0918 665 685
 ⚡Elektrizujúce ceny⚡elektro kol a kolobežek CYBER MONDAY

Nákupy s výhodami


header

Kúpiť si niečo nové je vždy radosť. O to viac, keď je k nákupu nejaká tá zľavička alebo niečo naviac. V našom e-shope na vás čaká hneď niekoľko výhod, ktoré spravia váš každý nákup ešte veselší. Pojďme sa na ne pozrieť.


Doprava zadarmo

Všetci zákazníci registrovaný v našom e-shope, ktorí pri registrácii zaškrtnú zasielanie noviniek, majú dopravu nad 80 € zdarma. Okrem noviniek im čas od času do e-mailu prídu tipy na nákupy alebo špeciálne zľavy.

Doprava zdarma sa nevzťahuje na zásielky, ktoré sú ťažké alebo príliš veľké. Viac informácií o doprave tu.

Chcem dopravu zadarmo

Fitness aplikácia k nákupu zdarma

Ku každému nákupu produktov značiek MASTER, MASTERJUMP, SPONETA, IRON GYM dostanete mobilnú aplikáciu Fitify na 8 týždňov zadarmo. Aplikácia obsahuje viac ako 900 cvikov a súčasťou je virtuálny tréner, ktorý sa na základe vami vložených údajov snaží zostaviť čo najlepší tréningový plán, aby ste dosiahli svoje ciele, či už ide o naberanie svalov alebo spálenie tukov.

Viac o Fitify

Splátky bez navýšenia s 0% úrokom

Vďaka spoločnosti Cetelem si môžete nákup už od 100 Eur rozložiť na splátky a naviac nebudete platiť žiadny úrok. Dĺžka splácania je 9 mesiacov. S nami máte proste na všetko.

Ako na splátky

Vlastná značka

Vyrábame vlastné športové potreby pod značkou MASTER® (fitness a športové potreby) a MASTERJUMP® (airtracky, trampolíny). Pri výrobe sme zúročili všetky naše doterajšie skúsenosti a vyladili sme naše produkty k dokonalosti. Vďaka tomu, že máme vlastnú značku, máme takmer okamžite k dispozícii aj všetky potrebné náhradné diely..

Viac o nás


Výhod je naozaj mnoho, tak na nič nečakajte a spravte si radosť.

Preskúmať e-shop