Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685
Sledujte naše AKTUÁLNE INFO o doručení  > Dodanie vašej objednávky môže mať 3 - 5 dni oneskorenie #spolutodame
Súťaž prebieha v období od 1. 2. 2020 do 29. 2. 2020 - do losovania budú zaradení všetci zákazníci, ktorí v tomto období nakúpia na našom e-shope www.nejlevnejsisport.cz a www.najlacnejsisport.sk. Do súťaže budú zaradené zrealizované nákupy v akejkoľvek hodnote.

Viac informácii nájdete v podrobných pravidlách nižšie. Všetkých výhercov vyhlásime v termíne od 5. 3. do 16. 3. 2020.

Čo môžete vyhrať? Máme pre vás pripravených 15 hodnotných cien naprieč naším sortimentom:

KOLOBEŽKA MASTER 26-20 - BIELAV hodnote  131.80 €

Vďaka veľkým kolesám určená pre rýchlu jazdu, je vhodná pre rekreačnú jazdu na rovnom povrchu, prípadne aj jazdu v miernom teréne.

BAZÉN PROMPT POOL 360 X 90 CM SET S KARTUŠOVOU FILTRÁCIOU
V hodnote 99.00 €

Prstencový nafukovací bazén so samonosnou konštrukciou. Stačí len nafúknuť horný prstenec a bazén napustiť. Stúpajúci stĺpec vody bazén sám postaví. Vypúšťanie zaisťuje výpustný ventil. Vďaka svojej pružnej konštrukcii je bazén vhodný pre rodiny s deťmi.

VIBRAČNÝ POSILŇOVACÍ STROJ MASTER - G1 - BIELY
V hodnote 135.90 €

Podporuje rýchle a efektívne formovanie postavy a redukciu váhy. Pri vibrácii až trikrát zvyšuje účinnosť cvikov.

FREESTYLOVÁ KOLOBEŽKA SPARTAN STUNT - ORANŽOVÁ
V hodnote 44.30 €

Kolobežka má robustný hliníkový rám s oceľovými vidlicami. Maximálne zaťaženie 100 kg.

PLASTIK LONGBOARD MASTER 29" - MODRÝ
V hodnote 19.40 €

Štýlový plastový Longboard o veľkosťi 73 x 20 cm.

SET NA STOLNÝ TENIS DONIC OVTCHAROV 400 SET FSC
V hodnote 17.90 €

Set dvoch rakiet na stolný tenis DONIC Ovtcharov 400 FSC a troch loptičiek 1 * Elite Poly 40+.

DIGITÁLNY KROKOMER JUNSO JS-218 S 3D SENZOROM
V hodnote 12.40 €

Profesionálny digitálny krokomer - pedometer s 3D senzorom.

FITNESS SET MASTER - SLIMV hodnote 16.70 €

Výhodný set posilovacích pomôcok. Balenie obsahuje: pár molitanových činek 0,5 kg, pár posilovacích kliešti a švihadlo.

PIKNIK DEKA SPOKEY FLANNELV hodnote 13.20 €

Deku úspešne použijete pri stretnutí v prírode s rodinou alebo priateľmi, rovnako ako pri odpočinku na pláži. Piknik deka je veľmi ľahká a to aj napriek svojim veľkým rozmerom.

ANEMOMETR WEATHERFLOW WIND METERV hodnote 39.60 €

Praktický merač rýchlosti vetra, ktorý nesmie chýbať v základnej výbave každého kiteboarding a snowkiting nadšenca.

LONGBOARD STREET SURFING SHARK ATTACK 30 GREAT - BIELY V hodnote 69.90 €

Exkluzívna longboardová novinka u ktoré sa nemusíš odrážať od zeme.

PODLOŽKA NA CVIČENIE SPOKEY SAVASANA
V hodnote 16.30 €

Jedinečný produkt, ktorý vám zaistí pohodlie pri každom cvičení. Je vhodná pre začiatočníkov, pokročilých a pre celú radu cvičení.

ELEKTRONICKÝ TERČ SPOKEY NARVIV hodnote 38.90 €

Elektronický trojriadkový terč Narvi až pre 16 hráčov.

ČELENKA LUMA ACTIVE LED LIGHT ČIERNA - VEĽ. L-XL
V hodnote 70.00 €

Unikátna novinka pre beh, bežecké lyžovanie a všetky outdoorové aktivity. Čelovka priamo integrovaná do čelenky vyrobená z kvalitného priedušného textilu prináša vynikajúci komfort nosenia, výbornú svetelnosť a navyše skvele vyzerá!

Darčekový poukaz
V hodnote 60 €

Na nákup športových potrieb podľa vášho výberu na našom eshope.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Je to úplne jednoduché. Stačí behom mesiaca február nakúpiť čokoľvek na našom eshope, tovar si prevziať a do súťaže budete automaticky zapojený.

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE


USPORIADATEĽ SÚŤAŽE - Usporiadateľom súťaže VÍŤAZNÝ FEBRUÁR (ďalej len „Súťaž“) je spoločnosť  MASTER SPORT s.r.o., Provozní 5560/1b, 722 00 Ostrava – Třebovice, IČ: 27792064 (ďalej len  „Usporiadateľ“). Usporiadateľ vydáva tieto Pravidlá Súťaže (ďalej len "Pravidlá"). Súťaž je prevádzkovaná, sponzorovaná, spravovaná len Usporiadateľom. Informácie poskytnuté v rámci súťaže poskytuje Usporiadateľ.

TRVANIE A MIESTO SÚŤAŽE - Súťaž sa uskutoční od 1. 2. do 29. 2. 2020 na internete a ďalej na území Slovenska a Českej republiky. Súťaž prebieha online na elektronických stránkach Usporiadateľa na adresách www.nejlevnejsisport.cz a www.najlacnejsisport.sk.

PODMIENKY ÚČASTI V SÚŤAŽI - Účastníkom Súťaže môže byť výhradne svojprávna fyzická osoba s doručovacou adresou na území a Slovenska a Českej republiky, ktorá dosiahla 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu zúčastniť len so súhlasom svojho zákonného zástupcu), ktorá:

1. V priebehu trvania súťaže vytvorí objednávku v akejkoľvek hodnote na e-shopoch  www.najlacnejsisport.sk lebo www.nejlevnejsisport.cz.

2. Objednávka nesmie byť účastníkom súťaže stornovaná a musí dôjsť k jej realizácii, tzn. k uzavretiu kúpnej zmluvy a prebratí objednaného tovaru. K uzavretí kúpnej zmluvy dochádza prijatím objednávky (neni nutné, aby došlo k fyzickému podpisu kúpnej zmluvy). Súťaže sa nemôžu zúčastniť právnické osoby zamestnanci Usporiadateľa a ich blízke osoby. Dopravné za zasielanie výhier hradí Usporiadateľ. Účastník Súťaže súčasne udeľuje svoj súhlas s účasťou v Súťaži podľa týchto Pravidiel, súhlasí so znením Pravidiel bez výhrad a s prípadným prijatím výhry spôsobom podľa Pravidiel.

VYLÚČENIE ZO SÚŤAŽE - Usporiadateľ si vyhradzuje právo vyradiť tých súťažiacich, ktorí nespĺňajú vyššie uvedené podmienky a tiež súťažiaci, u ktorých má podozrenie alebo dôkazy na podvodné jednanie, porušovanie dobrých mravov, falšovanie alebo zneužívanie a porušovanie pravidiel. Takto môže byť z účasti na Súťaži vylúčený aj výherca. Za také praktiky je považované najmä, nie však výlučne, použitie nedovolených prostriedkov (napr. hackerské nástroje, víry, trojské kone a pod.), alebo získanie inej výhody pomocou manipulácie, účasť prostredníctvom výherných spolkov, automatizovaných služieb a predovšetkým prostredníctvom profesionálnych výherných služieb, účasť menom tretej osoby (s jej aj bez jeho vedomia).

PRIEBEH SÚŤAŽE A VÝBER VÝHERCOV - Súťaž bude prebiehať od 1. 2. do 29. 2. 2020. Po dobu súťaže je úlohou súťažiaceho uzavrieť online objednávku na daných eshopoch. Každý účastník sa môže zúčastniť aj viackrát, podľa uzavretých online objednávok, zvyšuje si týmto pravdepodobnosť výhry.

V prípade výhry darčekového poukazu na nákup športového vybavenia je nutné poukaz pri nákupe na e-shope www.najlacnejsisport.sk uplatniť naraz a do výšky zľavy, tzn. neni možné vyplatiť zvyšok zľavy. Platnosť darčekového poukazu na nákup www.najlacnejsisport.sk je 6 mesiacov od vystavenia, tzn. do 31. 8. 2020

Výhry, oznámenie o výhrach a ich predanie:

Výhier zaradených do súťaže je celkom 15 v celkovej hodnote cez 800 EUR a to:

KOLOBĚŽKA MASTER 26-20 - BIELA hodnote 131.80 €
BAZÉN PROMPT POOL 360 X 90 CM SET S KARTUŠOVOU FILTRÁCIOU v hodnote 99.00 €
VIBRAČNÝ POSILŇOVACÍ STROJ MASTER - G1 - BIELY v hodnote 135.90 €
FREESTYLOVÁ KOLOBĚŽKA SPARTAN STUNT - ORANŽOVÁ v hodnote 44.30 €
PLASTIK LONGBOARD MASTER 29" - MODRÝ v hodnote 19.40 €
SET NA STOLNÝ TENIS DONIC OVTCHAROV 400 SET FSC v hodnote 17.90 €
DIGITÁLNY KROKOMER JUNSO JS-218 S 3D SENZOROM v hodnote 12.40 €
FITNESS SET MASTER - SLIM v hodnote 16.70 €
PIKNIK DEKA SPOKEY FLANNEL v hodnote 13.20 €
ANEMOMETR WEATHERFLOW WIND METER v hodnote 39.60 €
LONGBOARD STREET SURFING SHARK ATTACK 30 GREAT - BIELY hodnote 69.90 €
ČELENKA LUMA ACTIVE LED LIGHT ČIERNA - VEĽ. L-XLv hodnote 70.00 €
PODLOŽKA NA CVIČENIE SPOKEY SAVASANA v hodnote 16.30 €
ELEKTRONICKÝ TERČ SPOKEY NARVI v hodnote 38.90 €
DARČEKOVÝ POUKAZ V HODNOTE 60.00 €


Výhercovia budú náhodne vylosovaní zo všetkých súťažiacich, ktorí splnili všetky pravidlá podľa "Podmienok účasti v súťaži" zobrazené vyššie. Výhercovia budú vyhlásení do 16. 3. 2020 na stránkach nejlevnejsisport a najlacnejsisport. Súťažiaci musí zaslať kontaktné údaje pre odoslanie výhry. O predaní výhier budú výherci informovaní pomocou telefonického alebo e-mailového kontaktu; k predaniu (zaslaniu) výhier dôjde v lehote od 16. 3. 2020. Pokiaľ nedôjde k zaslaniu kontaktných údajov výhercom do 14 dní od kontaktovania, alebo výherca odmietne, zaniká nárok výhercu na získanie tejto výhry a výhra prepadá v prospech Usporiadateľa, ktorý môže rozhodnúť o jej prípadnom pridelení ďalšiemu Súťažiacemu. Na výhry nevzniká žiadny právny nárok a neni možné ich zmeniť za hotovosť ani miesto nich požadovať iné plnenie. Výhry niesu súdne vymáhateľné.

OSOBNÉ ÚDAJE - Účastník zapojený do Súťaže dobrovoľne poskytuje Usporiadateľovi osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, korešpondenčná adresa, telefónne číslo a e-mail a udeľuje výslovný súhlas v zmysle zákona č. 101/2000 Sb. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, ako aj v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z dňa 27. 4. 2016, o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov (ďalej len „GDPR“) k spracovaniu osobných údajov za účelom vyhodnotenia Súťaže.

ĎALŠIE USTANOVENIA
Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel Súťaže, na zrušenie alebo prerušenie Súťaže, dĺžku trvania ako aj podmienky Súťaže, najmä, ale nie výlučne, počet výhercov ako aj druhy výhier. Zmenu Pravidiel a podmienok súťaže usporiadateľ vhodným spôsobom zverejní. Zmena Pravidiel Súťaže nezakladá nárok Súťažiaceho na náhradu nákladov vynaložených v  Súťaži.
Usporiadateľ môže podľa vlastného zváženia prehlásiť doterajší priebeh Súťaže za neplatný z dôvodov akejkoľvek technickej alebo systémovej chyby. Pokiaľ z akéhokoľvek závažného dôvodu, ktorý je spôsobilý narušiť alebo inak negatívne ovplyvniť správu, bezpečnosť, čestnosť, poctivosť alebo riadny chod Súťaže, nebude môcť v Súťaži pokračovať ďalej podľa plánu, vyhradzuje si Usporiadateľ právo podľa vlastného zváženia zrušiť, ukončiť alebo pozastaviť túto Súťaž.
Usporiadateľ nezodpovedá za žiadne škody vzniknuté v súvislosti s nesprávnymi údajmi poskytnutými Účastníkmi Súťaže v súvislosti s neuplatnením, resp. nevyužitím výhry. Usporiadateľ Súťaže neni zodpovedný za technické alebo programové chyby a omyly vzniknuté behom riadenia Súťaže. V prípade akéhokoľvek sporu týkajúceho sa Súťaže, bude rozhodnutie Usporiadateľa konečné a záväzné. Zapojením do Súťaže vyjadrujú Účastníci Súťaže svoj súhlas riadiť sa týmito pravidlami.

V Ostrave dňa 1. 2. 2020