Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685
TIP: Parkour Akcie Výpredaje
Inšpirujte sa našimi nápadmi 👉 AKO ZABAVIŤ DETI 
banner


Poďte si oddýchnuť

Padáte každý večer do postele s únavou? Všetko vás bolí, myšlienky sa vám honia hlavou a nemôžete sa na nič sústrediť? BINGO!

Potrebujete konečne vypnúť (nielen mobil) a zrelaxovať (nielen telo). Máme pre vás jednoduchý plán na domáci odpočinok.Pusťte si nejakú dobrú hudbu a hoďte sa ( s kým chcete :) ) do nafukovacej vírivky s príjemne teplou vodou. Záplava bubliniek vám určite spraví dobre, už len len pocit je celkom ukľudnujúci že?

Vo voľných chvíľkach si môžete s celou rodinkou zahrať podľa počasia napríklad šípky doma alebo bedminton na záhrade a zdravo si zasúťažiť, čo posilní rodinného ducha a trochu unavíte aj deti a pokiaľ je pekné počasie a už vás to doma nebaví? Vyrazte do prírody.

Nemusíte rovno objímať stromy, ale prechádzka na čerstvom vzduchu vám spraví dobre na 200% a práve v aktuálnej karanténe moc dobre viete, ako moc potrebujete vyčistiť hlavu. Dajte sa do kľudu a spravte si piknik v prírode s dobrým výhľadom.

Nafukovacie vírivky
Poriadne a pohodlne sa oblečte, nech je vám príjemne. A ozaj - bez rúška to stále nejde. A viete čo? Nebude sa vám chcieť ísť domov a určite sa v prírode zdržíte, tak vezmite čelovku so sebou. Po návrate sa môžete vyhriať v blahodarnej infrasaune a potom sa odobrať do postele, čo je ten najlepší plán. Proste sa konečne potrebujete vyspať. Dobrú noc.

A po dobrom spánku pretiahnite telo pri lekcii jógy, že na ňu nemáte čas? Ale máte, stačí chcieť. Rozhodne to skúste hneď teraz, bude to stáť za to a vaše telo vám to vráti.

Pokiaľ máte radi samotu a ryby, môžete vyraziť k vode a skúsiť si chytiť niečo k obedu, každý rybár je v pohode, nepripadá vám? Prečo asi :)

Spravte si konečne čas na dobru knižku. Milujeme hory, a tak vám odporučíme jedinečnú knihu Navždy prvý, ktorú si výborne vychutnáte v krásne zafarbenej a pohodlnej hojdacej sedačke

No a pokiaľ vám už je doma naozaj tesno, čo tak konečne vyskúšať poriadnu jazdu s vetrom vo vlasoch. Garantujeme vám, že všetky negatívne myšlienky odletia a vy sa vrátite s obrovským nadšením a plánom zasa skoro vyraziť, naviac s dobrým pocitom, že ste pretiahli telo aj mozog.

Hojdacie sedačky

#SPOLUTODÁME


Dali sme vám 10 typov pre vás zaslúžený odpočinok a ďalej vám odporúčame najmä:
  • dlhší a ničím nerušený spánok - proste bežte skôr spať a nenechajte sa ničím rušiť
  • zdravší prísun potravy - nechceme sa do leta dokotúľať, že?
  • nepodliehajte potrebe väčšieho prísunu alkoholu - ako sa vraví, všetko s mierou
  • v domácej karaténe to chce lepšiu organizáciu dňa - proste si ráno napíšte zoznam, čo budete robiť
  • dodržiavajte pitný režim - voda z vodovodu s citrónom je ideál

Nezabudnite, že relaxovať je potrebné, urobte si konečne čas a to práve teraz. RELAX JE NUTNOSŤ. Krásny deň vám praje celý náš kolektív.