Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie
Otázky a odpovede

Snowboard GRAVITY Bandit - 165

Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Základné informácie
Recenze (0)
Otázky a odpovede (0)

Snowboard GRAVITY Bandit - 165 - Základné informácie

All mountain snowboard Bandit je novinkou v tohtoročnej kolekcii Gravity. Ide o hravú a zábavnú dosku, s ktorou si užijete kopu zábavy v parku, na zjazdovke aj v prašane. Hrany sú vybavené ABS sidewally, ktoré ich chránia pred poškodením na prekážkach.

Technické dáta:
- ROCKER Board - vychádza z populárnej RC (reverse camber) série. Snowboardy s opačným prehnutím sú ideálne pre jazdcov preferujúcich hravejší snowboard, ktorý odpúšťa chyby, "nehryzie sa hrana". Ideálny do snowparku na jibbing, ale aj do prašanu, kde snowboard vďaka opačnému prehnutie lepšie "pláva".

- Directional - o niečo dlhšia špička než pätka umožňuje flexibilitu pre vyšší výkon v smere dopredu a lepšie kĺzanie v prašane. Directional dosky si poradí s akýmkoľvek terénom.

- Woodore - všetky Gravity snowboardy sú vyrábané zo 100% dreveného jadra. Používame kvalitné topoľové drevo doplnené o panely tvrdého, exotického dreva.

- Triax (0 ° / + 45 ° / -45 °) - orientácia sklenených vlákien umožňuje prirodzenejšie flexibilitu dosky, zvyšujú celkovú pevnosť, pop do špičky a pätky a kontrolu pri vysokej rýchlosti.

- Sidewall - 360 ° ABS sidewall chráni hranu proti poškodeniu, lepšie prenáša energiu na hranu a tlmí vibrácie.

- Micro Inserts - inzerty sú umiestnené v pozícii 4 × 2 cm. Oproti bežným inzertom (4 × 4 cm) umožňujú presnejšie nastavenie postoja.

- hmotnosť balenia: 10 kg
Potrebujete poradiť?

Snowboard GRAVITY Bandit - 165 - Recenze (0)

Snowboard GRAVITY Bandit - 165 - Otázky a odpovede (0)