Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Yedoo kolobežky

Česká značka kolobežiek Yedoo, ktorá sa špecializuje na odrážadlá, detské bicykle a práve kolobežky, ponúka širokú ponuku rôznych modelov kolobežiek pre dospelých i deti. vďaka nášmu e-shope môžete pre seba alebo svoje deti tieto skvelé modely zakúpiť.

Niečo málo o Yedoo ...

Yedoo je pôvodná česká značka kolobežiek, odrážadiel Yedoo a detských bicyklov Yedoo. Vyznačujú sa originálnym dizajnom a kvalitným prevedením. Značka Yedoo patrí rýdzo české spoločnosti Intrea-Piko sro Tá sa vývoju a produkcii kolobežiek venuje od roku 1998 a pod značkou Yedoo ich vyrába od roku 2009. Dnes sa kolobežky Yedoo predávajú už vo viac ako 35 krajinách.

V tomto článku vám priblížime top model pre dospelých Yedoo Mezeq. Jedná sa o najväčšiu kolobežku od tohto výrobcu s vysokou kvalitou. na tomto blogu si napríklad môžete prečítať zážitky cestovateľov z náročnej 2 550 km dlhej trase zo švajčiarskeho Olten do Istanbulu, na ktorej kolobežka Yedoo Mezeq bez problému obstála.

Medzi ďalšie modely patria Yedoo City, Yedoo Wzoom, Yedoo Mau a ďalšie

Vlastnosti kolobežky Yedoo Mezeq - recenzia

Design kolobežky Yedoo Mezeq

Už na prvý pohľad pôsobí Mezeq veľmi dospelo. To vďaka masívnemu rámu, solídnemu hlavovému zloženiu či V-brzdám. Môžete si zvoliť tiež variant Mezeq Disc s krásnymi kotúčovými brzdami.

Čo sa týka farieb, prevláda čierna vždy s jednou doplnkovou farbou. Lak pôsobí veľmi pekne a sviežo v akejkoľvek kombinácii farieb. Dielenské spracovanie je naozaj veľmi kvalitné. Na kolobežke nikde nič nevŕzga či neškrípe.

Inovovaný tvar rámu

Pevný rám poskytuje komfortný priestor pre jazdcov a prispieva k zlepšeniu jazdných vlastností. Skladovanie kolobežky je jednoduchšie vďaka skráteniu celkovej dĺžky. Rám umožňuje tiež napríklad príprava pre jednoduchú montáž blatníkov.

Dvojpolohová zadná vidlica

Nové riešenie zadnej vidlice vám umožňuje meniť výšku stúpačky nad terénom. Túto výšku tak môžete ľubovoľne meniť podľa svojho štýlu jazdy. S kolobežkou môžete jazdiť ako po lesoch tak, po asfaltových cestách.

Nové a dlhšie stupadlo

Nové dlhšie stúpadlo vám na Yedoo Mezeq umožní viac priestoru pre nohy a tým pádom viac pohodlia pri jazde. Stúpadlo je vybavené novým protišmykovým povrchom, čo zaisťuje vašu bezpečnosť pri jazde, najmä v mokrých a blatistých podmienkach.

Hliníkové riadidlá s väčším rozsahom nastavenia

Moderné a krásne hliníkové riadidlá sú veľmi komfortné a znižujú celkovú hmotnosť kolobežky. Väčší rozsah nastavenia výšky tak umožňuje použitie aj vysokým a obrovitým jazdcom.

Integrovaný stojan

Kolobežku si môžete kdekoľvek stabilne postaviť. Stojan je dômyselne integrovaný s rámom. Pri jazde tak v sklopenej polohe len úplne minimálne znižuje výšku stúpadlá kolobežky nad terénom.

Rýchloupínacie páčky v ose kol

Rovnako ako u horských bicyklov môžete rýchloupínačmi s výhodou využiť pri demontáži kolies z dôvodu prepravy či servisu. Nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie náradie.

Jazdné vlastnosti kolobežky Yedoo Mezeq

Ergonomické riadidlá vám skvele padnú do ruky. Brzdy reagujú veľmi pohotovo a sú spoľahlivé. Kolobežka síce váži okolo jedenásť kíl, ale brzdy si s touto váhou dobre poradia. Ako bolo uvedené vyššie, kolobežku môžete využiť aj v teréne. Ak budete kolobežku používať rýdzo v off-road podmienkach, môžete si stojan, ktorý môže v extrémnych podmienkach ľahko prekážať, odskrutkovať.

Kolobežka jazdí skvele a jazda je celkovo veľmi pohodlná.

Záver

Yedoo Mezeq je robustný, sebavedomý stroj, na ktorý si aj napriek mierne vyššej hmotnosti veľmi rýchlo zvyknete .. Mezeq sa tiež pýši veľmi priaznivou cenou. Jedná sa o ideálnu voľbu ako pre začiatočníkov pre odvážnejších jazdcov do parkov a na spevnené cesty, tak pre skúsených dobrodruhov do variabilného terénu.