Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Trampolíny MASTERJUMP

Kupujete trampolínu a ešte ste sa nerozhodli? Základné odpovede na otázky týkajúce sa výberu trampolíny sme už zhrnuli v článku Ako vybrať trampolínu. V tomto článku sa dozviete, ktoré kritériá sú pri výbere trampolíny dôležité, ako spoznáte, že je trampolína bezpečná a tiež, prečo je dôležité si zaobstarať trampolínu od kvalitných a overených predajcov.

Pri hľadaní na internete ste sa už určite stretli s trampolínami značky MASTERJUMP. Teraz by som vám rada trampolíny MASTERJUMP predstavila.

Prečo sú tak obľúbené trampolíny MASTERJUMP?

Hľadáte bezpečnú trampolínu? Kúpte si trampolínu MASTERJUMP.

Prečo je dôležité si zaujímať o náhradné diely a príslušenstvo u trampolín?

Prečo sú tak obľúbené trampolíny MASTERJUMP?

Naše trampolíny MASTERJUMP patria medzi najpredávanejšie a zároveň obľúbené trampolíny v Českej republike a na Slovensku. Patríme medzi dlhoročného výrobcu trampolín značky MASTERJUMP.

Prečo sú teda trampolíny MASTERJUMP tak obľúbené? Je tomu prevažne preto:

  • Na trhu nájdete širokú ponuku rozmerov trampolín MASTERJUMP.
  • Trampolíny MASTERJUMP vyrábame v atraktívnych a moderných dizajnoch.
  • Trampolíny MASTERJUMP sú tiež cenovo prijateľné pre všetky skupiny zákazníkov.
  • Trampolíny MASTERJUMP zaručí zábavu nielen pre deti, ale aj pre dospelých.
  • Trampolíny MASTERJUMP sú kvalitné a bezpečné.
  • Ku všetkým trampolínam MASTERJUMP zoženiete zodpovedajúce náhradné diely a príslušenstvo.

Hľadáte bezpečnú trampolínu? Kúpte si trampolínu MASTERJUMP.

Trampolíny značky MASTERJUMP sú vyrábané tak, aby zodpovedali najvyšším bezpečnostným štandardom. Naše trampolíny majú robustnú oceľovú konštrukciu s povrchovou úpravou proti korózii trampolíny. Všetky naše trampolíny majú vysoký odrazový výkon a to hlavne vďaka kvalitným pružinám a špeciálneho materiálu odrazové plochy. Pre všetky naše trampolíny sú dostupné všetky náhradné diely.

Naše trampolíny už majú tisíce spokojných zákazníkov!

Aké trampolíny MASTERJUMP nájdete v našom sortimente?

V našej ponuke na e-shope nájdete:

Malé trampolíny MASTERJUMP

Hľadáte malú trampolínu? V našej ponuke nájdete malé trampolíny, ktoré si zákazníci najčastejšie kupujú do svojich bytov. Tieto malé trampolíny sú určené buď pre detské skákanie, alebo pre aktívne cvičenie a posilňovanie dospelých. K našim malým trampolínam možno dokúpiť aj madlo, ktoré slúži ako opora pri skákaní.

Tieto malé trampolínky majú Hi-Ten konštrukciu vyrobenú z galvanizovanej ocele (trubky i pružiny) a obvodový ochranný vankúš. Malé trampolíny MASTERJUMP sú určené pre domáce použitie a sú vhodné ako pre vnútorné, tak pre vonkajšie použitie. Zostavenie trampolín MASTERJUMP je jednoduché.

Základný prehľad našich malých trampolín MASTERJUMP:

Názov trampolíny

Počet nôh

Počet pružín

Výška v cm

Nosnosť v kg

Hmotnosť v kg

Trampolína MASTERJUMP 96 cm

6

38

22 cm

100 kg

8 kg

Trampolína MASTERJUMP 120 cm skládacia

8

46

30 cm

100 kg

11 kg

Trampolína MASTERJUMP 122 cm

8

44

25 cm

100 kg

8 kg

Trampolína MASTERJUMP 140 cm

8

48

28 cm

100 kg

9 kg

Veľké trampolíny MASTERJUMP

Hľadáte veľkú trampolínu na záhradu ? V našej ponuke si vyberie naozaj každý. Trampolíny ponúkame v rozmeroch od 182 cm do 457 cm. Všetky veľké trampolíny MASTERJUMP možno zakúpiť vrátane ochrannej siete a príslušenstva.

Veľké trampolíny MASTERJUMP majú Hi - Ten konštrukciu z galvanizovanej ocele (trubky , pružiny). Rúrky trampolíny sú galvanizované zvnútra i tiež zvonku, čo zaistí výbornú ochranu konštrukcie proti korózii a tým dlhú životnosť trampolíny. Je zaistená perfektná stabilita konštrukcie trampolíny, a to vďaka zosilneným dvojnožkám. Pružiny trampolíny sú opäť vyrobené z kvalitnej ocele. Čo sa skákacej plochy týka, materiál skákacej plochy je vyrábaný v USA. Skákacia plocha je tiež odolná proti UV žiareniu. Okolo celého obvodu trampolíny je ochranný vankúš so zdokonaleným uchytením. Na ochrannom golieri našich veľkých trampolín si môžete všimnúť informatívnych a zároveň zábavných potlačí. Rovnako ako u malých trampolín, majú aj veľké trampolíny jednoduché zostavenie bez použitia náradia.

Základní přehled našich velkých trampolín MASTERJUMP:

Priemer trampolíny

Počet nôh

Počet pružín

Výška v cm

Nosnosť v kg

Hmotnosť v kg

Trampolína MASTERJUMP 182 cm

6

48

68 cm

100 kg

36 kg

Trampolína MASTERJUMP 244 cm

8

46

30 cm

100 kg

11 kg

Trampolína MASTERJUMP 305 cm

6

54

76 cm

100 kg

41 kg

Trampolína MASTERJUMP 365 cm

8

72

89 cm

120 kg

55 kg

Trampolína MASTERJUMP 300 x 210 cm

8

68

68 cm

100 kg

65 kg

Trampolína MASTERJUMP 426 cm

8

88

89 cm

120 kg

65 kg

Trampolína MASTERJUMP 457 cm

8

100

90 cm

120 kg

74 kg

Všetky veľké trampolíny môžete zakúpiť aj ako set:

SET trampolína MASTERJUMP 182 cm + ochranná sieť

SET trampolína MASTERJUMP 244 cm + ochranná sieť

SET trampolína MASTERJUMP 305 cm + ochranná sieť

SET trampolína MASTERJUMP 300 x 210 cm + ochranná sieť

SET trampolína MASTERJUMP 365 cm + ochranná sieť

SET trampolína MASTERJUMP 396 cm + ochranná sieť

SET trampolína MASTERJUMP 426 cm + ochranná sieť


Velké trampolíny MASTERJUMP Super

V našej ponuke veľkých trampolín MASTERJUMP si môžete tiež vybrať trampolíny Super. Trampolíny MASTERJUMP Super patrí k špeciálnym trampolínam, ktoré majú väčšie odrazové schopnosti a to o cca 20 až 30%. Konštrukcia týchto trampolín (rúrky a pružiny) je takisto Hi-Ten z galvanizovanej ocele. Rúrky týchto trampolín sú galvanizované zvnútra i zvonku, čo zaistí výbornú ochranu konštrukcie proti korózii a tým dlhú životnosť trampolíny. Tieto trampolíny majú zosilnené dvojnožky, čo zaistí perfektnú stabilitu celej konštrukcie trampolíny. Pružiny sú vyrobené z kvalitnej ocele. Materiál skákacie plochy je vyrábaný v USA. Skákacia plocha trampolíny je odolná proti UV žiareniu. Okolo celého obvodu trampolín Super je zosilnený ochranný vankúš, ktorý je široký 36 cm. Rovnako ako u ostatných trampolín, majú tiež trampolíny Super jednoduché zostavenie bez použitia náradia.

Základní přehled velkých trampolín Super MASTERJUMP:

Názov trampolíny

Počet nôh

Počet pružín

Výška v cm

Nosnosť v kg

Hmotnosť v kg

Trampolína MASTERJUMP Super 365 cm

8

80

85 cm

120 kg

80 kg

Trampolína MASTERJUMP Super 426 cm

8

96

89 cm

120 kg

96 kg

Trampolína MASTERJUMP Super 510 x 368 cm

12

136

89 cm

120 kg

160 kg

Trampolínu super môžete zakúpiť aj ako set:

SET trampolína MASTERJUMP Super 510 x 368 cm + ochranná sieť

Prečo je dôležité sa zaujímať o náhradné diely a príslušenstvo u trampolín?

Ako už bolo spomenuté v článku Ako vybrať trampolínu, kvalitné predajcu trampolín sa pozná podľa toho, že k svojim trampolínam ponúka nielen zodpovedajúce doplnky a príslušenstvo, ale aj zodpovedajúce náhradné diely.

Je celkom bežné, že u väčšiny lacných trampolín dochádza už po veľmi krátkej dobe k opotrebeniu niektorých komponentov. Ak budete hľadať náhradné diely na tieto lacné trampolíny, môže sa hravo stať, že tieto náhradné diely nezoženiete.

Aké príslušenstvo k trampolínam MASTERJUMP môžete zakúpiť?

V našom e-shope si môžete zakúpiť toto príslušenstvo k trampolínam:

TrampolínyOchranná sieť MASTERJUMP na trampolíny

Hlavnou funkciou ochrannej siete na trampolíny je tá, že zabráni pádom z trampolíny a ochráni tak vaše deti i vás pred možným úrazom. Ochranná sieť je vysoká cca 2 metre a má vnútorné alebo vonkajšie uchytenie. Trubky sú tiež zvnútra a zvonku galvanizované, teda dôjde k predĺženiu životnosti siete (má totiž výbornú ochranu proti korózii). Ochranná sieť je pevná a odolná proti UV žiareniu. Vstupný otvor na trampolínu je zaistený pevným zipsom. Montáž ochrannej siete je rovnako ako montáž trampolíny veľmi jednoduchá. Ochranné siete MASTERJUMP majú vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Stan na trampolíny MASTERJUMP

Ešte väčšiu zábavu pre vaše deti vám poskytne stan na trampolínu. Stan na trampolínu MASTERJUMP plní aj ochrannú funkciu a ľahko tak zabráni pádom pri skákaní na trampolíne. Stan môžete jednoducho zložiť na jednu stranu trampolíny.

Madlo na trampolíny MASTERJUMP

Skákanie na trampolíne zvyšuje vašu fyzickú kondíciu. Pre lepšie udržanie stability sa vám určite bude hodiť madlo k trampolínam, ktoré možno zakúpiť k trampolíne MASTERJUMP s rozmermi 96 cm a 122 cm.

Ochranná plachta na trampolíny MASTERJUMP

Pre veľké záhradné trampolíny MASTERJUMP možno dokúpiť kryciu plachtu, ktorá je vyrobená z veľmi odolného polyetylénu a slúži hlavne k ochrane trampolíny pred nepriaznivým počasím a znečistením.

Schodíky k trampolíne MASTERJUMP

Dnes už štandardom sú považované schodíky k trampolínam MASTERJUMP, ktoré zaistia bezpečný a pohodlný vstup na skákacie plochu.

Ochranná sieť pod trampolíny MASTERJUMP

Hlavnou funkciou ochrannej siete pod trampolínu je zabránenie vstupu deťom a domácim zvieratám pod trampolínu. Touto spodnú ochrannú sietí môžete tiež zamedziť možnosť vzniku úrazom.

Súprava na ukotvenie trampolíny MASTERJUMP

TrampolínyPre zvýšenie stability trampolíny si kúpte set na ukotvenie, ktorý je určený ako pre kruhové, tak pre obdĺžnikové trampolíny. Hlavnou funkciou tejto súpravy je možnosť trampolínu presunúť bez vypadávania spodnej časti nôh, alebo tiež pomôže ukotviť trampolínu do zeme pomocou kotviacich hákov.

Bounce board MASTERJUMP

K čomu slúži Bounce board MASTERJUMP? Je to ideálna pomôcka pre trénovanie snowboardových trikov na trampolíne.

Aké náhradné diely k trampolínam MasterJump môžete zakúpiť?

Ku všetkým trampolínam značky MASTERJUMP poskytujeme kompletný servis všetkých náhradných dielov. Ku všetkým rozmerom trampolín a ku každému príslušenstvo vám poskytneme, ak budete potrebovať, všetky náhradné diely. Ak už teraz hľadáte náhradný diel na svoju trampolínu, neváhajte nás kontaktovať.

Správny výber trampolíny sa vám určite oplatí - Kúpte si trampolínu a príslušenstvo značky MASTERJUMP.

Ako vybrať kvalitnú trampolínu a na čo si dať pozor pri kúpe?

Mrknite na naše video - > Trampolíny MASTERJUMP

Prečítajte si tiež:

Ako vybrať trampolínu

Kto neskáče na trampolíne, nie je Slovák!

Ako bezpečne hopsať na trampolíne

Najlacnejšie detská trampolína za menej ako 32 Eur

Príslušenstvo k trampolínam pre bezpečné aj zábavné skákanie


alebo prejdite rovno k výberu trampolíny v e-shopu.