Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie
Otázky a odpovede

Tenisová raketa BABOLAT Pure Drive 107 2016 G4

Tento produkt už nie je v ponuke. Prosím vyberte si iný produkt z našej ponuky.
Základné informácie
Parametre
Recenze (0)
Otázky a odpovede (0)

Tenisová raketa BABOLAT Pure Drive 107 2016 G4 - Základné informácie

Tenisová raketa Babolat Pure Drive 107 2016 bude jasnou voľbou pre stredne pokročilých hráčov. Raketa s veľkou hlavou (690 cm2) v kombinácii s vysokým komfortom, spinom a kontrolou dokáže odpúšťať niektoré chyby. Táto tolerantná raketa váži iba 280 gramov a je tak veľmi dobre ovládateľná a mobilné, výborná napríklad pre hru na sieti, alebo zmeny rytmu hry. Od začiatku predaja prvého modelu rakety Babolat Pure Drive sa tenis značne vyvinul - tenisové povrchy sú rýchlejšie, lopty živšie a hráči silnejší. Nová tenisová raketa Babolat Pure Drive Team GT 2015 je navrhnutá tak, aby mohol hráč dominovať výmenám vďaka ovládnutie a kontrolovanie svoje sily, ako nikdy predtým.

Raketa využíva novú technológiu FSI (Frame String Interaction) - užšej spôsob vypletanie v oblasti sweetspot, vďaka čomu dosiahnete dlhších úderov a udržíte si súpera za základnú čiarou. Zároveň technológia FSI v kombinácii s najefektívnejším systémom na spájanie rámov a strún Woofer poskytuje hráčovi väčšiu kontrolu nad každým loptou, než kedy predtým. Samozrejmosťou je technológia na tlmenie negatívnych vibrácií Cortex Active, vďaka ktorej je zaistený perfektný prenos informácií do ruky hráča, ktorá tak získava neporovnateľný cit pre loptu, väčšiu silu a kontrolu nad každým úderom. Oválny tvar rámu poskytuje zvýšenú odolnosť proti krúteniu a ohýbanie - dosiahnete väčšej sily. Rozdielna hrúbka rámu pre lepšiu spätnú reakciu.

Babolat Pure Drive 107 2016 prichádza aj s novým dizajnom. Čierne a modré vyhotovenie, predstavujúce bezkonkurenčný výkon a technickú inováciu rakiet Pure Drive, doplnili prvky v bielej farbe zdôrazňujúce celkovú eleganciu rakety. Ľahká tenisová raketa Babolat Pure Drive 107 2016 je výborne ovládateľná a s väčšou hlavou je výborná pre stredne pokročilých hráčov, juniorov aj začiatočníkov. Raketa je nevypletená.

Technické dáta:
- Veľkosť hlavy: 690 cm2
- Dĺžka: 690 mm
- Zloženie: Graphite
- Pružnosť: 76 ra
- Vyváženie rakety: 330 mm
- Grip: Syntec Pre
- Výplet: nie
- Obal: áno
- Hmotnosť: 280 g
- hmotnosť balenia: 0.28 kg
Potrebujete poradiť?

Tenisová raketa BABOLAT Pure Drive 107 2016 G4 - Parametre

Tenisová raketa BABOLAT Pure Drive 107 2016 G4 - Recenze (0)

Tenisová raketa BABOLAT Pure Drive 107 2016 G4 - Otázky a odpovede (0)