Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/

Odstrkovadlo čiže odrážadlo pre najmenšie deti

Odstrkovadlá, áno aj takto bývajú nazývané odrážadlá pre najmenších jazdcov, ktorí sa na nich učia udržiavať rovnováhu a stabilitu. Odrážadlo pre deti však nie je iba prípravka na skutočný bicykel, ale aj výborná športová pomôcka, ktorá Vášho potomka zabaví aj na niekoľko rokov!

Odrážadlá pre nejmenších vodičov aj šoférky

Bohatá ponuka odrážadiel a odstrkovadiel z nášho e-shopu najlacnejsisport.sk zaujme nielen chlapcov, ale aj dievčatá! Mimo odrážadlá do terénu či odrážadla v tvare motorky sú u nás k dostaniu tiež pôvabné ružové kúsky, ako stvorené pre najmladšie slečny. Pokiaľ ide o dizajn, naše odrážadlá sa okrem farby odlišujú tiež blatníkmi, typom riadidiel, rámom a ďalšími detailmi, ktoré ľahko zistíte z fotiek a údajov uvedených v popisku odrážadlá.

Ako vyberať odrážadlá

Okrem dizajnu by ste pri výbere odrážadlá mali venovať pozornosť aj jeho ďalším vlastnostiam:

Odrážadlá a kolobežky Štvorlístok

Ak neviete, ako dostať vaše deti von, na čerstvý vzduch, nechajte to na Štvorlístka!

Odrážadlá aj kolobežky vyzdobené obrázkami Bobíka, Fifinky, Myšpulína a Pinďa sa o to postarajú! Využite nehynúcej slávy Štvorlístka pre zdravý vývoj vášho dieťaťa. Odrážadlá pre deti limitovanej edície Štvorlístok sú vhodné už pre deti od 2 rokov, spĺňajú príslušné bezpečnostné normy a sú tak ideálnou voľbou pre začiatok.


Prečítajte si tiež:

Ako vybrať dieťaťu správne odrážadlo

Detské odrážadlá MASTER

Odrážadla - dopravný prostriedok pre najmenších vodičov

Detské odrážadlo alias bicykel


alebo prejdite rovno k výberu odrážadiel v e-shope.