Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Sponeta - odborníci v oblasti stolného tenisu

O firme Sponeta

Sponeta je nemecká firma, ktorá bola založená v roku 1953 v Schlotheimu v štáte Durínsko. Táto tradičná a renomovaná firma sa zaoberá výrobou pingpongových stolov a rôznych potrieb na stolný tenis už viac ako 60 rokov. Sponeta má vo svojom výrobnom programe osem produktových radov od najlacnejších po špičkové pretekárske pingpongové stoly. Sponeta sa snaží o to, aby jej vybavenie bolo čo najkvalitnejšie a tiež obľúbené po celom svete. Každý výrobok je navrhnutý a skonštruovaný v súlade s platnými právnymi normami a podľa najprísnejších požiadaviek na kvalitu.

Nejlacnejsisport.sk je priamym a výhradným dovozcom tejto značky v Slovenskej republike a zabezpečuje rýchlu dodávku, kvalitné poradenstvo a servis týchto vysoko kvalitných produktov z oblastí stolného tenisu.

Pingpongové stoly

Sponeta sa najintenzívnejšie sústredí na výrobu a produkciu stolov na stolný tenis. Tie sú veľmi obľúbené vo všetkých asi deväťdesiatich krajinách, vrátane Českej a Slovenskej republiky, do ktorých Sponeta svoje produkty dodáva. Pingpongové stoly sú vysoko kvalitné a sú určené ako pre rekreačné využitie a zábavu, tak aj k vrcholovým a medzinárodným súťažiam.

Pingpongové stoly Sponeta možno s výhodou sklopiť, čo umožňuje hráčovi prevádzkovať tiež individuálny tréning (hranie jedného hráča). Môžete tak trénovať kedykoľvek budete chcieť. Sieťka stolov je vždy osadená nezávisle na hracej doske, čo umožňuje jej jednoduchú výmenu, a je upevnená priamo na konštrukciu rámu stolu, čo zabezpečuje jej spoľahlivé usadenie.

Jednotlivé druhy pingpongových stolov sa navzájom líšia najmä kvalitou sklápacieho mechanizmu, zabezpečením proti spätnému sklopeniu, hrúbkou hracej dosky a rámovacích profilov dosiek. Sponeta umiestňuje na podvozok svojich stolov kolieska, čo vám zabezpečí jednoduchý transport stola z miesta na miesto. Okrem toho používa vlastný a jedinečný patent skladania stolu, čo umožňuje jeho rýchlu prípravu ku hre. Stoly tiež disponujú bezpečnostným systémom, ktorý eliminuje zranenie osôb pohybujúcich sa v blízkosti stola a zabezpečuje ochranu vstupu medzi dosky stola.

Pri kúpe stolov na stolný tenis si budete vyberať z dvoch základných kategórií, pingpongové stoly pre vnútorné použitie (indoor) a vonkajšie stoly (outdoor). Vonkajšie pingpongové stoly, ktoré sú pochopiteľne drahšie, sú oproti indoor stolom odolné voči klimatickým podmienkam a UV žiareniu, môžu tak byť umiestnené na záhradách, parkoch, kempoch a podobne. Medzi širokou ponukou stolov Sponeta si u nás môžete vybrať stôl vhodný presne pre vaše potreby, čo sa bude odrážať v cene, ktorú za vás pingpongový stôl zaplatíte. Ponúkame Vám ako najlacnejšie stoly v cenovej relácii okolo necelých 160 eur, tak špičkové pretekárske stoly pre vnútorné, respektíve vonkajšie použitie, v cenovej relácii okolo 400 eur, respektíve 750 eur.

Pingpongové rakety

style="float:left; padding:10px;">

Sponeta sa okrem stolov na stolný tenis zameriava aj na pingpongové rakety. Pingpongové rakety Sponeta sú vysoko kvalitné a veľmi obľúbené a známe po celom svete. Pálky majú konkávne anatomickú rukoväť, ktoré vám zaručí pohodlné držanie. Okrem toho tiež disponujú tlmičmi vibrácií a vysoko kvalitným povrchom, ktorý je certifikovaný ITTF (Medzinárodná pingpongová federácie - International Table Tennis Federation). Pálky Sponeta sú veľmi ľahké a majú príjemný komfortný grip. Sponeta opäť zaisťuje ponuku pálok pre všetky typy užívateľov. V našej ponuke tak môžete nájsť najlacnejšie pingpongové rakety pre rekreačných hráčov a deti, ktoré stoja okolo 4 eura, a tiež špičkové rakety pre náročných profesionálnych hráčov, ktoré vás vyjdú asi na 25 eur.

Záver - prečo si pri kúpe pingpongových stolov, rakiet a ďalšieho príslušenstva vybrať značku Sponeta

Značka Sponeta patrí už desiatky rokov k tradičným výrobcom pingpongových stolov a ďalšieho príslušenstva. Produkty tejto firmy prechádzajú pred uvedením na trh radom prísnych testov. Budete tak mať istotu, že kupujete kvalitný, funkčný a vysoko spoľahlivý výrobok.

Najlacnejsisport.sk je priamym dovozcom tejto značky. Disponujeme tovarom priamo na svojich skladoch, vďaka čomu je zaistená veľmi rýchla expedícia všetkých ponúkaných pingpongových stolov a ďalšieho príslušenstva. Zákazníci ich tak môžu dostať vo veľmi krátkom čase. Doprava pingpongových stolov je u nás zabezpečená zadarmo po celej Slovenskej republike.

Sponeta tiež našim prostredníctvom zaisťuje veľmi rýchly záručný a pozáručný servis a dostupnosť náhradných dielov.