AIRTRACK: skáčte doma ako na trampolíne⏩
Najlacnejsisport.sk Najlacnejsisport.sk
0918 665 685
Prihlásiť
/
Registrácia
Stolný tenis Parkour Výpredaj

O spoločnosti

Viete, že slovo MASTER neznamená len MISTER, ale tiež UČITEĽ alebo sloveso ZVLÁDNUŤ? My sme MASTER SPORT s.r.o. a chceme rozdávať radosť z aktívneho života. Šírime ďalej to, čo je pre nás veľmi dôležité - šport, pohyb a zdravý životný štýl. Zvládneme to spolu nemyslíte?

Prevádzkujeme e-shop www.NAJLACNEJSISPORT.sk a sme jedným z najväčších predajcov športových potrieb v ČR a na Slovensku, za čo vďačíme všetkým našim zákazníkom, ktorí sa k nám už roky vracajú. Náš športový duch však cieli tiež na našich českých kamarátov, kde si môžete naše produkty užiť na e-shope www.NEJLEVNEJSISPORT.cz. Chcete o nás vedieť viac?

Sme česká firma

Majitelia spoločnosti sú dvaja kamaráti a športovci celou dušou, a tak v roku 2004 začali prevádzkovať svoj prvý e-shop, zatiaľ ako fyzická osoba. O dva roky neskôr otvorili e-shop www.NEJLEVNEJSISPORT.cz, kde už bola naozaj široká ponuka pre všetkých aktívnych nadšencov - cez 3 000 druhov športových potrieb, a to všetko skladom!

A rastieme ďalej! Od roku 2007 sa z nás stala už spoločnosť s ručením obmedzením a tiež sa venujeme veľkoobchodnému predaju. Našim sídlom sa stala Ostrava.


Vlastná značka

Milujeme výzvy, a tak sme rozbehli výrobu vlastných športových potrieb pod značkou MASTER® (fitness a športové potreby) a MASTERJUMP® (airtracky, trampolíny) - vyrobené podľa našich skúsenosti na mieru vašim potrebám. Na značku vlastníme ocrannú záruku, čo je pre vás, milí zákazníci, zárukou kvality a nezameniteľnosti s inými výrobkami. S našou značkou sa môžete stretnúť nielen na našom e-shope, ale tiež u vybraných obchodných partnerov v Českej republike aj na Slovensku.

produkty

Exportujeme

S našou značkou sa môžete stretnúť nielen na našom eshope, ale tiež u vybraných obchodných partnerov na Slovensku a v Českej republike.

Cieľ? Šport pre všetkých!

Sme tu nielen pre jednotlivcov, ktorí šport milujú, ale tiež pre rodiny s deťmi, fitness centrá, profesionálnych športovcov aj športové kluby. Neustále makáme na rozširovaní ponuky športových potrieb a sledujeme najnovšie zahraničné trendy v oblasti športu.

Chceme, aby bol šport dostupný všetkým, preto u nás nájdete športové potreby za priaznivú cenu a naviac skladom, aby ste na svoju objednávku nečakali dlho. Skrátka veľký výber pre všetkých, ktorí chcú športovať teraz hneď! Nezabúdajte ani na zákaznícky servis, ktorý je pre nás prioritou číslo jedna! Skladom držíme stabilne cez 50 000 kusov výrobkov.

Garancia

Samozrejmosťou je záruka 24 mesiacov u všetkých výrobkov a na vybrané produkty ponúkame nadštandardnú záruku 3 až 5 rokov.


Logistika

Športové potreby skladujeme v skladoch s rozlohou 5 000 m2 podlahovej plochy, kde je asi polovica skladových priestoroch je regálovaná pre zvýšenie kapacity našich skladov. V súčasnej dobe máme na sklade športové potreby v predajnej hodnote niekoľko desiatok miliónov korún, aby sme ich mohli okamžite expedovať našim zákazníkom.


Pomáhame

Nie je samozrejmosťou, že všetci môžeme športovať a žiť plnohodnotný život, preto sa veľmi radi zapájame do charitatívnych projektov na pomoc deťom a dospelým.

Pomôžete s nami?

Ďakujeme, že športujete s nami!

Prajeme naším zákazníkom príjemný nákup a dlhú radosť a zážitok z produktov zakúpených na našom e-shope.
Tím NAJLACNEJSISPORT.SK