sa pozastaviť. Ak je adeptov na skákanie niekoľko, určite tomu prispôsobte rozmery vašej trampolíny. Než by sa mali deti na trampolíne stláčať alebo hádať, kto je práve na rade, radšej im doprajte spoločnú zábavu na priestrannejšej trampolíne, ktorých u nás, za dobrú cenu, nájdete dostatok.

Lacné trampolíny pre deti i dospelých , trampolíny s ochrannou sieťou i bez, schodíky, plachty, náhradné diely a ďalšie príslušenstvo pre trampolíny nájdete na najlacnejsisport.sk.

Ako vybrať kvalitnú trampolínu a na čo si dať pozor pri kúpe?

Mrknite na naše video - > Trampolíny MASTERJUMP