Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Tenisové rakety Babolat a tenisové rakety Head

Každý, kto to s tenisom myslí trochu vážne, si skôr či neskôr opatrí kvalitné  tenisové raketyBabolat nebo tenisové rakety Head. Za obe tenisové rakety hovorí mnohoročná tradícia, tenisové legendy ako Becker, Sampras (Babolat) či Djokovič, Šarapovová (Head) a hlavne tie najmodernejšie technológie, ktoré posunú vašu hru o kus ďalej!

Tenisové rakety Head a Babolat pre juniorov, rekreačných hráčov aj pretekárskeho tenistu zakúpite za dobrú cenu v našom športovom e-shopu najlacnejsisport.sk... K dispozícii máte tiež kompletné tenisové príslušenstvo vrátane tenisových loptičiek, tašiek, výpletov náležitej kvality.

Tenisové rakety Babolat ako ideálna raketa pre juniorov

babolat Máte doma začínajúceho tenistu? Potom vedzte, že základom správneho osvojenia tenisových úderov je ľahká tenisová raketa s primeranou dĺžkou, vyváženou v oblasti hlavy. Kvalitné tenisové rakety vyrobené špeciálne pre tenistov-juniorov u nás nevyjdú draho!

Tenisové rakety Babolat sérieRodickaNadal sú inšpirované dvoma fenomenálnymi tenistami a vykazujú presne tie vlastnosti, ktoré má tenisová raketa pre začiatočníkov mať. Tieto rakety u nás zakúpite za menej ako 30 ?, ak však využijete našich pravidelných zliav, získate kvalitnú raketu naozaj lacno.

Mladí fanúšikovia značky Head majú k dispozícii túto skvelú raketu z grafitového kompozitu

Tenisové rakety Head a Babolat si zaslúžia aj rekreační tenisti

To, že nehráte závodne, neznamená, že si nezaslúžite kvalitnú raketu, ktorá rozšíri vaše herné možnosti! Hlavne pokročilí hráči, ktorí už vedia, čo potrebujú, ocenia našu výhodnú ponuku rakiet Babolat a Head pre pokročilých hráčov.

Tenisová raketa Head MX Ice Pro je raketa, ktorá skvalitní aj spríjemní vašu hru! Materiál, ktorý kombinuje uhlíkové vlákna s kryštalickými zliatinami, a špecifický prierez rukoväte sú zárukou istých a silných úderov iu mierne pokročilého tenistu.

Aj ženy majú svoju tenisovú raketu! Je jej tenisová raketa  Head MX Pro Lite, ktorá využíva obľúbenú technológiu Metallix, ktorej výsledkom je ľahká a veľmi ľahko ovládateľná raketa!

Tenisové rakety svetovej triedy sa oplatí zakúpiť na najlacnejsisport.sk

Pure Drive GT a French Open sú dva rady tenisových rakiet Babolat na ktorých servírujú svoje smrtiace smeče i takí Fabio Fognini či Kim Clijsters! Tieto profesionálne rakety (o ktorých prvotriednych vlastnostiach sa dočítate v popisoch) držíme na prijateľnej cenovej hranici, a tak si môžete VIP tenisový zážitok z rakiet Babolat dopriať aj vy!

Tenisové rakety Head a Babolat vás zaručene nesklamú. Investície do kvalitnej tenisovej rakety renomovaných značiek Head a Babolat sa vám vrátia v jej dlhej výdrži, a hlavne v plnohodnotných zážitkoch z hry!