Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie

Posilňovacie stroje vás ochránia pred jarnou únavou

Tzv. jarná únava je výsledkom dlhej zimy, nedostatku pohybu, slnečného svitu, a tým aj vitamínu D. Výsledok už poznáme: únava, úplná nechuť k akýmkoľvek pohybovým aktivitám, zlá nálada a pod.

Účinným prostriedkom, ako predísť jarnej únave, je pravidelné cvičenie. Ako ale jazdiť na bicykli, behať či pestovať obľúbený vonkajší šport, keď vonku zúri mráz ?

Odpoveď je jednoduchá: na cyklotrenažéry, veslovacích trenažéroch, bežeckých pásoch a ďalších fitness strojoch, ktoré vám doprajú váš obľúbený pohyb a poctivý tréning vašich svalov za každého počasia. Tieto a ďalšie posilňovacie stroje rozhodne nezaťažia vašu peňaženku! Naopak, domáce cvičenie na fitness strojoch vychádza cenovo lacnejšie ako návštevy fitness centier.

Ale hlavne: pravidelné domáce cvičenie vám zaistí dobrú fyzičku, posilňuje imunitný systém, a je tak aj najlepšou obranou pred neduhami, ako je jarná únava. Nedajte jarnej únave šancu!

Behajte a pádlujte, SKÔR NEŽ VYPUKNE JAR !

Jar už klope na dvere. Chvíľu však potrvá, kým sa miesto jarných plieskaníc dočkáme teplých, slnečných dní. Na bicykel alebo na kajak sa však môžeme pripraviť už teraz!

Cyklotrenažér, posilňovacie zariadenie, ktoré ponúka veľmi vernú simuláciu jazdy na bicykli, ale nielen to. Záťažový mechanizmus zabezpečí intenzívny tréning, ktorý je podrobne monitorovaný komputerom (spotreba kalórií, tepová frekvencia, najazdené kilometre atď). Cyklotrenažér patrí k najkvalitnejším fitness strojom, ktoré využívajú nielen profesionálni cyklisti, ale všetci, ktorí radi šliapu za každého počasia!

Veslujte doma a v suchu! Veslovanie precvičuje hneď niekoľko svalových partií (chrbát, ruky, zadok, nohy, bedrá) naraz. Aj preto sú veslovacie trenažéry toľko obľúbené aj u tých, ktorí také ešte v živote neboli na vode. Pádlovania na veslárskom trenažéri poskytuje aj ďalšie výhody: až 8kilogramové záťažové koleso, nadštandardné funkcie komputera, sadu prednastavených modelov pre vaše cvičenie a samozrejme dokonalú ergonómiu a pohodlnosť!

Tiež beh je skvelá prevencia (nielen) proti jarnej únave. A bežecký pás, ľahko uskladniteľný aj v menšom byte, je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú behať napriek rozmarom počasia.

Bežecké pásy predstavujú základný sortiment nášho obchodu, a preto máte naozaj na výber (aktuálne takmer 40 modelov)! Ak chcete kvalitný bežecký pás za prijateľnú cenu, voľte bežecké pásy MASTER. Tieto bežecké pásy vám zaistí bezpečný a (hlavne pre kĺby) šetrný tréning, ktorého intenzitu a namáhavosť si s pomocou komputera nastavujete sami.

Nenašli ste posilňovací stroj, ktorý by zodpovedal Vášmu gustu? V našej ponuke sú aj ďalšie fitness pomôcky, ktoré nájdete na najlacnejsisport.sk !

Prečítajte si tiež:

Domáca posilovna - alebo ako vybavit domácu posilovnu

Fitness pomôcky MASTER z Vás urobia naozajstných majstrov

Výhody domácej posilňovne

Ako vybrať správny cyklotrenažér

Ako vybrať správny rotoped

Ako pre seba vybrať vhodný bežecký trenažér na domáce použitie

6 tipov ako vybrať a používať činky

alebo prejdite rovno k výberu posilňovacích strojov v e-shope.