0918 665 685

TREBA OPÄŤ SPEVÁDZKOVAŤ A UDRŽIAVAŤ BAZÉN. Vďaku nášmu príslušenstvu pre bazény už vám nemusia vstávať vlasy na hlave

Vybrať, kúpiť (zaplatiť), nafúkať, čistiť, ohrievať vodu, strážiť deti a domácich miláčikov pred utopením a tak ďalej. Áno, mať na záhrade bazén naozaj vyžaduje isté úsilie, ktoré však vôbec nemusí byť tak veľké, ako si mnohí predstavujú!

Pohodlná príprava a údržba bazéna bez zbytočných starostí. Presne toto vám ponúka bazénové príslušenstvo pre nadzemné bazény, ktoré nájdete, okrem bazénov samotných, v našom internetovom obchode. Komfort, kvalita i dobré ceny sprevádzajú aj naše schodíky k bazénu, pumpy, alarmy, osvetlenie, bazénovú hygienu a ďalšie bazénové príslušenstvo na najlacnejsisport.sk

DO BAZÉNA AJ Z BAZÉNA BEZPEČNE A POHODLNE

Aj do kruhového bazéna by ste mali vstupovať tak, aby ste zbytočne neohrozovali seba aj váš bazén. Bazénové schodíky sú praktickým doplnkom, za ktorý u nás nie je potrebné príliš investovať!

Voda je zradný živel - áno aj tá vo vašom malom bazéne. Ak chcete mať istotu, že vašim deťom alebo zvieracím miláčikom, ktorí sa okolo bazéna motajú, nehrozí žiadne nebezpečenstvo, kúpte si bazénový alarm BESTWAY. Tento strážca bude monitorovať hladinu bazéna za vás a spustí sa vždy, keď do neho niekto spadne (citlivosť voči falošným poplachom je možné tiež nastaviť).

Pár chvíľ pod sprchou by ste mali stráviť pred čvachtáním v bazéne i po ňom. Solárna sprcha vám poskytne až 20 litrov dostatočne teplej vody, vyhriatej slnečnými lúčmi. Vzhľadom k príjemnej cene ocenia solárne sprchy nielen majitelia bazénov, ale tiež záhradkári a všetci, ktorí potrebujú teplú vodu za lacné peniaze.

NAPUMPOVAŤ BAZÉN MÔŽE BYŤ HRAČKA - STAČÍ ZVOLIŤ TU SPRÁVNU PUMPU NA BAZÉN!

Bazén je najskôr nutné napumpovať - mnohých ľudí tento fakt demotivuje natoľko, že s prípravou bazéna váhajú, a zbytočne tak pripravujú celú rodinu o príjemné chvíle pri vode.

Našťastie je tu najlacnejsisport.sk, ktorý ponúka veľmi výkonné elektrické pumpy za menej ako 14 ?! Tieto pumpy teda zvládnu všetku drinu za vás, a to veľmi rýchlo. Navyše tieto pumpy na bazén bez problémov nafúknu tiež matrace či člny! Na svoje si u nás prídu aj tí, ktorým nevadí zapojiť do fúkania vlastné sily (štandardné pumpy na bazén aj za menej ako 4 ?!), Aj tí, ktorí radi investujú za drahšie, o to však rýchlejšie a efektívnejšie akumulátorové pumpy!

Náš veľkoobchod ponúka kompletné príslušenstvo pre bazény v zodpovedajúcej kvalite a za vyhovujúce ceny! Navštívte naše stránky a doprajte svojmu bazénu starostlivosť, ktorú potrebuje!


Prečítať tiež:

Ako postupovať pri výbere bazéna a jeho příslušenstva

Piesková, alebo kartušová filtrácia do bazéna

Ako vybrať vhodný bazénový vysávač

Bazénové schodíky pre bezpečný prístup do bazéna

Kompletná starostlivosť o váš bazén za dobrú cenu - to je bazénové příslušenstvo na najlacnejsisport.sk

Nadzemný bazén - vhodný sezónny bazén pre deti

Detský nafukovací bazén letné čľapkanie za pár eur

Čakajú vás tento rok vodné radovánky? Nezabudnite sa vybaviť. Máme tu pre vás nafukovacie lehátko, nafukovacie lopty, kruhy a rukávky!

Bazény Intex a bazény Bestway


alebo prejdite rovno do kategorie príslušenstvo k bazénom v našom e-shope.