Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie

Posilňovacie stroje vás ochránia pred jarnou únavou

Tzv. jarná únava je výsledkom dlhej zimy, nedostatku pohybu, slnečného svitu, a tým aj vitamínu D. Výsledok už poznáme: únava, úplná nechu k akýmkožvek pohybovým aktivitám, zlá nálada a pod.

Účinným prostriedkom, ako predís jarnej únave, je pravidelné cvičenie. Ako ale jazdi na bicykli, beha či pestova obžúbený vonkajší šport, keď vonku zúri mráz ?

Odpoveď je jednoduchá: na cyklotrenažéry, veslovacích trenažéroch, bežeckých pásoch a ďalších fitness strojoch, ktoré vám doprajú vᚠobžúbený pohyb a poctivý tréning vašich svalov za každého počasia. Tieto a ďalšie posilňovacie stroje rozhodne nezaažia vašu peňaženku! Naopak, domáce cvičenie na fitness strojoch vychádza cenovo lacnejšie ako návštevy fitness centier.

Ale hlavne: pravidelné domáce cvičenie vám zaistí dobrú fyzičku, posilňuje imunitný systém, a je tak aj najlepšou obranou pred neduhami, ako je jarná únava. Nedajte jarnej únave šancu!

Behajte a pádlujte, SKÔR NEŽ VYPUKNE JAR !

Jar už klope na dvere. Chvížu však potrvá, kým sa miesto jarných plieskaníc dočkáme teplých, slnečných dní. Na bicykel alebo na kajak sa však môžeme pripravi už teraz!

Cyklotrenažér, posilňovacie zariadenie, ktoré ponúka vežmi vernú simuláciu jazdy na bicykli, ale nielen to. Záažový mechanizmus zabezpečí intenzívny tréning, ktorý je podrobne monitorovaný komputerom (spotreba kalórií, tepová frekvencia, najazdené kilometre atď). Cyklotrenažér patrí k najkvalitnejším fitness strojom, ktoré využívajú nielen profesionálni cyklisti, ale všetci, ktorí radi šliapu za každého počasia!

Veslujte doma a v suchu! Veslovanie precvičuje hneď niekožko svalových partií (chrbát, ruky, zadok, nohy, bedrá) naraz. Aj preto sú veslovacie trenažéry tožko obžúbené aj u tých, ktorí také ešte v živote neboli na vode. Pádlovania na veslárskom trenažéri poskytuje aj ďalšie výhody: až 8kilogramové záažové koleso, nadštandardné funkcie komputera, sadu prednastavených modelov pre vaše cvičenie a samozrejme dokonalú ergonómiu a pohodlnos!

Tiež beh je skvelá prevencia (nielen) proti jarnej únave. A bežecký pás, žahko uskladnitežný aj v menšom byte, je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú beha napriek rozmarom počasia.

Bežecké pásy predstavujú základný sortiment nášho obchodu, a preto máte naozaj na výber (aktuálne takmer 40 modelov)! Ak chcete kvalitný bežecký pás za prijatežnú cenu, vožte bežecké pásy MASTER. Tieto bežecké pásy vám zaistí bezpečný a (hlavne pre kĺby) šetrný tréning, ktorého intenzitu a namáhavos si s pomocou komputera nastavujete sami.

Nenašli ste posilňovací stroj, ktorý by zodpovedal Vášmu gustu? V našej ponuke sú aj ďalšie fitness pomôcky, ktoré nájdete na najlacnejsisport.sk !

Prečítajte si tiež:

Domáca posilovna - alebo ako vybavit domácu posilovnu

Fitness pomôcky MASTER z Vás urobia naozajstných majstrov

Výhody domácej posilňovne

Ako vybra správny cyklotrenažér

Ako vybra správny rotoped

Ako pre seba vybra vhodný bežecký trenažér na domáce použitie

6 tipov ako vybra a používa činky

alebo prejdite rovno k výberu posilňovacích strojov v e-shope.