Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie

Prečo používať recumbenty - posilovacie stroje pre každého

Nie každý posilňovací stroj je šetrný k vašim kĺbom a svalom a zďaleka nie každý posilňovací stroj môže cvičiacemu ponúknuť komfort a vysokú nosnosť, ktoré sú pre starších, hmotnejších či zotavujúcich sa športovcov nutnou podmienkou.

Recumbenty sú posilňovacie stroje de luxe, ktoré ponúkajú veľa programov a funkcií pre efektívne a pohodlné cvičenie z vášho domova. Záujemca o recumbenty už nemusí odradiť ich spravidla veľmi vysoká cena! Náš eshop najlacnejsisport.sk ponúka aj tieto posilovacie stroje za super ceny, ktoré si môžete dovoliť aj vy. Poďme sa teda na recumbent pozrieť zblízka.

Recumbenty - pohodlné posilňovacie stroje pre každého

Recumbent sú v podstate vylepšené rotopedy s horizontálne, oceľovou konštrukciou umožňujúci ľahké nasadnutie. Tieto posilňovacie stroje sú vybavené pohodlnými a plne nastaviteľnými riadidlami, sedadlom a opierkou chrbta.

Komfortné sedenie, široké spektrum presne nastaviteľné záťaže (pomocou záťažového kolesa), magnet. brzdný systém, a predovšetkým nadštandardný multifunkčný počítač vybavený LCD dotykovým displejom, ktorý ponúka nadštandardný počet tréningových programov rovnako, ako meria rýchlosť, čas, vzdialenosť, spálené kalórie, tepovú frekvenciu a ďalšie relevantné údaje.

To všetko sú základné výhody a vychytávky tohto posilňovacieho stroja. Spomenúť je nutné tiež ekologickosť, napríklad tohto recumbentu, ktorého generátor poháňate vy sami - energiou vyprodukovanou vaším cvičením!

Prečo cvičiť na recumbentoch

Okrem vyššie spomínanej šetrnosti voči životnému prostrediu by sme našli celú plejádu dôvodov, prečo uprednostniť recumbent.

Predovšetkým: recumbent nekladie cvičiacemu žiadne prekážky a preto ho skvele využijú osoby bojujúce s obezitou (recumbent unesú cez 130 kg váhy), starší športovci aj ľudia, ktorí podstupujú poúrazovú rekonvalescenciu.

Recumbent využijete, ako pre kondičný, tak pre redukčný tréning - tréningových programov pre niekoľko registrovaných užívateľov je v computeru nainštalovaných viac než dostatok.

V neposlednom rade spomeňme aj presnú kontrolu odporu záťaže, premiestniteľnosť (počítač je napájaný batériou, stroj kolieskami) a adaptabilitu všetkých komponentov.

Kvalitné, moderné recumbenty za prijateľné ceny nájdete na najlacnejsisport.sk!

Prečítajte si tiež:

Výhody domácej posilovne

Domáca posilovna - alebo ako vybavit domácu posilovnu

Fitness pomôcky MASTER z Vás urobia naozajstných majstrov

Ako vybrať správny cyklotrenažér

Veslárske trenažéry, čo sú zač a čím sa riadiť pri ich výbere

alebo prejdite do kategórie recumbenty v našom e-shope.