0918 665 685
 ⚡Elektrizujúce ceny⚡elektro kol a kolobežek CYBER MONDAY

Tipy na darčeky pre všetkých športovcov a športovkyne
Určite svojich blízkych poznáte a viete, ako to majú so športom. Pokiaľ im chcete spraviť na Vianoce radosť, vyberte im darček presne podľa toho, aký sú typ športovca. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a nebojte, nezabudneme ani na deti.


Malí športovci a športovkyne

Deti viac ako ktokoľvek iný potrebujú vybiť energiu. Pre ne je najlepší tip na darček na doma airtrack, von potom kolobežka alebo skateboard, longboard či waveboard. Tým najmenším spravíte radosť odrážadlom.

produkt

Kolobežkyskladacie, freestylové, nafukovacie

Vyberte si
produkt

Skateboardy, longboardy, waveboardy

Vyberte si
produkt

Odrážadlá pre najmenších

Vyberte si

Fitnesák, čo má rád poriadne železo

Miluje výzvy a je nervózny, keď aspoň trikrát v týždni nejde do fitka, na crossfit alebo behať. Jediným spôsobom, ako relaxovať pre neho je „poriadne sa zničiť“. Tak presne takému človeku sa nezavďačíte hocijakým športovým darčekom.

Je potrebné vybrať niečo, čím si naloži a ako inak si naložiť než na činku alebo mu naložte za chrbát a kúpte mu záťažovú vestu, ktorá posunie cvičenie o úroveň výššie. Prikúpiť môžete posilňovaciu lavicu alebo rovno celú posilňovaciu vežu.

produkt

Záťažové vesty

Vyberte si
produkt

Posilňovacie lavice

Vyberte si
produkt

Posilňovacie veže

Vyberte si

Pohoďák, čo si rád zafuní

Nepotrebuje byť horda svalov a chodiť do dverí bokom, chce sa skrátka udržať fit. Jedenkrát za týždeň si dá ľahký beh, bicykel alebo kolobežku, ktoré doplní jemným posilňovaním alebo jógou. Ideálny kandidát na športový darček, ktorého potešíte takmer čímkoľvek.

Vyberať môžete z fitness pomôcok či pomôcok pre jógu a keď chcete spraviť veľkú radosť, kúpte bežecký pás alebo vibračný posilňovací stroj.

produkt

Fitness pomôcky

Vyberte si
produkt

Kolobežky

Vyberte si
produkt

Vibračné posilňovacie stroje

Vyberte si

Akčný športovec, ktorý je rád v suchu

Miluje šport, ale preťahovačky ho nebavia. Je rád v pohybe, beh je pre neho nejlepšou voľbou, ale do dažďa a zimy ho nikdo nevyženie. Takému športovcovi spravíte radosť bežeckým pásom alebo elipticalom, ktoré dneska frčia.

produkt

Bežecké pásy

Vyberte si
produkt

Eliptické trenažéry

Vyberte si

Športovec, čo do všetkého ide po hlave

Pohyb má rád, ale u ničoho dlho nevydrží. Rád skúša nové veci. Je tak trochu ako dieťa. Presne pre neho je najlepší airtrack, nafukovacia žinenka, na ktorej sa dajú skúšať rôzné triky a salta.

Perfektne sa na ňom trénuje obratnosť a v kombinácii s gymnastickými bradlami sa dajú trénovať výmyky a ďalšie cviky na posilnenie svalov (pozrite sa ako). Je to tak trocha vzpomienka na školský telocvik. K airtracku sa dá zaobstarať odrazový mostík, tzv. airspot, plyobox pre tréning výskokov alebo švédska bedňa. Na Vianoce tak zostavíte celú telocvičňu alebo ihrisko pre parkouristov – pre tých malých aj veľkých. Airtracky sú totiž maximálne vhodné aj pre deti.

produkt

Airtracky

Vyberte si
produkt

Airspoty, plyobox, švédska bedňa

Vyberte si
produkt

Gymnastické brádla

Vyberte si


Pozrite si celú ponuku športových darčekov na e-shope