Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie
Otázky a odpovede

Snowboard GRAVITY Cosa Wide - 158

Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Základné informácie
Recenze (0)
Otázky a odpovede (0)

Snowboard GRAVITY Cosa Wide - 158 - Základné informácie

Obľúbený snowboard jazdcov s veľkou nohou, Cosa Wide, má čo ponúknuť. Či už sú to Micro insertmi pre presné nastavenie postoja, ľahké topoľové jadro alebo ABS sidewall, ktoré chránia hrany na prekážkach. Cosa sa hodí do každého terénu, Camber prehnutie dodá jazde presnosť a vysoký pop.

Technické dáta:
- CAMBER Board - klasické prehnutie snowboardu, umožňuje najstabilnejší jazdu po hrane, presnosť a maximálnu možnú pružnosť pri odraze do skoku. Ideálny pre all-mountain snowboardy a pre freestyle s najvyššími nárokmi na presnosť a veľký odraz (pop).

- Directional - o niečo dlhšia špička než pätka umožňuje flexibilitu pre vyšší výkon v smere dopredu a lepšie kĺzanie v prašane. Directional dosky si poradí s akýmkoľvek terénom.

- Woodore - všetky Gravity snowboardy sú vyrábané zo 100% dreveného jadra. Používame kvalitné topoľové drevo doplnené o panely tvrdého, exotického dreva.

- Biax (0 ° / 90 °) - najčastejšie používaný spôsob laminácia dodáva snowboardu kvalitný pop a ľahkú torznej flex. Vďaka tomu doska ľahko zatáča a užijete si s ním veľa zábavy na zjazdovkách aj v snowparku.

- Sidewall - 360 ° ABS sidewall chráni hranu proti poškodeniu, lepšie prenáša energiu na hranu a tlmí vibrácie.

- Micro Inserts - inzerty sú umiestnené v pozícii 4 × 2 cm. Oproti bežným inzertom (4 × 4 cm) umožňujú presnejšie nastavenie postoja.

- hmotnosť balenia: 10 kg
Potrebujete poradiť?

Snowboard GRAVITY Cosa Wide - 158 - Recenze (0)

Snowboard GRAVITY Cosa Wide - 158 - Otázky a odpovede (0)