Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 041 421 5450
Poradňa Všetko o nákupe O nás Kontakty
/
Tipy na darčeky Akcie

Vhodný posilňovač pre posilňovanie brušných svalov

Kto by nechcel mať rovné, vypracované a sexi bruško?! Posilňovanie brušných svalov môže byť nudné, a ak necvičíme správne, aj neefektívne. Posilňovač brušných svalov vám dáva istotu, že vaša poctivá námaha bude odmenená zodpovedajúcimi, a hlavne viditeľnými výsledkami!

Predstavujeme Vám 3 posilňovacie stroje pre posilňovanie brušných svalov, ktoré Vám dopomôžu k vysnívanej postave, a to zdravou, ale aj príjemnou a zábavnou cestou! Posilňovače brušných svalov z najlacnejsisport.sk v cenovom rozmedzí 35 až 60 EUR sa oplatí aj finančne (pre porovnanie, ročná permanentka do fitness centra vás vyjde omnoho viac)!

Posilovacia lavica MASTER Rocket

Tento posilňovač brucha zmení váš názor na nenávidené sedy-ľahy! Posilňovacie lavice, pripomínajúce hojdacie kreslo, je simulátor ľahov-sedov a masážny stroj v jednom. Kým s pomocou brucha priťahujete hornú časť tela, rotujúce valce opierky masírujú váš chrbát a bedrá.

Oproti sebatrýzneniu na podlahe ponúka MASTER Rocket zdravé a príjemné cvičenie, pri ktorom plne zamestnáte spodné, horné, stredné aj bočné brušné svalstvo! Tento cenovo dostupný posilňovač brucha je veľmi skladný a vhodný pre ženy, mužov, začiatočníkov aj pokročilých športovcov! Presvedčte sa na vlastné oči na tomto videu

Posilovač Master King

Doprajte svojmu brušku toľko námahy, koľko je schopné uniesť! Posilňovacie lavice Master King umožňuje citlivo regulovať zaťaženie, a preto je vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Tento posilňovač pozostáva z lavice, opierky a madlá, šetrí váš krk, kĺby a chrbát a postará sa o vaše brucho komplexne (vrátane zanedbávaných spodných brušných svalov).

Ako si posilňovač brušných svalov Master King správne pripraviť a ako skvele sa na ňom cvičí, vám ukáže toto video.

Revolučný posilovač AB Ring Pro SPARTAN

100 ľahov-sedov, alebo 3 minúty intenzívneho cvičenia s minimálnou námahou? Naozaj nejde o hlášku Chucka Norrisa, ale o výsledky, ktoré na tomto rotačnom posilňovači možno reálne dosiahnuť. Intenzívne otáčanie na koľajniciach využíva silu gravitácie, a teda na to pri namáhaní vašich svalov nie ste sami!

Posilňovač AB Ring dá zabrať všetkým svalom vášho trupu, aj tu potom môžete voliť z 3 stupňov intenzity posilňovania.

Chcete poznať do detailov, koľko kalórií ste spálili, ako dlho cvičíte a koľko kmitov ste vykonali? K dispozícii je vám komputer, s ktorým máte tieto údaje vždy po ruke.

Posilňovače brušných svalov z obchodu najlacnejsisport.sk vám nesľubujú zázraky, zato istotu efektívneho a zdravého posilňovania brucha, ktoré vás, pri dodržaní pravidelnosti a správnej techniky, dovedie k vytúženej postave!

Prečítajte si tiež:

Veslárske trenažéry, čo sú zač a čím sa riadiť pri ich výbere