Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Sane a boby - zábava na zimu pre celú rodinu

Sánkovanie a bobovanie k zime jednoducho patrí!

A ak to tak s pribúdajúcimi rokmi nepociťujete, vaše ratolesti vás o tom znova presvedčia, len čo napadne prvá trvalejšia vrstva snehu! Aby ste si zimu poriadne užili aj vy a vaši potomkovia, netreba siahať hlboko do vrecka. Naše boby a sanky zaobstaráte oveľa lacnejšie, ako v kamenných predajniach a vyberať pritom môžete z ešte bohatšej ponuky týchto a ďalších športových potrieb na zimu. Využite akčnú cenovú ponukua objednávajte boby a sane za výnimočne nízke ceny!

Moderné boby do modernej doby

Boby si zachovávajú svoj základný tvar, napriek tomu sa na nich od vašich detských čias možno všeličo zmenilo. A nie je to len moderný dizajn, vďaka ktorému boby napodobňujú snežné skútre, ale aj brzdy a hlavne funkčný volant! Až uvidíte vaše dieťa svišťať na boboch DANTOY 6770 , zrejme vám príde ľúto, že detské boby holt dospelé telo, až na výnimky, neuvezú.

Dospelí však nemusia zúfať! Kým sa vaše deti samostatne zabavia naše kvalitné a hlavne bezpečné boby klzáky, sankovacie taniere či lopaty, skvelú jazdu vo dvoch vám zaručia tradičné športové pomôcky na zimu, ktorou sú pochopiteľne sánky!

Sanky - neodmyslitelný symbol slovenskej zimy

Už Josef Lada dobre vedel, že slovenská zima by bez saní vezúcich svoj rozjarení, vrieskajúci náklad skrátka nebola tou správnou slovenskou zimou. Hoci od ľadového detstva uplynulo viac, ako 100 rokov, svahy slovenských hôr našťastie stále brázdia staré dobré sánky. Prečo túto radosť upierať aj vašim ratolestiam? Kvalitné, drevené a bezpečné sanky u nás kúpite za veľmi rozumnú cenu a zábava pre celú rodinu je na svete!

V našej ponuke sú aj plastové sane, ktoré vystačia najmenším deťom, tak aj kvalitnejšie, drevené sane, ktorých nosnosť aj rozmery umožňujú pohodlnú jazdu vo dvojici!
Sánky a boby ponúkajú aj ďalšie možnosti, ako sa dosýta vyblázniť. Zapriahnite svojho psieho miláčika alebo otecka tažným popruhom, opatrite vaše sanky bezpečnostnou ohrádkou doprajte aj najmladším členom vašej rodiny zimnú radosť!

Najlacnejsisport.sk nezabúda ani na tých najmenších športovcov, ktorým, ale nielen im, sú určené naše sanky a boby, ktoré už sa celé trasú, až pokoria svoj prvý sneh!