Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk 0918 665 685

Z odrážadla priamo na bicykel

Máte dieťa vo veku od 2 do 5 rokov? Je Vaše dieťa zdravé a prejavuje záujem o dvojkolesové vozidlá (motorka, bicykel)? Bolo Vám rodičom naznačené, že trojkolka už nie je to pravé orechové, ale na bicykel je podľa Vás ešte skoro?

Ak ste na tieto otázky odpovedali kladne, prišiel čas zoznámiť Vás a Vaše deti s odrážadlom. A čo že sú tieto odrážadlá vlastne zač? To si ukážeme v dnešnom článku!

Detská odrážadla - plynulá a bezpečná príprava na jazdný bicykel

Odrážadlo pre deti je čosi medzi trojkolkou a bicyklom. Detské odrážadlo má len dve kolesá, poriadne riadidlá a nastaviteľné sedadlo, rad modelov tiež ručné brzdy. Ako napovedá samotný názov, odrážadlo dáte do pohybu odrazom nôh Vášho drobca (neskôr však môžete primontovať i pedále!).

Stabilitu a rovnováhu, ktorú dieťa jazdou na odrážadle získa, sú základným predpokladom pre jazdu na skutočnom bicykli! Odrážadlá, ktorá zakúpite v našej predajni športových potrieb, majú navyše štýlový dizajn, ktorý, verte nám, vo veku od 2 do 5 rokov naozaj frčí!

odrážadla priamo na bicykel. Áno, je to možné! Iba primontujete prídavné pedále pre odrážadla a skvelý bicykel pre najmenších je na svete! Osvojenie základných jazdných návykov je pre zdravie a motoriku Vášho dieťaťa úplne zásadné. A odrážadlá sú pre to ako stvorené! Okrem zdravia Vašich ratolestí prospievajú detské odrážadlá tiež ich duševnému vývoju.

Odrážadla - motorka

Akčnejšie deti (hlavne chlapci) pravdepodobne zatúžia po niečom inom.

Odrážadlo a motorka v jednom, to je ideálna kombinácia, ktorú by volili najmenší vodiči! Aj náročnejšie deti si u nás prídu na svoje: odrážadlá, ktoré svojím dizajnom nijako nezaostávajú s terénnou motorkou, máme na sklade tiež! Ručná brzda, štýlové nafukovacie gumy, nablýskané blatníky: to sú odrážadlá v štýle motorky značky JD BUG!

Najlacnejsisport.sk ponúka nielen odrážadlá, ale tiež kolobežky, sánky, skateboardy, hojdačky a ďalšie športové pomôcky pre tých najmenších športovcov!

Prečítajte si tiež:

Ako vybrať dieťaťu správne odrážadlo

Detské odrážadlá MASTER

Odstrkovadlo čiže odrážadlo pre najmenšie deti

alebo prejdite rovno k výberu odrážadiel v e-shope.