0918 665 685

Predstavujeme detské hojdačky na záhradu

Detská hojdačka na záhradu jednoducho patrí!

Ak zavítate v pamäti do záhrad svojho detstva, detská hojdačka či detské hojdačky tam určite nechýbali. Doprajte aj vy svojim deťom radosť z hojdania v tieni zelených stromov. Hojdanie je činnosť, ktorá deti nielen zabaví, ale tiež prospieva ich zdravému rastu a vývoju! Drevené i kovové hojdačky a hojdadlá zoženiete v našom e-shope športových potrieb za skvelé ceny!

Hojdačky pre takéto záhradné hojdanie

Ako to teda vyzerá s detskými hojdačkami na záhradu v našom e-shope? Ak kliknete na kolónku zahradné hojdačky , otvorí sa vám ponuka drevených, kovových hojdačiek, ale aj šplhacích rebríkov a ďalších atrakcií pre deti. A vyberať je naozaj z čoho, ako uznáte iste sami.

Výber hojdačky na záhradu teda nemusí byť jednoduchý, ale my vám to zjednodušíme! Máte na záhrade stromy s pevnými konármi alebo iný predmet, ktorý je možné zaťažiť hojdačkou? V tom prípade môžete využiť tiež jednoduchšiu alebo multifunkčnú hojdačku pre deti. Vďaka až 150 cm dlhým sisalovým lanám a bezpečnej konštrukcie (k dispozícii sú tiež drevené hojdačky s ohrádkou) si vaše milé deti na týchto hojdačkách poriadne zašantia.

Ak máte detí viacero alebo nemáte kde svoju hojdačku zachytiť, sú k dispozícii kovové záhradné hojdačky s masívnou konštrukciou a väčšou nosnosťou. Ich nespornou výhodou je to, že ich postavíte kdekoľvek, bez toho aby ste potrebovali podporu stromov. Okrem toho unesú kovové hojdačky 1 až 3 deti, takže bude o zábavu postarané!

Máte doma hyperaktívne dieťa? Nechajte ho sa pohojdať!

Hojdanie má naozaj relaxačné a upokojujúce účinky, čo zistíte sami, akonáhle na hojdačku posadíte svojho malého nezbedníka. Detské hojdačky však prospievajú aj zdravému fyzickému vývoju dieťaťa: pomáha udržiavať rovnováhu, núti dieťa k správnemu držaniu tela, rozvíjaný je tiež ich cit pre rovnováhu atď.

Či už sa rozhodnete pre drevenú alebo kovovú detskú hojdačku, vždy svojim deťom poskytnete zdravú zábavu, ktorá ich len tak neomrzí!

Detské hojdačky, hojdacie siete, šmykľavky pre deti a iné detské atrakcie nepatria k najdrahším športovým produktom. Nákupom na najlacnejsisport.sk s najnižšími cenami však môžete ušetriť aj za hojdačku!

Alebo rovno prejdite do kategórie Hojdačky a hojdacie siete na našom e-shope.

Chcete dostávať náš newsletter a mať dopravu nad 80 € ZADARMO?
Zaregistrujte sa