0918 665 685

Možnosti platby, doprava a ceny

Akcia - doprava zadarmo pri nákupe nad 80 €

Využite našu akciu dopravné ZADARMO pri nákupe nad 80 €. Akciu môžete využiť (aj opakovane) pri splnení 2 podmienok:

  • stanete sa registrovaným zákazníkom (ak už ste registrovaný, nakúpite pod svojím účtom),
  • pri vypĺňaní (resp. kontrole) údajov v objednávke zakliknite možnosť Newsletter - Zasielať novinky.

Akcia sa nevzťahuje na zásielky spĺňajúce podmienky Zásielkovej služby XL.

Zásielková služba

Bežné zásielky do 50 kg doručujeme expresnou zásielkovou službou.

Cena tejto služby je 5 € s DPH.

Pri objednávke nad 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Slovenská pošta - Balík do ruky

Bežné zásielky do 30 kg doručujeme Slovenskou poštou.

Doručenie balíka priamo do rúk adresáta na určenú adresu do dvoch pracovných dní po podaní.

Cena tejto služby je 6 € s DPH.

Pri objednávke nad 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Zásielková služba XL

Tento typ dopravy je automaticky aplikovaný pri položkách, ktoré svojou hmotnosťou alebo rozmery prekračujú možnosti bežných dopravcov.

Cena tejto služby je 19 € s DPH.

Pri objednávke nad 200 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Osobný odber v sieti výdajných miest Uloženky

Zásielky do 20 kg s maximálnou dĺžkou jednej strany 100 cm možno vyzdvihnúť v sieti výdajných miest Uloženky po celej SR.

Zásielka je na výdajnom mieste Uloženky uložená až sedem dní.

Cena tejto služby je 4 € s DPH.

Pri objednávke nad 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Kde je Vaša najbližšia Uloženka?

Osobný odber v sieti výdajných miest Geis Point

Zásielky do 15 kg a ktoré nepresiahnu rozmery 80 x 60 x 42 cm je možné vyzdvihnúť v sieti výdajných miest Geis Point po celej SR.

Zásielka je na výdajnom mieste Geis Point uložená až sedem dní.

Cena tejto služby je 4 € s DPH.

Pri objednávke nad 120 € je táto služba na území SR ZADARMO.

Kde je Váš najbližší Geis Point?

Tovar je dodávaný v demonte s podrobným návodom na zlozenie. Je dôkladne zabalený a poistený proti poškodeniu.

Možnosti platby

Pri nákupe v našom e-shope najlacnejsisport.sk si môžete zvoliť jeden z nasledujúcich spôsobov platby. Niektoré formy sú viazané na typ dopravy.

Na dobierku

1. Vybraný tovar zašleme na Vašu adresu na dobierku.

2. Presný termín dodania Vám potvrdíme na email.

3. Platíte pri prevzatí tovaru.

4. K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platci DPH).

Poplatok za dobierku činí 1 €. Pri nákupe nad 200 € je dobierka ZADARMO po celej SK.

Prevodom na účet

Po odoslaní objednávky Vám bude do 24 hodín zaslaná na Váš e-mail zálohová faktúra.

2. Pri platbe prevodom použijete číslo objednávky (zálohovej faktúry) ako variabilný symbol.

3. Po prijatí Vašej platby na náš účet, tovar vyexpedujeme na Vašu adresu a presný termín dodania Vám potvrdíme na email.

4. K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platci DPH).

5. Číslo účtu: SK54 7500 0000 0040 2686 7647

Online platba kartou

Po výbere možnosti online platba kartou budete presmerovaní na zabezpečenú stránku - platobnú bránu, prostredníctvom nej potom platba prebehne.

Akceptujeme platobné karty: MasterCard, Maestro, MC Electronic, VISA, Visa Elektron.Po prijatí Vašej platby na náš účet tovar vyexpedujeme na Vašu adresu a presný termín dodania Vám potvrdíme na email. K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).

Za online platbu kartou neúčtujeme žádné poplatky.

Splátkový predaj online

Všetky podmienky a možnosti nákupu športového tovaru na splátky sú zhrnuté na samostatnej stránke - Nákup na splátky.

Ostatné spôsoby

Iné typy platby, ako faktúrou alebo zloženkou, sú dohadované individuálne podľa bonity klientov.

Zásielka

Tovar je dodávaný v demonte s podrobným návodom na zloženie. Je dôkladne zabalený (krabica a pod.) a poistené proti poškodeniu.

Dodacia lehota

U všetkých položiek v e-shope je uvedený termin dodania, ktorý sa dynamicky mení podľa počtu tovaru na sklade.

  • Tovar skladom - expedícia do 24 hodín - pokiaľ je platba na dobierku, odoslanie tovaru do 1 pracovného dňa (odoslanie neznamená dodanie!).
  • Dodacia lehota 10 dní - pokiaľ je platba na dobierku, odoslanie tovaru do 10 pracovných dní (pokiaľ je tovar skladom).
  • Dodacia lehota 14 dní - pokiaľ je platba na dobierku, odoslanie tovaru do 14 pracovných dní (pokiaľ je tovar skladom).
  • Pri platbe dopredu bankovým prevodom do 7 pracovných dní po prijatí vašej platby (pokiaľ je tovar skladom).
  • Pri platbe na splátky do 7 pracovných dní po prijatí všetkých dokumentov a schválení splátkovou spoločnosťou (pokiaľ je tovar skladom).

Pokiaľ nie je tovar skladom, budete o tomto informovaný, dodacia lehota v tomto prípade je 30 - 60 pracovných dní. Presný deň, kedy bude tovar doručený na Vašu adresu Vám dáme vedieť na Váš email, popr. telefón, uvedený v objednávke ihneď ako bude objednávka vybavená. Zásielková služba bude mať k dispozícii Vaše tel. číslo pre prípad nezastihnutia na danej adrese.

Prípadne nechá vo Vašej schránke oznámenie o uložení zásielky na regionálnom depe. Telefonicky si môžete objednať opätovné doručenie na miesto a v čase (medzi 9-16 hod.), ktorý si s pracovníkmi zásielkovej služby dohodnete. Toto druhé doručenie je zdarma. Prípadne si môžete tovar odobrať i na Vašom regionálnom depe zásielkovej spoločnosti. V prípade, že v nami avizovaný deň nedodá tovar na Vašu adresu a nenechá ani oznámenie o uložení zásielky vo Vašej schránke, neváhajte nás kontaktovať, popr. sa informovať priamo na zásielkovej služby 18181 (kontakt Vám zašleme na Vašu emailovú adresu pri odoslaní tovaru). Termín dodania Vám potvrdzujeme v momente, keď zásielka opustí našu expedíciu a je tak pevná!

UPOZORNENIE

Najlacnejsisport.sk si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok bez udania dôvodov.

Prevzatie zásielky

Skontrolujte, či nie je obal výrobku poškodený. Pokiaľ obal bude javiť známky poškodenia (napr. bude roztrhnutý,rozlepený a pod.), tovar nepreberajte alebo prevezmite s výhradou (do dokladu o prevzatí tovaru uvediete poznámku PREBERÁM S VÝHRADOU). V prípade,že obal bude v poriadku, tovar zaplaťte a prevezmite, následne ho rozbaľte a prekontrolujte pred kuriérom. Pokiaľ po rozbalení zistíte poškodenie výrobku , spíšte s prepravcom "ZÁPIS O ŠKODE" + doplniť poznámku "PREBERÁM S VÝHRADOU" a neodkladne nás informujte.

Reklamácie mechanického poškodenia tovaru zapríčineného prepravou, prevzatie ktorého bez vád potvrdil kupujúci pracovníkovi kuriérskej služby, nebudú predávajúcim uznané ako oprávnené a plnenie z takejto reklamácie nebude kupujúcemu poskytnuté. O celej situácii nás informujte.

V prípade, že zistíte výrobnú vadu po rozbalení zásielky, ktorej obal bol neporušený, ihneď nás kontaktujte na info@najlacnejsisport.sk, tel: 0918/665 685, je toto riešené ako reklamácia. Reklamovaný tovar od Vás odvezieme v dohodnutý termín na reklamáciu. Následne ich na naše náklady pošleme späť na Vašu adresu. Pri reklamácii je nutné postupovať presne podľa reklamačného poriadku (viz Záruka a reklámacia).

Ochrana osobných údajov

Objednávateľ vyhlasuje, že súhlasí v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, aby predávajúci spracoval a uschovával jeho osobné údaje, najmä tie, ktoré sú potrebné pri činnosti predávajúceho a spracovával ich vo všetkých svojich informačných systémoch.

Objednávateľ udeľuje predávajúcemu tento súhlas na dobu neurčitú. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže objednávateľ odvolať kedykoľvek písomnou formou(e-mail, listová zásielka…). Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania súhlasu kupujúcim predávajúcemu a údaje budú následne vymazané. Aktualizáciu osobných údajov môže registrovaný objednávateľ uskutočniť priamo v on-line režime na web stránke internetového obchodu ihneď po prihlásení.

Prevádzkovateľ internetových stránok www.najlacnejsisport.sk sa zaväzuje, že poskytnuté údaje budú použité len za účelom uzatvorenia a plnenia zmluvy na základe obchodných podmienok určených predávajúcim. Spracovávané údaje nebudú zverejnené, sprístupnené, ani poskytnuté tretej strane. Výnimkou sú osobné údaje spotrebiteľa nutné na doručenie tovaru, poskytnuté prepravcovi.