Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Prečo si kúpiť jazdný bicykel značky Maxbike

Chcete si kúpiť nový jazdný bicykel a neviete aký by to mal byť?

Vďaka nášmu e-shopu si môžete veľmi rýchlo a jednoducho zakúpiť lacné a vysoko kvalitné bicykle značky Maxbike. Ak ste o tejto českej značke, ktorá sa na trhu pohybuje už vyše 20 rokov, ešte nepočuli, priblížime vám ju v nasledujúcich riadkoch.

Maxbike Ostrava

Maxbike je česká značka špecializujúca sa na výrobu bicyklov. Na trhu sa pohybuje už od roku 1994. Sídlo má v Ostrave - Vítkoviciach, kde prebiehajú všetky procesy spojené s výrobou bicyklov - skladovanie, montáž aj expedície. Maxbike už dávno nestojí v tieni známejších značiek ako Author či Superior. Naopak ponúka široký výber vysoko kvalitných bicyklov. Kvalita kolies je dosahovaná tiež ručnou montážou. Maxbike používa výhradne značkové komponenty od značiek ako Shimano, RockShox, Sram, Trivativ, Ritchey, Mavic, Zoom, SR Suntour, Alex či Remerx. Firma od začiatku zvolila inú stratégiu, ako ostatné, peniaze neinvestuje hlavne do reklamy, ale najmä do svojich zákazníkov.

Bicykle Maxbike sú vyrábané a montované s maximálnou starostlivosťou, v najvyššej možnou kvalitou, s osadzovaním originálnymi komponentmi, a to pritom za najnižšiu cenu na trhu.

Osloví cyklistov s vysokými nárokmi na kvalitu spracovania, ktorí navyše ocenia použitie značkových komponentov. Geometria rámov pre jednotlivé kategórie kolies sú vyrábané na základe praktických skúseností od CK Maxbike Orlová a ďalších tímov. Značka Maxbike ponúka všetky typy bicyklov: horské bicykle vo všetkých používaných rozmeroch kolies, krosové bicykle (cross, trekingové bicykle), cestné bicykle, detské bicykle, cyklokrosovom, fitnes kolesá atď.

Značku Maxbike nepoužívajú len rekreačný jazdci, ale aj profesionálne tímy. K tomu majú hneď niekoľko dôvodov. Jedná sa totiž najskôr o českého výrobcu so sídlom v Ostrave, ktorý vzhľadom k svojmu viac ako dvadsiatemu pôsobenia na trhu získal veľké skúsenosti a preto má tiež veľmi dobré referencie. Vďaka týmto skúsenostiam a profesionalite dokážu v Maxbike vyrobiť špičkové bicykle aj na účely pretekania. Pomer kvality a ceny je naviac voči ostatným výrobcom najpriaznivejší. Široká ponuka navyše vyhovie aj sebenáročnejším jazdcom.

Maxbike recenzie

Skúsenosti nášho e-shopu sa značkou Maxbike sú veľmi pozitívne, neregistrovali sme zatiaľ žiadne väčšie sťažnosti alebo problémy zákazníkov, ktorí si bicykle Maxbike rozhodli zaobstarať. Kolesá majú napospol skvelé referencie a recenzie. Na našom e-shope najlacnejsisport.sk si navyše môžete vyberať zo širokej ponuky bicyklov.

Detské bicykle Maxbike

Pre deti ponúkame modely pre všetky vekové kategórie. Nech ide už napríklad o tento výborný detský bicykel MAXBIKE 12" pre deti do 6 rokov s pomocnými kolieskami, ktorý u nás kúpite už od 140 eur, tak pre odrastenejšie deti dimenzované kolesá na ich proporcie - MAXBIKE DENALI 24" 2017 , MAXBIKE PINDOS 24" 2017 a pod. Najväčšie koleso s priemerom 24 vás vyjde na 370 EUR.

Bicykle Maxbike pre dámy

Ponúkame tiež širokú ponuku bicyklov určených pre dámy, ktoré si u nás vyberú napríklad krosové a horské bicykle o rôznych priemeroch šitých na mieru práve im. Spomeňme napríklad MAXBIKE BELIZE DÁMSKY 2017.

Z horských bicyklov možno vybrať napríklad moderný model " MAXBIKE TOBA 27.5 DÁMSKY 2017 pre skúsených cyklistov alebo univerzálny menej finančne náročný model " MAXBIKE NIMBA 26 DÁMSKY 2017 vhodný aj pre začiatočníčky.

Bicykle Maxbike pre mužov

Na svoje si u nás príde tiež mužská kategória a to ako začiatočníci, tak skúsení cyklisti. Ponúkame horské, krosové, cestné či fitness bicykle vo všetkých dostupných priemeroch. Začiatočníci si môžu zvoliť napríklad kvalitný a lacný krosový model MAXBIKE BASIC II, v prípade kategórie horských bicyklov môžete siahnuť napríklad k MAXBIKE LOMA 29 2017.

Náročnejší a skúsenejší jazdci, hľadajúci kvalitný bicykel, môžu siahnuť napríklad k horskému bicyklu o 29 " MAXBIKE LEUSER 29 2017 alebo krosovému MAXBIKE CITY BASIC 26.

Prejdite rovno k výberu Bicyklov v našom e-shope.