Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie

Príslušenstvo k trampolínam pre bezpečné aj zábavné skákanie

Na príslušenstvo pre trampolíny by nemali zabúdať tí, ktorí sa ešte len chystajú trampolínu kúpiť, rovnako ako tí, ktorí už trampolínu vlastnia. Príslušenstvopre trampolíny znižujú riziko úrazu malých i veľkých skokanov na minimum a naše certifikované doplnky pre trampolíny navyše prinášajú ďalšiu zábavu pri skákaní!

Ochranné siete, stany pre trampolínu, ochranné plachty, schodíky a ďalšie príslušenstvo k trampolínam vás čakajú za príjemné ceny na tejto adrese!

Ktoré príslušenstvo nesmie vašej trampolíne chýbať

Na prvom mieste sú to ochranné siete pre trampolíny. Tento základný bezpečnostný doplnok zamedzí prípadnému vypadnutiu a nepríjemnému zraneniu, ktoré môže, hlavne v prípade detí, nastať. Ochranné siete na trampolíny, ktoré u nás zakúpite, sú už vybavené pevnými prackami, ktoré predstavujú modernejšiu a účinnejšiu ochranu oproti klasickým zipsom.

Ochranné siete pod trampolínu (inak tiež sukne pod trampolínu) zabránia tomu, aby sa pod trampolínu dostali váš pes či dieťa, ktorí môžu byť zranení skákajúcim.

Chystáte sa trampolínu ešte len zakúpiť? Odporúčame teda zvoliť priamo trampolíny s ochrannou sieťou, ktoré vás, na najlacnejsisport.sk, vyjdú lacnejšie a máte automaticky po starosti! Ak už vám trampolína stojí na záhrade, sú vám k dispozícii samostatné ochranné siete v rôznych veľkostiach.

Medzi nevyhnutné doplnky patrí tiež plachta na trampolínu a schodíky. Plachta vás oslobodí od čistenia vtáčieho trusu a zamedzí pošmyknutiu po daždi, schodíky zase pomôžu deťom dostať sa hore bez vašej pomoci.

Príslušenstvo k trampolínam ponúka ďalšiu zábavu

Medzi príslušenstvo k trampolínam patria aj zábavné doplnky, ktoré vašim deťom i dospelým určite urobia radosť!

Trampolína aj detská skrýša v jednom - presne to sú naše stany na trampolíny!

Pre deti prísľub ďalšieho dobrodružstva, pre dospelých hlavne ochrana pred dažďom. Tieto stany možno jednoducho zložiť a majú všetko, čo má každý stan mať: vetracie okná so sieťou, vchod, konštrukcia z laminátových tyčí.

Máte teda istotu, že vaše deti trampolína rozhodne neprestane baviť!

Praskla vám pružina, poškodili ste kryt trampolíny, pretrhla sa vám ochranná sieť?

Na stránke najlacnejsisport.sk nájdete tiež náhradné diely k trampolínam za nízku cenu!

Ako vybrať kvalitnú trampolínu a na čo si dať pozor pri kúpe?

Mrknite na naše video - > Trampolíny MASTERJUMP