0918 665 685
TIP: Parkour Výpredaje

Možnosti platby, doprava a ceny

 1. Formy dopravyFormy dopravy
 2. Možnosti platbyMožnosti platby
 3. ZásilkaZásielka
 4. Dodací lhůtDodacia lehota
 5. Převzetí zásilkyPrevzatie zásielky

Doprava ZADARMO za vernosť!

Registrovaní zákazníci u nás majú dopravu ZDARMA pri nákupe od 80 €

 • zaregistrujte sa do e-shopu a odoberajte náš Newsletter. Pri registrácii zaškrtnite "Zasielať novinky" (pre dopravu zdarma je nutné newsletter odoberať!).
 • nakupujte vždy prihlásený pod svojím účtom

Doprava zdarma sa nevzťahuje na veľké zásielky, ktoré budú prepravované formou Doručenie na adresu - XL zásielky.

Zaregistrujte sa

Formy dopravy

V túto chvíľu ponúkneme tieto formy dopravy:

Doručenie na adresu

Bežné zásielky do 50 kg doručujeme vybranou zásielkovou službou.
Cena tejto služby je 5 € s DPH.. Pri objednávke od 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Doručenie na adresu - XL zásilky

Tento typ dopravy je automaticky aplikovaný pri položkách, ktoré svojou hmotnosťou alebo rozmery prekračujú možnosti bežných dopravcov.
Cena tejto služby je 19 € s DPH. . Pri objednávke od 200 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Slovenská pošta - Balík do ruky

Bežné zásielky do 30 kg doručujeme Slovenskou poštou priamo do rúk adresáta na určenú adresu do 2 pracovných dní po podaní. Cena tejto služby je 6 € s DPH. Pri objednávke od 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Osobný odber v sieti výdajných miest WEDO Uloženky

Zásielky do 20 kg s maximálnou dĺžkou jednej strany 100 cm, súčet troch strán (d + š + v) je 210 cm možno vyzdvihnúť v sieti výdajných miest Uloženky po celej SR.
Zásielka je na výdajnom mieste Uloženky uložená 5 dní.
Cena tejto služby je 4 € s DPH.Pri objednávke od 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Kde je Vaša najbližšia Uloženka?


Možnosti platby

Pri nákupe v našom e-shope najlacnejsisport.sk si môžete zvoliť jeden z nasledujúcich spôsobov platby. Niektoré formy sú viazané na typ dopravy.

Na dobierku

Za tovar platíte vo chvíli, kedy je prevezmete od prepravca. Presný termín dodania Vám potvrdíme emailom. K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).
Poplatok za dobierku činí 1 €. Pri nákupe od 200 € je dobierka ZADARMO po celej SK.

Prevodom na účet

 • Ide o platbu vopred na náš bankový účet číslo: SK54 7500 0000 0040 2686 7647.
 • Po odoslaní objednávky Vám bude do 24 hodín zaslaná na Váš e-mail zálohová faktúra. Variabilný symbol je číslo zálohovej faktúry (objednávky).
 • Po prijatí Vašej platby na náš účet, tovar vyexpedujeme (ak je tovar skladom) na adresu zadanú v objednávke a presný termín dodania Vám potvrdíme na email
 • K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).
 • Za platbu prevodom na náš účet neúčtujeme žiadne poplatky.

Online platba kartou

Po výbere možnosti Platobnou kartou online budete presmerovaní na zabezpečenú stránku - platobnú bránu (GoPay), prostredníctvom nej potom platba prebehne.
Po prijatí Vašej platby na náš účet tovar vyexpedujeme na adresu zadanou v objednávke a presný termín dodania Vám potvrdíme na email. K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).Akceptujeme platobné karty: MasterCard, MC Electronic, Maestro, VISA, Visa Electron.


Za online platbu kartou neúčtujeme žiadne poplatky.

Google Pay

Platba online pomocou platobnej karty uložené v službe Google (elektronická peňaženka). Platba prebieha cez zabezpečenú platobnú bránu Go Pay.

Splátkový predaj online

Všetky podmienky a možnosti nákupu športového tovaru na splátky sú zhrnuté na samostatnej stránke - Nákup na splátky..

Ostatné spôsoby

Iné typy platby, ako faktúrou alebo zloženkou, sú dohadované individuálne podľa bonity klientov.


Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.


Zásielka

 • Tovar je dodávaný v demonte s podrobným návodom na zloženie. Je dôkladne zabalený (krabica apod.) a poistené proti poškodeniu.

Dodacia lehota

 • U všetkých položiek v e-shope je uvedený termin dodania, ktorý sa dynamicky mení podľa počtu tovaru na sklade.
 • Pokiaľ nie je tovar skladom, budete informovaní o pravdepodobnom termíne dodania na e-mail uvedený v objednávke.
 • Tovar skladom - expedícia do 24 hodín - pokiaľ je platba na dobierku, odoslanie tovaru do 1 pracovného dňa (odoslanie neznamená dodanie!).
 • Termín dodania Vám potvrdzujeme v momente, keď zásielka opustí našu expedíciu. Spravidla je zásielka doručená do 24 hodín a väčšie zásielky do 48 hodín.
 • V deň vyexpedovania zásielky Vám zašleme informatívny e-mail s číslom zásielky a kontaktnými údajmi na prepravca. Prepravca bude mať k dispozícii vaše telefonní číslo pre prípad nezastihnutia na danej adrese. V prípade nezastihnutia na danej adrese vás prepravca informuje a môžete si telefonicky objednať opätovné doručenie zásielky.
 • V prípade, že v nami avizovaný deň nedodá prepravca tovar na adresu zadanú v objednávke a neinformuje vás o nezastihnutiu, neváhajte nás kontaktovať, popr. sa informovať priamo u prepravca.
 • Ak neprevezme kupujúci predmet plnenia z dôvodov ležiacich na jeho strane (napr. zruší objednávku v prípade, keď je tovar už odoslaný, kupujúci nie je napriek dohodnutému termínu prítomny k prevzatiu tovaru alebo nie je schopný uhradiť kúpnu cenu atď.), nesie kupujúci náklady na dopravu alebo náklady spojené s opakovaným dodaním v plnej výške.
 • POZOR - V prípade objednávky viacerých položiek s rôznym termínom dodania, tovar expedujeme naraz, až bude všetko na našom sklade.
 • UPOZORNENIE - Najlacnejsisport.sk si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok bez udania dôvodov. Na už uzavretú kúpnu zmluvu sa vzťahujú obchodné podmienky platné v čase jej uzavretia.

Prevzatie zásielky

 • TOVAR pri prevzatí dôkladne SKONTROLUJTE!
 • V prípade, že je vonkajší obal viditeľne poškodený, máte nárok odmietnuť prevzatie tovaru alebo ho PREVZIAŤ S VÝHRADOU. V prípade prevzatia tovaru s výhradou si nechajte vodičom na doklad o prevzetie potvrdiť prevzatie s výhradou a kontaktujte prepravnú spoločnosť. Odporúčame poškodený balíček vyfotiť. O celej situácii nás informujte na info@najlacnejsisport.sk.
 • V prípade, že zistíte poškodenie tovaru po rozbalení zásielky, bezodkladne nás kontaktujte. Budeme túto zásielku reklamovať u prepravca.
 • V prípade, že zistíte, že dodaný výrobok je nefunkčný, je toto riešené ako reklamácia. Pri reklamácii je nutné postupovať presne podľa reklamačného poriadku.