Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Vhodný posilňovač pre posilňovanie brušných svalov

Kto by nechcel ma rovné, vypracované a sexi bruško?! Posilňovanie brušných svalov môže by nudné, a ak necvičíme správne, aj neefektívne. Posilňovač brušných svalov vám dáva istotu, že vaša poctivá námaha bude odmenená zodpovedajúcimi, a hlavne viditežnými výsledkami!

Predstavujeme Vám 3 posilňovacie stroje pre posilňovanie brušných svalov, ktoré Vám dopomôžu k vysnívanej postave, a to zdravou, ale aj príjemnou a zábavnou cestou! Posilňovače brušných svalov z najlacnejsisport.sk v cenovom rozmedzí 35 až 60 EUR sa oplatí aj finančne (pre porovnanie, ročná permanentka do fitness centra vás vyjde omnoho viac)!

Posilovacia lavica MASTER Rocket

Tento posilňovač brucha zmení vᚠnázor na nenávidené sedy-žahy! Posilňovacie lavice, pripomínajúce hojdacie kreslo, je simulátor žahov-sedov a masážny stroj v jednom. Kým s pomocou brucha priahujete hornú čas tela, rotujúce valce opierky masírujú vᚠchrbát a bedrá.

Oproti sebatrýzneniu na podlahe ponúka MASTER Rocket zdravé a príjemné cvičenie, pri ktorom plne zamestnáte spodné, horné, stredné aj bočné brušné svalstvo! Tento cenovo dostupný posilňovač brucha je vežmi skladný a vhodný pre ženy, mužov, začiatočníkov aj pokročilých športovcov! Presvedčte sa na vlastné oči na tomto videu

Posilovač Master King

Doprajte svojmu brušku tožko námahy, kožko je schopné unies! Posilňovacie lavice Master King umožňuje citlivo regulova zaaženie, a preto je vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Tento posilňovač pozostáva z lavice, opierky a madlá, šetrí vᚠkrk, kĺby a chrbát a postará sa o vaše brucho komplexne (vrátane zanedbávaných spodných brušných svalov).

Ako si posilňovač brušných svalov Master King správne pripravi a ako skvele sa na ňom cvičí, vám ukáže toto video.

Revolučný posilovač AB Ring Pro SPARTAN

100 žahov-sedov, alebo 3 minúty intenzívneho cvičenia s minimálnou námahou? Naozaj nejde o hlášku Chucka Norrisa, ale o výsledky, ktoré na tomto rotačnom posilňovači možno reálne dosiahnu. Intenzívne otáčanie na kožajniciach využíva silu gravitácie, a teda na to pri namáhaní vašich svalov nie ste sami!

Posilňovač AB Ring dá zabra všetkým svalom vášho trupu, aj tu potom môžete voli z 3 stupňov intenzity posilňovania.

Chcete pozna do detailov, kožko kalórií ste spálili, ako dlho cvičíte a kožko kmitov ste vykonali? K dispozícii je vám komputer, s ktorým máte tieto údaje vždy po ruke.

Posilňovače brušných svalov z obchodu najlacnejsisport.sk vám nesžubujú zázraky, zato istotu efektívneho a zdravého posilňovania brucha, ktoré vás, pri dodržaní pravidelnosti a správnej techniky, dovedie k vytúženej postave!

Prečítajte si tiež:

Veslárske trenažéry, čo sú zač a čím sa riadi pri ich výbere