Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie

Posilovacie stroje pre silnú imunitu (nie len) počas zimy

Poznáme to všetci. S predlžujúcou sa zimou trpí naše telo zníženou imunitou aj mizernou fyzickou kondíciou. Príčina je jasná: nedostatok pohybu. Komu by sa tiež chcelo behať v smogom zamorených uliciach alebo jazdiť na bicykli po snehu a v mraze. Veľa obľúbených aktivít si počas zimy musíme odriecť.

Práve posilňovacie stroje umožňujú venovať sa svojim obľúbeným športom aj v zime - a vlastne kedykoľvek sa vám zachce!

Je zbytočné prísť o prácne nadobudnutú fyzickú kondíciu kvôli počasiu! Cyklotrenažéry, bežecké pásy a ďalšie stroje na posilňovanie nenechajú vaše zdravie cez zimu v štichu! A posilňovacie stroje na najlacnejsisport.sk si môže dovoliť naozaj každý.

Cyklotrenažer - dokonalá simulácia jazdy na bicykli!

Jazda na bicykli a dobrá fyzička idú spolu ruka v ruke! Cyklotrenažéry sú vybavené všetkým, čo nesmie kolu chýbať. Riadidlá, závodné sedlo, pedále, ale aj bohatá ponuka záťažových stupňov a predovšetkým mini-počítač s množstvom užitočných funkcií a volieb pre Vaše cvičenie! Cyklotrenažéry ponúkajú naozaj zdravý zážitok z jazdy, počas ktorej je kontrolovaná Vaša tepová frekvencia, počet spálených kalórií a mnohé ďalšie relevantné okolnosti cvičenia!

Bežecké pásy - skutočná radosť z behu

Tiež milovníci behu si nemusia zúfať! Je viac než isté, že bežecké pásy si rýchlo obľúbite - mnohí z vás natoľko, že dá prácu dostať vás na jar zase na vzduch! Bežecké pásy (a posilňovacie stroje vôbec) totiž poskytujú omnoho komfortnejšiu aj zábavnejšiu formu behu. Odpružená bežecká plocha šetrí vaše chodidlá, široká škála rýchlostí (0 až 20 km / hod. a viac) umožňuje šprinty aj vytrvalostný beh, prednastavené programy a rozsiahle funkcie computeru sa postarajú o naozaj efektívny tréning, ktorý vás navyše bude baviť (u mnohých modelov je súčasťou konektor na MP3)!

Pravidelné cvičenia, aké Vám naše stroje na posilňovanie umožňujú, sú jednou z najspoľahlivejších ciest, ako si zachovať fyzickú kondíciu, a tým aj imunitu organizmu počas dlhých zimných mesiacov a nielen počas nich! Investovať do svojho zdravia sa oplatí - na najlacnejsisport.sk zvlášť!

Prečítajte si tiež:

Ako pre seba vybrať vhodný bežecký trenažér na domáce použitie

Bežecké pásy vám zaručene udržia či zlepšia kondíciu počas nadchádzajúcej dlhej zimy

Bežecké trenažéry versus behanie v teréne

Športové potreby a posilňovacie stroje teraz ešte lacnejšie!

Ako vybrať správny cyklotrenažér

Ako vybrať správny rotoped

alebo prejdite rovno k výberu posilňovacích strojov v e-shope.